Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 20

QUOTE(Ilka* @ 2012 10 16, 11:43)
Ir dar įdomu, gal kas turit natūralaus medžio stalviršį iš Ikea? Kaip jo kokybė, ar nesidėvi labai greitai, dėmės lengvai išsivalo?

Mes turim LAGAN. Aliejuot reikia, nes kitaip dėmės matytųsi. Dėl dėvėjimosi pakomentuoti negaliu, nes neseniai įsigijome
Atsakyti
QUOTE(Mildainis @ 2012 10 17, 19:25)
Mes turim LAGAN. Aliejuot reikia, nes kitaip dėmės matytųsi. Dėl dėvėjimosi pakomentuoti negaliu, nes neseniai įsigijome



as turiu 2 stalvirsius azuolinius,vienas ju aliejuotas,o kita as nulakavau su spec laku kuris atseit yra atsparus viskam.virtuvei bus 6 metai sausi nu kolkas abi laikosi bet ten kur bus daug dregmes as manau reikia lakuoti arba nebent alejuoti gal 2k imetus as mat aliejavau tik 1 k per 6metus ,tai jau dabar sakau reiks pakartoti procedura atnaujinti taip sakant ! turiu ir wc stalvirsi is ikea,nzn kokia ten mediena, jis jau buvo lakuotas tai liux ten nera tiek dregmes kiek virtuveje tai nieko spec nei dariau nei zadu daryti!
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2012 10 14, 09:31)
g.gif  gal vietoje kažką panašaus rasiu.
Dekui už variantus  4u.gif

Jau zinau tiksliau, nes maciau ekspozicijoj, cia 4 forhoja spinteles. Veliau imesiu nuotrauka

QUOTE(Angle @ 2012 10 14, 19:11)
Gal galite paaišinkinti, kaip nusipirkti? Ar teisingai supratau, kad prisiregistruoju, nusiperku ir pirkimo dokumentą paduodu vežėjams, kad atveštų, taip? Ir sumokėti pačiai perkant ar įduoti pinigus už prekę vežėjams? smile.gif

jei ką, tai aš perskaičiau 1-ą žinotuę, kaip patarta, bet kad ten tik parašyta, kad užsakymai daromi lenkų ikea, bet taip iki galo ir neaišku, kaip padaryti, na, kuri nors iš ikea gerbėjų, gal galite parašyti  unsure.gif

Kazkaip toje zinuteje anksciau lyg ir buvo daugiau teksto g.gif Pabandysiu issamiau naujoje temoje papildyti.


QUOTE(Forgete @ 2012 10 14, 21:40)
Kaip as patenkinta savo BJURSTA apvaliu stalu tai ne tas zodis. Ir tas ispletimas kaip protingai apgalvotas, nereik niekur sandeliuot atliekamos lentos, viskas taip patogiai  thumbup.gif  Na ir kedes BORJE super duper. Jau taip dziaugiuosi situo pirkiniu, tai ne tas zodis. Pagaliau galim visa seima prie stalo erdviai sedeti ir maloniai valgyti. Aciu visom patarusiom ir rekomendavusiom  thumbup.gif  4u.gif

O kaip sio stalo vidurys graziai uzsidaro? Tas suvaziavimas virsuje. Nes ekspozicijoj stebejausi, koks didelis plysys palikes, kaip koks brokas.


QUOTE(inetak @ 2012 10 16, 22:19)
Sveikos,

Gal zinote, kokia indu dziovykle, pirmoj temos zinutej, ketvirtoj nuotraukoj?
Nerandu tokios Ikejoj.

Aciu smile.gif

Kazkas temos pradzioje sito klause to paties, lyg ir buvo patarta

QUOTE(varlyte96 @ 2012 10 17, 12:06)
Siena balta, iš vienos pusės balti baldai (virtuvė), iš kitos - juodi (valgomasis), taigi abi spalvos tiktų, bet nors iš pradžių linkau į juodą, paskui pagalvojau, kad labai jau "gedulingai" atrodys  ax.gif  Googlinau googlinau ir prigooglinau, kad man vis tik gražiau balta lentynėlė su juodais ir baltais rėmeliais. Galų gale baltą lengva perdažyt į juodą, jei jau visai kapiec bus  doh.gif

Ačiū, merginos, už moralinę pagalbą, šiuo "sudėtingu metu" blush2.gif  visos nuomonės vertingos  4u.gif

Ta pati pagalvojau apie gedulingas ir issirinkau baltas smile.gif

QUOTE(Mildainis @ 2012 10 17, 20:25)
Mes turim LAGAN. Aliejuot reikia, nes kitaip dėmės matytųsi. Dėl dėvėjimosi pakomentuoti negaliu, nes neseniai įsigijome

O kokia virtuve isigyjote?

