Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 20

Kaip as patenkinta savo BJURSTA apvaliu stalu tai ne tas zodis. Ir tas ispletimas kaip protingai apgalvotas, nereik niekur sandeliuot atliekamos lentos, viskas taip patogiai thumbup.gif Na ir kedes BORJE super duper. Jau taip dziaugiuosi situo pirkiniu, tai ne tas zodis. Pagaliau galim visa seima prie stalo erdviai sedeti ir maloniai valgyti. Aciu visom patarusiom ir rekomendavusiom thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 10 14, 21:40)
Kaip as patenkinta savo BJURSTA apvaliu stalu tai ne tas zodis. Ir tas ispletimas kaip protingai apgalvotas, nereik niekur sandeliuot atliekamos lentos, viskas taip patogiai  thumbup.gif  Na ir kedes BORJE super duper. Jau taip dziaugiuosi situo pirkiniu, tai ne tas zodis. Pagaliau galim visa seima prie stalo erdviai sedeti ir maloniai valgyti. Aciu visom patarusiom ir rekomendavusiom  thumbup.gif  4u.gif

O kokia spalva emete? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2012 10 14, 23:01)
O kokia spalva emete?  4u.gif

ta juodai - ruda ir labai labai patenkinta. nusipirkau eres antistatini vailkli medienos baldams, tai dulkes visiskai nekimba. Nors pas mane sviesios ilgaplaukes kates, plaukai visur, bet nuvalai viena karta dienoj ir liuks thumbup.gif Be valiklio tai liudnoka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 10 14, 23:07)
ta juodai - ruda ir labai labai patenkinta. nusipirkau eres antistatini vailkli medienos baldams, tai dulkes visiskai nekimba. Nors pas mane sviesios ilgaplaukes kates, plaukai visur, bet nuvalai viena karta dienoj ir liuks  thumbup.gif Be valiklio tai liudnoka  lotuliukas.gif

Man tai reikia rudos spalvos stalo, nes noriu atitaikyti prie esamu baldu 4u.gif tai kazkaip bijau pirkti nemacius gyvai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2012 10 14, 23:13)
Man tai reikia rudos spalvos stalo, nes noriu atitaikyti prie esamu baldu  4u.gif tai kazkaip bijau pirkti nemacius gyvai  doh.gif

del spalvos bijote?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 10 14, 23:26)
del spalvos bijote?

aha, del spalvos 4u.gif jauciu reik palaukti kol ikea Vilniuj atsidarys, nes stala turim, bet jis labai didelis ir man norisi mazesnio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2012 10 14, 23:33)
aha, del spalvos  4u.gif jauciu reik palaukti kol ikea Vilniuj atsidarys, nes stala turim, bet jis labai didelis ir man norisi mazesnio  biggrin.gif

man va del to ir patinka ikea, kad jei perki juodai-ruda visus baldus, tai ju ir spalvos bus vienodos. Lietuvoj gan sunku atitaikyti, jei stalas rudas, tai kedes jau kitokio rudumo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2012 10 13, 15:15)
Bei kartojuosi su klausimu, gal kuri turite sia:


http://www.ikea.com/...ducts/50129213/

Kokie atsiliepimai?




sita kaldra pirkau jau pries 4 metus dukrai. tai miegodavo nesiskunde kad salta. tik ji silta palyginus labiau tinkanti saltam laukui, vasarai reikedavo jau keisti nes persilta buvo. bet plaunasi gerai dziusta irg greitai.. kai uz tokia kaina visai gera. bet dabar pakeiciau i mysa 2+1 ir vasarai ir ziemai

QUOTE(~Beauty~ @ 2012 10 13, 16:23)
O aš paklausiu apie šią  4u.gif



Sudėtyje yra liocelio pluošto (internete radau, kad tai silikonizuotas celiuliozės pluoštas) g.gif
Čia gera sudėtis?

