Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 20

QUOTE(Rokile @ 2012 10 16, 11:17)
Forgete, o nemanai, kad per maza/zema jau taviskiams bus g.gif ?

nemanau, ant aukstu nenoriu kad guletu
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 10 16, 08:32)
tai ispjautum ta nugarine dali, tiek, kiek tam radiatoriui reikia.

Tai va-va, aš taip ir noriu, todėl ir klausiu, ar ten ta grynai kartonkė prikalama iš nugaros, ar kokia mandra konstrukcija, kurios nelabai išpjausi unsure.gif
Šiandien pusę nakties PAX planerį prievartavau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 10 16, 00:12)
Merginos, kas turite PAXius, gal galite pakomentuoti  unsure.gif Ar įmanoma būtų juos surinkti be nugarinės dalies? Ar ji yra tokia grynai "fanierinė" tiesiog sienos uždengimui, ar visgi susieta su visa konstrukcija?
Eilinį kartą galvoju, kaip susikomplektuoti drabužinę, tai dabar dairausi į PAX (tik imčiau be durų, tik viduriukus. Problema tokia, kad vienoje vietoje kabo radiatorius, tai galvojau, kaip čia dabar jį "apeiti", kad ir naudingas plotas virš jo susinaudotų, ir pats radiatorius nebūtų uždengtas  doh.gif

Mes darem drabuzine be duru, tai nugarine dalis duoda stabiluma tai dezei, o mes ispjovinejom kolektoriaus dezes plocio skyle toj faneroj ir viskas ciki 4u.gif
Atsakyti
Vėl ateinu su virtuviniais klausimais 4u.gif Matau, yra akcija, kad iki lapkričio 18 perkant virtuves nuo kiekvieno 1000 zlotų grįžta 100 zlotų. Gal žinote, ar pas kažkuriuos tarpininkus galima pasinaudoti šita nuolaida kažkaip? (tinka ir variantas, kad už nuolaidos sumą pirktume kokį nors daiktą ir už jį taip pat procentus mokėtume).


Ir dar įdomu, gal kas turit natūralaus medžio stalviršį iš Ikea? Kaip jo kokybė, ar nesidėvi labai greitai, dėmės lengvai išsivalo?
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 10 16, 11:41)
Mes darem drabuzine be duru, tai nugarine dalis duoda stabiluma tai dezei, o mes ispjovinejom kolektoriaus dezes plocio skyle toj faneroj ir viskas ciki 4u.gif

Viskas aišku, kaip ir galvojau thumbup.gif Man reikės vienoje spintoje trečdalį tos fanieros tiesiog nukirpti, tai kaip ir prilaikys konstrukciją, bet ne per visą aukštį. Na, gal bus gerai, jeigu ką - prie sienos pritvirtinsime stabilumui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilka* @ 2012 10 16, 11:43)
Vėl ateinu su virtuviniais klausimais  4u.gif  Matau, yra akcija, kad iki lapkričio 18 perkant virtuves nuo kiekvieno 1000 zlotų grįžta 100 zlotų. Gal žinote, ar pas kažkuriuos tarpininkus galima pasinaudoti šita nuolaida kažkaip? (tinka ir variantas, kad už nuolaidos sumą pirktume kokį nors daiktą ir už jį taip pat procentus mokėtume).
Ir dar įdomu, gal kas turit natūralaus medžio stalviršį iš Ikea? Kaip jo kokybė, ar nesidėvi labai greitai, dėmės lengvai išsivalo?

mes tokia nuolaida naudojomes, bet prikome patys. Zinau, kad jurga parveze tokias nuolaidu korteles, kazkam, kas pirko, manau, kad visi vezejai ta padarytu, tik ziurekit paskui iki kada galima isleisti tuos pinigus, ten atrodo pora menesiu limitas, nors beje, kai mes mokejome uz virtuve, o paskui ejo smulkios prekes, tai jau is tos nuolaidos buvo galima apmoketi.
Stalvirsi turime berzini. Butina gerai isaliejuoti, aliejus perkamas ten pat Ikejoje, tinkamas susilietimui su maistu. Granatu sultys nepalieka demiu, nusivalo, tiesa, tik mano mama netycia kartsa puoda pastate ant stalvirsio, biski ratukas toks tamsesnis matosi, bet ji galima nusveisti svitriniu, vel uzaliejuoti ir viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
4u.gif o gal kas turite IKEA paklodes su guma ? Kaip jos ? ar vertos demesio ?
Musu ciuzinys 18-20 cm. Galvoju, ar tos paklodes kur nurodyta cuziniui iki 25 cm gerai laikysis, nenusimaus, gal geriau iki 35 cm. Dabar naudojam turguj lenkiskas pirktas - tai nors duomenys 160x200, tai vienas ciuzinio sonas visad nusimauna, kaip ir per maza sad.gif
http://www.ikea.com/...ducts/00149954/
ar
http://www.ikea.com/...ducts/10120375/
ar
http://www.ikea.com/...ducts/30071265/
g.gif
visos medvilnines bet kaina kazkodel pirmosios tai gerokai mazesne...?
Atsakyti
As turiu DVALA< tai apsizioplinau ir nusipirkau dviem po 80cm dvigule 180cm doh.gif plius ciuziniai zemesni, tai ji po apacia ciuziniu dar uzsimauna. Siaip viengule paklode uzsimauna ant viso ciuzinio, t.y. nelieka sonas "nuogas", kokybe as patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynake:) @ 2012 10 16, 10:19)
As pirkau sita ciuzini savo mazei i kriter lovyte, dabar pirkciau storesni - visdelto 12 cm per mazai, man atsigulus jauciasi groteles jau, vaikams dar nieko, kadangi maniske maze vos 14 kg sveria tai kol isaugs iki visai sausu naktu dar paliksiu o paskui keisiu iaukstesni ciuzini. Bet tas nusegamas uzvalkalas man labai patinka smile.gif


Ačiū labai už nuomonę.
Bet storesniu Ikea jau nėra, ar tik aš nerandu?
Dėl užvalkalo pritariu-gėris; turim sau čiužinį iš Lono su užvalkalu, labai džiaugiamės.
Atsakyti
QUOTE(Vi.Kri. @ 2012 10 16, 15:07)
Ačiū labai už nuomonę.
Bet storesniu Ikea jau nėra, ar tik aš nerandu?
Dėl užvalkalo pritariu-gėris; turim sau čiužinį iš Lono su užvalkalu, labai džiaugiamės.

storesniu gal ir nera, bet yra standesni

http://www.ikea.com/...ducts/50155075/
Atsakyti
O sakykit, nemoku issiverst, IKEA virtuviu dureles is kokios medziagos pagamintos? mane domina Lidingo, Adel balta ar Ramsjo balta lyg taip parasiau..
Atsakyti
QUOTE(Purpurine @ 2012 10 16, 15:52)
O sakykit, nemoku issiverst, IKEA virtuviu dureles is kokios medziagos pagamintos? mane domina Lidingo, Adel balta ar Ramsjo  balta lyg taip parasiau..


Google.com virsuj pasirinkit translate ( ten yra nemazai irankiu isvardyta, kaip ir images ir pan.) o tada susikoreguokit is kokios i kokia kalba versti. Nusikopijuokit teksta ir ikelkit i langa. Kas turi google chrome, tai virsuj visada meta kad gali isversti. Telieka pazymeti yes smile.gif

Kartais ne viska isvercia idealiai mirksiukas.gif
Atsakyti