Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 20

QUOTE(Forgete @ 2012 09 10, 08:57)
jeigu sunki ir tokia kaip seniau, tai špižinė ko gero


nešpižinė schmoll.gif metalinė.. Žinai kaip špižinė atrodo..

kas man gali patarti dė, šitos kabyklos?
čia įeina tik tas prailginimas? ar ir su skersiniu kartu?
user posted image
http://www.ikea.com/...ucts/S19870584/
Atsakyti
O man reikia gero didelio puodo, obuoliu suriui virti doh.gif turiu emaliuota, kuris netinka, nes labai traukia, turiu metalini, bet sunus kepdamas spragesius prisvilino doh.gif o reikia, kad butu platus ir bent kokiu 5l
Kas ka turit is ikejos puodu 4u.gif
Atsakyti
Ir aš turiu klausimėlį. Gal kas turit tokią kėdę? Įtartinai pigiai kainuoja, ar nesulūš po kokio mėnesio?
Kėdė

Baigiam įrengti kambarį paauglei dukrai, daugumoj Hemnes serijos baldus ėmėm. Kol kas esu labai patenkinta ir kokybe, ir išvaizda thumbup.gif Liko keletas aksesuarų surasti ir galėsim pasirodyti wink.gif
Atsakyti
happy, man atrodo tik prailginimas. Ir pagal pavadinimą ir pagal instrukciją:
http://www.ikea.com/..._WN1704_PUB.PDF
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2012 09 10, 09:15)
happy, man atrodo tik prailginimas. Ir pagal pavadinimą ir pagal instrukciją:
http://www.ikea.com/..._WN1704_PUB.PDF


jau isiaiskinau.. aciu.. ten kur nuotraukoj su skersiniu- ten ieina ir skersinis ir prailginimas. Kur nuotraukoj- tik prailginimas, ten jis vienas ir yra.. Pagal prekes kodus atrinkau..
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2012 09 10, 10:06)
nešpižinė  schmoll.gif  metalinė.. Žinai kaip špižinė atrodo..


Nesupratau, metaline, tai kokia, jei ne spizine? Aliuminis irgi metalas. Ar jusu tokia blizgaus metalo? Bet prie tu viskas dega jei aliejaus tik maziau. Kur pirkot?


Pas mus kazkokia su danga, bet ne teflonine, tai po keliu metu dugnas ne visai tiesus. O spizine turim, bet neismokau as su ja. rolleyes.gif
O kaip tos baltos keramikines keptuves, kas nors bandet?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 09 09, 17:56)



Ne, ne apie tokią. Su ilga rankena, plieninę, storu dugnu ir ne tokią aukštą (apie 8-10 cm). Mačiau parduotuvėse mažesnes Tramontinos, pries kelis metus buvo ir didelių
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 09 10, 11:02)
O kaip tos baltos keramikines keptuves, kas nors bandet?

Nutolome nuo Ikėjos, nu bet labai noriu ir aš trigrašį įkišti biggrin.gif
Turiu keramikine baltu dugnu, patinka. Pirkau iš Top Shopo keptuvę ir prikaistuvį (nu tokį a-la puodą nedidelį su ilga rankena mažei košes virti). Pastaruoju esu patenkinta šimtą kart daugiau, negu keptuve. Keptuvė tai kaip keptuvė, man ir su teflonu gerai kepdavosi, nieko netraukė, o dėl ilgaamžiškumo tai matau, kad šita keramikinė irgi ilgiau, negu teflonas, neatlakys. Nors ir saugau... Bet dar turiu įtarimų, jog reikėtų kito gamintojo tokią keptuvę išbandyti, nes su tuo Top Shopu taip ir būna, kad kainuoja daug, o kokybė tai š... Gundausi ir žiūrinėju Berghoff keptuves, nes nusipirkau dar vieną prikaistuvį šios firmos ir patiko labiau, negu tas TopShopinis, tikrai ne taip braižosi, o ir ant juodo ne taip matosi biggrin.gif Žodžiu, man ta keramikinė danga labai patiko, tik vienintelis minusas, kad negalima plauti indaplovėje. Aišku, lengvai plaunasi, nes nieko neprikepa (ypač košėms aktualu), bet vis tiek pripratau jau viską į indaplovę kišti, o čia tenka rankytėmis plauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 09 10, 10:02)
Nesupratau, metaline, tai kokia, jei ne spizine? Aliuminis irgi metalas. Ar jusu tokia blizgaus metalo? Bet prie tu viskas dega jei aliejaus tik maziau. Kur pirkot?


radau internete.. kalto plieno keptuvė.. Pas mane irgi rifliuotu paviršiumi, tik rankena kitokia.. Pirkta Vokietijoje.. Pradžioje jei pamenu reikejo ja iskaitinti su aliejumi.. nu kazkas tokio.. Indaplovej plauti negalima.. Niekas nekimba, nelimpa, kepk kaip nori ir ka nori..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2012 09 10, 13:21)
radau internete.. kalto plieno keptuvė.. 

šitą išplovus reikia sausai iššluostyti, jos turėtų rūdyti. Geras dalykas smile.gif Žaliezas teisingas smile.gif
Atsakyti
išluostau.. kolkas nerūdija..
Atsakyti
Ar kas bandėt IKEA siuvimo mašina. Nesu siuvėja, bet kartais prireikia, koki karnavalinį kostiumą sumeistrauti ar šiaip. Tad tokiam reikalui nesinori pinigų daug leist, bet ir kinietiško š.. nenoriu.

Kaži kaip ši SIUVIMO MASINA
Atsakyti