Ar kas turite šią antklodę? Lengva ji, patinka Jums? ax.gif  4u.gif

kaip tik nusipirkau pries pora menesiu is situ antklodziu tik mano 2+1. tai jos plonos. na kur 1 labai tinka vasarai siaip ir dabar dar miegam su vyru po 1 numeriu, tik vaikam pervilkau i 2 numeri, tai jei miega su pyzama nusispardo matyt karsta. plonai atrodanti bet silta visai. man patinka kad gerai plaunasi taupiai susilanksto. ziemai manau kai jau gerokai atsals vaikam desim jau 2+1 o mums uzteks ir tik vienos 2. Na cia jau kai ateis salciai bus matyt ar uzteks mums jos. i kaina kai paziuri atrodo brangu bet gauni dvi anklodes isdalinus ne taip ir baisiai atrodo tada smile.gif
Is ankciau esu nusipirkusi +4 atrodo tai oi kokia silta , man kaip tik o vyrui perkarsta buvo tai todel teko ziureti i mazesne skale biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inetum: 15 spalio 2012 - 08:47
o tos 2+1 jos kazkaip tarpusavy susijungia?
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2012 10 13, 16:15)
kad lengva bus garantuoju lygiai kaip ir plona. Turiu 3 lygio tai tokia tikrai lengva, nebloga, taciau ir nestora.

Ačiū 4u.gif

QUOTE(inetum @ 2012 10 15, 08:44)
sita kaldra pirkau jau pries 4 metus dukrai. tai miegodavo nesiskunde kad salta. tik  ji silta palyginus labiau tinkanti saltam laukui, vasarai reikedavo jau keisti nes persilta buvo. bet plaunasi gerai dziusta irg greitai.. kai uz tokia kaina visai gera. bet dabar pakeiciau i mysa 2+1 ir vasarai ir ziemai
kaip tik nusipirkau pries pora menesiu is situ antklodziu tik mano 2+1. tai jos plonos. na kur 1 labai tinka vasarai siaip ir dabar dar miegam su vyru po 1 numeriu, tik vaikam pervilkau i 2 numeri, tai jei miega su pyzama nusispardo matyt karsta.  plonai atrodanti bet silta visai. man  patinka kad gerai plaunasi taupiai susilanksto. ziemai manau kai jau gerokai atsals vaikam desim jau 2+1 o mums uzteks ir tik vienos 2. Na cia jau kai ateis salciai bus matyt ar uzteks mums jos. i kaina kai paziuri atrodo brangu bet gauni dvi anklodes isdalinus ne taip ir baisiai atrodo tada  smile.gif

Nelabai supratau apie tas 2+1, eisiu išsamiau "studijuoti"...
Ačiū už atsakymą 4u.gif Pas mus žiemą namie 24 laipsniai būna, tai, manau, nesušals ir po 2 klasės antklodėle bigsmile.gif
Man įdomu tik buvo, ar ji lengva ir kas ten per liocelio medžiaga g.gif

Išties, mano dvimetei mažesnės dar užtenka, bet va noriu tos patalynės su lapiukais, o ten matmenys tik 150*200 cm doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2012 10 15, 09:55)
Ačiū 4u.gif
Nelabai supratau apie tas 2+1, eisiu išsamiau "studijuoti"...
Ačiū už atsakymą 4u.gif Pas mus žiemą namie 24 laipsniai būna, tai, manau, nesušals ir po 2 klasės antklodėle bigsmile.gif
Man įdomu tik buvo, ar ji lengva ir kas ten per liocelio medžiaga g.gif

Išties, mano dvimetei mažesnės dar užtenka, bet va noriu tos patalynės su lapiukais, o ten matmenys tik 150*200 cm doh.gif

aha dideles, bet kaip smagu pas vika po antklode palysti wub.gif
Atsakyti
jos susisega knopkytemis tarpusavyje ir gaunasi vientisa antklode.
ta kuri pirkausi sau anskciau ir turejo +4 ar +6 nu dabar jau nebeatgaminu doh.gif ir pirkom sau 200*200 tai per puse sisijungia uztrauktuku ir kai atskiri gaudavosi dvi anklodes metras ant metro kad isplauti lengvau butu nes ji storoka.
o kadangi sios plonos tai jau yra vientisos ir lenvai telpa i skalbimo masina del plonumo.

maniskes irgi dar mazos pirmai kai pirkau buvo ir tik 2 metukai ir antrajai dabar tik tu bet pirkau 150*200 ir nepaskedo ir dabar kai reikia uzsiklojam abi po viena biggrin.gif ir susitaupo manau nes tarnaus tikrai ne vienerius metus.
kas ten per medzia negaliu pasakyti bet ji tokia vienalyte yra ir kai plaunasi nesusoka i viena guza, kas man labai nepatinka pukynese antklodese doh.gif daugiau kol jas issklaidai kad butu per visa antklode o ne vienoje vietoje puku gabalas kitoje tuscias uzvalkalas.
pakolkas as sios kaldroms galiu drasiai rasyti riebu 10 biggrin.gif
Atsakyti