Buvau ikejoj. Ispudziu yra, nuotrauku ir komentaru bus artimiausiom dienom. Kai kas pradziugino, kai kas netiketai nuvyle
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 10 17, 21:21)

O kaip sio stalo vidurys graziai uzsidaro? Tas suvaziavimas virsuje. Nes ekspozicijoj stebejausi, koks

uzsidaro labai graziai, tiesiog tobulai. As manau ekspozicijoje daug daigtu pirkeju nutasytu, tai kai kurie tikrai atrodo aptrankyti neblogai.

Ar jus jau namuose, ar galite parodyti savo BESTA ?
Atsakyti
Ačiū visoms už komentarus dėl virtuvės 4u.gif Manau ir apsistosim ties natūralaus medžio stalviršiu, nes kažkaip labai bijau visokių išsipūtimų, kaip su plokštėmis būna, o ikėjoje ir medinių stalviršių kaina nelabai kandžiojasi smile.gif

Dar kilo klausimas, kur nurodytas spintelių aukštis, tai tik pačios dėžės aukštis ar kartu su kojelėmis? Visos apatinės spintelės žiūriu yra 86 cm, tai dar + 11 cm kojelės + beveik 4 cm stalviršis, tai išeina virš metro aukštis. Kažkaip neįtikimai skamba, juk ne visos šeimininkės aukštaūgės unsure.gif


QUOTE(Louhi @ 2012 10 17, 18:58)
Sveikos, pati pamačiau šį gerą daiktą tik kai kažkuri pareklamavot čia (nepamenu kam reikėtų padėkoti  doh.gif ). Dozatorius indų plovikliui. Nusprendžiau pagirti ir aš, gal kuri dar neužmatėt jo.



Jūsų kriauklę užmačiau dar kitoje temoje. Koks čia modelis? Norėčiau kažko panašaus, mums labai tiktų į miniatiūrinę virtuvę ax.gif
Atsakyti
Merginos turiu klausima susijusi su lenku kalba. Destausi BESTA planeryje ir finale sarase rodo kazkoki uzrasa apie montavima. Gal galite kuri paaiskinti? Aciu 4u.gif

http://clip2net.com/s/2phsU
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 10 17, 19:58)
Sveikos, pati pamačiau šį gerą daiktą tik kai kažkuri pareklamavot čia (nepamenu kam reikėtų padėkoti  doh.gif ). Dozatorius indų plovikliui. Nusprendžiau pagirti ir aš, gal kuri dar neužmatėt jo.
Na labai geras daiktas  thumbup.gif Nepatingėjau ir nufotkinau  smile.gif

Mane tai kitas klausimas domina: kas gražiai išpjovė skylę šiam daiktui ir kuo valote kriauklę, kad taip šviežiai atrodo (nes maniškė tai per du metus atrodo nebelabai, jau galvoju keisti į kokią fragranitinę ar pan. doh.gif O buvo ne iš pigiausių, Franke doh.gif )
Papildyta:
QUOTE(Forgete @ 2012 10 17, 23:41)
Merginos turiu klausima susijusi su lenku kalba. Destausi BESTA planeryje ir finale sarase rodo kazkoki uzrasa apie montavima. Gal galite kuri paaiskinti? Aciu  4u.gif

http://clip2net.com/s/2phsU

Skirtingoms sienoms reikalingos skirtingos tvirtinimo detalės. Išrinkite tinkančias jūsų sienų tipui (perkamos atskirai).

Čia turima omenyje, kad tvirtinant prie sienų reikalingi skirtingi varžtai; pvz., jeigu sienos iš gipskartonio, tai gali reikėti vienokių, jeigu blokeliai - tai labai ilgų (kaip pas mus buvo, kai virtuvę montavo, kad standartiniai varžtai nelaikė viršutinių spintelių, reikėjo kažkokių mandrų super ilgų ir didelių unsure.gif ). Žodžiu, maždaug taip biggrin.gif
Aš taip suprantu, kad patys tvirtinimo elementai į komplektą įeina, tik montavimo varžtai - ne g.gif Dabar nebeatsimenu, kaip su mūsų Bjursta sekcija buvo - atrodo, buvo pridėti du laikikliai, su kuriais sekciją galima pritvirtinti prie sienos, bet varžtų lyg ir nebuvo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 17 spalio 2012 - 22:55
QUOTE(Hennessy @ 2012 10 17, 23:52)
Mane tai kitas klausimas domina: kas gražiai išpjovė skylę šiam daiktui ir kuo valote kriauklę, kad taip šviežiai atrodo (nes maniškė tai per du metus atrodo nebelabai, jau galvoju keisti į kokią fragranitinę ar pan.  doh.gif  O buvo ne iš pigiausių, Franke  doh.gif )
Papildyta:

Skirtingoms sienoms reikalingos skirtingos tvirtinimo detalės. Išrinkite tinkančias jūsų sienų tipui (perkamos atskirai).

