Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 20

QUOTE(zizelius @ 2012 10 10, 01:31)
Aš irgi va laukiu Hemnes komodos, tik juodos smile.gif

Turiu juoda stai cia vaiko kambaryje
user posted image

QUOTE(Viešnia @ 2012 10 10, 02:47)
Įdomu, kaip dėvisi tie HEMNES baldai. Vis tik pušis - gan minkštas medis... Gal kas galėtų pakomentuoti?

Vistik kadangi turiu ir keleta ju komodu turiu pripazint kad medis tikrai skystokas, labai greit matos ibrezimai. Aisku vaikai daugiau sita reikala pakoreguoja, nei suaugusieji. as pirkau vaikui stala sita STALAS irgi stalvirstis baisiai skystas, jau visas subraizytas... nespejau net stiklo uzdet, nes iskart pamaniau kad butu geriau uzdet. na bet ko noret kokia kaina toks ir baldas.
Atsakyti
QUOTE(*Mėta* @ 2012 10 12, 16:37)
stalvirstis baisiai skystas, jau visas subraizytas... nespejau net stiklo uzdet,

o man techninė mintis kilo: o jei nusipirkus kelis kartus palakuoti geru laku visą paviršių? Pigiau gautųsi nei brungius daiktus nusipirkti, ir laikytų gerai - lakas užkonservuotų paviršių. ( čia tipo "pragydo" sieloje dekupažininkės patirtis ir šnabžda išeitis) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 10 12, 10:37)
o man techninė mintis kilo: o jei nusipirkus kelis kartus palakuoti geru laku visą paviršių? Pigiau gautųsi nei brungius daiktus nusipirkti, ir laikytų gerai - lakas užkonservuotų paviršių.  ( čia tipo "pragydo" sieloje dekupažininkės patirtis  ir šnabžda išeitis)  lotuliukas.gif

nebent tas lakas koks matinis, nes jei blizgetu numirciau nuo vaizdo lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar dirba rytoj Ikeja? smile.gif Ir ar galima atsiskaityti kortele ikejoje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivushkina: 13 spalio 2012 - 08:28
Turetu dirbti ir kortele net geriau buna atsiskaityti, nes daznai geresniu kursu paskaiciuoja, nei keiciant pinigus
Atsakyti
Gal kam bus idomu pasizvalgyti cia: http://www.flickr.co...shli/galleries/ , gana daug realiu foto ir ideju Ikea tema smile.gif

Man man kai kas naujo buvo ir cia http://onlinecatalog..._FAMILY_LIVE_1/, tai irgi imetu.

Bei kartojuosi su klausimu, gal kuri turite sia:

user posted image
http://www.ikea.com/...ducts/50129213/

Kokie atsiliepimai?

Dar dar, panos, kur IKEA.pl puslapyje bepasidejo tas stovas kabinti lygintuvui ant sienos? niekur neberandu ! doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silke:): 13 spalio 2012 - 13:32
QUOTE(bad_cat @ 2012 10 12, 14:57)
ar yra Ikea pirkti tokių paprastų stačiakampių lentynų? ieškau baltos spalvos, anksčiau lyg ir buvau mačiusi, o dabar neberandu. dar tiktų iš bėdos ir dviejų skyrių. ne būtent tokių, bet tokio tipo paprastos lentynos smile.gif

galant

Dar yra baltos hemnes, odda ir liatorp.


Papildyta:
QUOTE(silke:) @ 2012 10 13, 14:15)

Bei kartojuosi su klausimu, gal kuri turite sia:


Pas mane mysa pukines. Tai galiu tik pasakyti, kad jei sintetines ciepla 5, tai turetu buti pakankamai silta ziema
Atsakyti
O aš paklausiu apie šią 4u.gif

user posted image

Sudėtyje yra liocelio pluošto (internete radau, kad tai silikonizuotas celiuliozės pluoštas) g.gif
Čia gera sudėtis?
Taip pat parašyta, kad šiltumo klasė 2 - kaip suprantu, labai šilta nebus?

Ar kas turite šią antklodę? Lengva ji, patinka Jums? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
meile_G, aciu uz komentara. Reikes jauciu surizikuot.


QUOTE(~Beauty~ @ 2012 10 13, 16:23)
Taip pat parašyta, kad šiltumo klasė 2 - kaip suprantu, labai šilta nebus?


kad lengva bus garantuoju lygiai kaip ir plona. Turiu 3 lygio tai tokia tikrai lengva, nebloga, taciau ir nestora.

Dar su prasymu as:

Kas turite namuose Bjursta stala. Butent si. Gal galite pamatuoti, koks yra plotis stalo tarp stalo koju t.y. nuo kojos iki kojos is vidines puses.
Raso, stalvirsio ploti, o man reikia tarp koju doh.gif Aktualu, nes noriu zinoti, ar sukisiu prie stalo dvi NORRNÄS kedes i viena tarpa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silke:): 13 spalio 2012 - 16:22
Gal kas žino kokia čia lentynėlė virš lovos? ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2012 10 13, 17:59)
Gal kas žino kokia čia lentynėlė virš lovos?  ax.gif


Gal Expedit Regal? Nors nelabai panasu smile.gif
Papildyta:
Ko gero bus STUVA lentyna su "patobulinimais", yra dar tokios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atige: 13 spalio 2012 - 17:39
QUOTE(silke:) @ 2012 10 13, 17:15)


Kas turite namuose Bjursta stala. Butent si.  Gal galite pamatuoti, koks yra plotis stalo tarp stalo koju t.y. nuo kojos iki kojos is vidines puses.
Raso, stalvirsio ploti, o man reikia tarp koju  doh.gif Aktualu, nes noriu zinoti, ar sukisiu prie stalo dvi NORRNÄS kedes i viena tarpa.

Gal cia atsakymas?
Atsakyti