Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 20

QUOTE(2626 @ 2012 10 21, 16:10)
Ne kartą buvo apkalbėtos lentynėlės virtuvinėms spintelėms, kad daiktus būtų galima sudėti keliais aukštais - bet dabar niekur jų nerandu  doh.gif .  Įmeskit, prašau, nuorodą  blush2.gif

Čia jos: http://www.ikea.com/...s/series/08078/
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 10 21, 14:43)
Pamatavau: galvutės diametras 3 cm, visas ilgis (galvutė+snapelis) - 9 cm smile.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 10 18, 14:21)
Va, netyčia radau internete, iš ko BESTA padaryta  biggrin.gif Aišku, jokia naujiena, bet vistiek įdomu buvo  ax.gif

smile.gif Jus galvojot besta kaip hemneso tamsus baldai? smile.gif Is situ popieriuku bus padarytos bestos apacios ir virsus. Dureles, remai ne. Bet ir taip jie is drozliu ar dar ko ne ka geriau gal. Man svarbu kad tik nuodingu medziagu nebutu. O kai popieriukai, tai tik lengviau stumdyt biggrin.gif Beje, netgi Hemnesas nustebino, spinta, na is gryno medzio ji, bet storis kaip puse centimetro pasirode. Pribloskiantis plonumas. Tiesiog, mes gi neprate prie to.

QUOTE(Louhi @ 2012 10 19, 09:43)
Ačiū aciuks.gif Tada labiau apsimoka brangesnius daiktus per ją užsakinėti...  g.gif

Man tai ji neatveza namo del to netinka. Ir siaip, kai jau ko nors prireikia, tai norisi ir tureti uz triju dienu.

QUOTE(Louhi @ 2012 10 21, 14:43)
Kaip gražuuu  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Papildyta:

Pamatavau: galvutės diametras 3 cm, visas ilgis (galvutė+snapelis) - 9 cm smile.gif

Labai fainas pasirode. Jeigu grezti kriaukles neiseitu, tai kataloge maciau, kad ir i stalvirsi imontuotas buvo.

Forgetei:
user posted image
ir virtuves lentyneles:
user posted image
Papildyta:
O cia Hemneso lova.

user posted image
user posted image
cia turi ja ne viena, bet niekas nepaminejo, kad ji tokia ne medine. Galvojau, kad matysis medzio rieves kaip stalo ar kaip tamsesniu hemneso baldu, o cia toks plastikas pasirode, praktiskai kaip stat virtuve g.gif Nusivyliau blush2.gif
Atsakyti
Aciu meile_G, uzsisakiau is Jurgos (nors patvirtinimo dar negavau). Kai susirinksim nufotkinsiu 4u.gif
Atsakyti
Meile G, as juoda turiu Hemnes, tai ji medine, o baltas daro is dulkiaplokstes ir purskia dazais, kurie gula kaip plastmases sluoksnis
Atsakyti
Sveikos, gal kam yra teke pirkti raksluoscius is IKEA? kokius rekomenduotumet, man reikia didesniu, aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 10 21, 19:27)
Meile G, as juoda turiu Hemnes, tai ji medine, o baltas daro is dulkiaplokstes ir purskia dazais, kurie gula kaip plastmases sluoksnis

Jo, zinau, tik nepaminejau. Jeigu jau dabar imti, tai buciau tik uz juoda. Nesvarbu, kad gali pasitrinti labiau, bet daug jaukiau kazkaip, o ir padazyti galima. As tik visad galvojau, kad visi hemnesai gryno medzio, pasirodo, ne. Ir komoda balta irgi tokia pati. Tik stalas ne toks is baltu. Ir sekcija gal dar
Papildyta:
QUOTE(Eglija001 @ 2012 10 21, 19:30)
Sveikos, gal kam yra teke pirkti raksluoscius is IKEA? kokius rekomenduotumet, man reikia didesniu, aciu uz patarimus 4u.gif

Jus man tokia minti davet, kai tik laiko turesiu, susirinksiu atsiliepimus apie pvz. bendrai "ranksluosciai" "rudai pilka spalva" ir pan ir sukelsiu prie pirmos zinutes. Tik i nauja tema jau nespejau.
Atsakyti
QUOTE(Eglija001 @ 2012 10 21, 19:30)
Sveikos, gal kam yra teke pirkti raksluoscius is IKEA? kokius rekomenduotumet, man reikia didesniu, aciu uz patarimus 4u.gif


Visi geri, bet kiekvieno poreikiai ir vertinimai skirtingi. Kad nesukt galvos kitiems, uzsisakiau triju skirtingu rusiu ir pasibandziau blush2.gif Sitie patiko del masazinio efekto, Sie pigiausi nenublunkstantis gerai sugeriantys, Treti viena puse kvadraciukai, kita vientisa, sugeria gerai, neblunka.

Atsakyti
O as jau ryt tureciau gauti ilgai laukta Expedit lentyna ir Stuva spintele i dukros kambary thumbup.gif Kai surinks, pasirodysim drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes siandien spintas PAX gavom. laukiu nesulaukiu, kada vyras surinks.
Atsakyti
O ar yra vežėjų kurie ne tik Vilniuje, bet ir Kaune į namus pristatytų be papildomo mokesčio? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2012 10 22, 00:18)
O ar yra vežėjų kurie ne tik Vilniuje, bet ir Kaune į namus pristatytų be papildomo mokesčio? blush2.gif

Perku per Kšištofą, pristato į namus be jokio papildomo mokesčio, jei perki už 300 Lt ir daugiau.
Atsakyti