Čia turima omenyje, kad tvirtinant prie sienų reikalingi skirtingi varžtai; pvz., jeigu sienos iš gipskartonio, tai gali reikėti vienokių, jeigu blokeliai - tai labai ilgų (kaip pas mus buvo, kai virtuvę montavo, kad standartiniai varžtai nelaikė viršutinių spintelių, reikėjo kažkokių mandrų super ilgų ir didelių  unsure.gif ). Žodžiu, maždaug taip  biggrin.gif
Aš taip suprantu, kad patys tvirtinimo elementai į komplektą įeina, tik montavimo varžtai - ne  g.gif Dabar nebeatsimenu, kaip su mūsų Bjursta sekcija buvo - atrodo, buvo pridėti du laikikliai, su kuriais sekciją galima pritvirtinti prie sienos, bet varžtų lyg ir nebuvo  g.gif

Supratau, aciu labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilka* @ 2012 10 17, 23:32)

Jūsų kriauklę užmačiau dar kitoje temoje. Koks čia modelis? Norėčiau kažko panašaus, mums labai tiktų į miniatiūrinę virtuvę  ax.gif

Dėl modelio nežinau, jei neklystu, tai Franke, pirkome senukuose, sakyčiau, kad tokia gal FRANKE plautuvė g.gif
Kai reikėjo, nuvažiavom į parduotuvę ir iš esamų išsirinkom. Nebrangi, o jai dar akcija buvo biggrin.gif

QUOTE(Hennessy @ 2012 10 17, 23:52)
Mane tai kitas klausimas domina: kas gražiai išpjovė skylę šiam daiktui ir kuo valote kriauklę, kad taip šviežiai atrodo (nes maniškė tai per du metus atrodo nebelabai, jau galvoju keisti į kokią fragranitinę ar pan.  doh.gif  O buvo ne iš pigiausių, Franke  doh.gif )


Kadangi tą dozatorių užmačiau jau gal po kokių metų nuo kriauklės sumontavimo, tai MB išmontavo ir nuvežėm į Senukus (Banginis). Ten toks dėdė skyles daro biggrin.gif

Oi kaip netikėta, kad pastebėjot, nes aš tai nesusimąstydavau blush2.gif Nepatikėsit, bet aš jos nešveičiu blush2.gif Kadangi esu švaros mėgėja, tai kai tvarkau virtuvę, užkemšu kriauklę, pripilu vandens, įpilu ACE ir šiuo tirpalu (nestipriu) "praeinu" visas virtuvės plokštumas, o po to dar ir kriauklę pačią, tai ji tuomet gražiai pašviesėja, o ir nesusibraižo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 18 spalio 2012 - 06:57
QUOTE(a79 @ 2012 10 17, 19:32)
Patikrinau, nelimpa  lotuliukas.gif Nors "senesnio modelio" mašinos raktas gerai laikosi  lotuliukas.gif


verysad.gif

Louhi, o tas dozatorius isties papildomas per virsu? Ech, kol neuzmatai, tol neprireikia blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bondis: 18 spalio 2012 - 07:27
QUOTE(bondis @ 2012 10 18, 08:19)
verysad.gif

Louhi, o tas dozatorius isties papildomas per virsu? Ech, kol neuzmatai, tol neprireikia  blush2.gif

Tikrai taip biggrin.gif Labai jau paprasta sistema, net viršutinė dalis nesitvirtina, tik įkiši į tą skylutę ir viskas, o kai baigiasi ploviklis, tai ištrauki galvutę su ilgu šiaudeliu, pripili ploviklio ir vėl įdedi atgal.
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 10 17, 21:21)
O kokia virtuve isigyjote?

Pačią pigiausią ir paprasčiausią. Kadangi butas nuomojamas, o dar - studijos tipo, reikėjo prasisukt kuo pigiau ir talpiau. Ėmiau FYNDIG spinteles, LAGAN stalviršį, šeimininkas LACK lentynas atidavė, BYGEL reilingas iš ankstesnio buto parkeliavo. Va ir gavosi toks mūsų ekonominis virtuvės variantas (į betvarkę prašau nekreipti dėmesio) -

user posted image
Atsakyti