Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 20

Gal kas galėtumėte prijungti mano mažą užsakymą ar parvežti ax.gif Reiktų dviejų paklodžių su guma mėlynos ir raudonos spalvos rolleyes.gif Dėl atlygio susitarsim rolleyes.gif

http://www.ikea.com/...8613/#/60122249
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 10 11, 15:09)
Agpa, aciu. Geras atsiliepimas, to ir laukiau  4u.gif  O kas galetu dar pakomentuoti situ kedziu ratuku kokybe? Geri, pigus plastamsianiai, braizantys grindis, galima pakeisti?

Siūlau nuvažiuoti pačiai į IKEA ir pasidairyti bei pačiupinti prekes, tada viskas būtų aiškiau wink.gif
Na nepykit, bet labai jau jūs smulkmeniška...
Papildyta:
QUOTE(neinzy @ 2012 10 11, 13:17)


Aš irgi užmačiau, kad daug kur IKEA baldus dizaineriai naudoja thumbup.gif Gražus prekės dizainas+gera kaina+šiek tiek fantazijos = gražus ir jaukus interjeras biggrin.gif

QUOTE(paryziete @ 2012 10 11, 14:23)
Gal kas naudojate Malm komodas, aš nusižiūrėjau tą siauriausią su veidrodžiu ir kitą su šešiais stalčiais, kaip kokybė jų?

Tikrai ne viena turim MALM komodas, kokybė gera wink.gif Turiu 4 ir 2 stalčių, bet, manau, esmės nekeičia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(donaciukas_tls @ 2012 10 11, 19:31)
Sveikos, nieko nesu pirkusi iš IKEA norėčiau patarimo dėl šių užuolaidų  4u.gif  atrodo lengvutės, gražutės  smile.gif 

http://www.ikea.com/...ducts/10070262/


Lengvos, bet nieko ypatingo, tokios daugiau paprastos.. blush2.gif
Va čia nuotrauka iš interneto:

user posted image

Nors čia tai visai gražiai jos atrodo
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 12 spalio 2012 - 10:03
QUOTE(Louhi @ 2012 10 12, 11:03)
Lengvos, bet nieko ypatingo, tokios daugiau paprastos..  blush2.gif
Va čia nuotrauka iš interneto:



Na mano mama ir nori labai paprastu, nemėgsta ji jokių gėlių, rožių raštų smile.gif

Ačiū labai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 10 11, 15:44)
O čia patiko EXPEDITai po langais, labai organiškai atrodo, užsimaniau ir aš taip  unsure.gif
[img]http://www.interjeras.lt/system/html/1-15811d79.jpg

va cia tai tobula vieta expeditui. Taip su langais graziai isipaiso, kad net ne is karto pastebejau ji thumbup.gif

QUOTE(Nenuorama @ 2012 10 12, 09:48)
Gal kas galėtumėte prijungti mano mažą užsakymą  ar parvežti ax.gif  Reiktų dviejų paklodžių su guma mėlynos ir raudonos spalvos  rolleyes.gif Dėl atlygio susitarsim  rolleyes.gif 

O kodel jus pati neuzsisakot?

QUOTE(donaciukas_tls @ 2012 10 12, 11:18)
Na mano mama ir nori labai paprastu, nemėgsta ji jokių gėlių, rožių raštų smile.gif

Ačiū labai smile.gif 4u.gif

Man irgi grazios, visai paprastos. Siaip Lt kazkaip sunkiai su uzuolaidom, visur tos dienines tokios vientisos medziagos, pamirsau kaip vadinasi, o tokiu su skylutem ir su rastais visai nebezinau, kur ieskoti
Papildyta:
Tik ju reiktu gal pora poru pirkti, kad tankiai kabetu. Na kad neatrodytu kaip tiesiog tinklas
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 10 12, 11:30)
O kodel jus pati neuzsisakot?


Tai kad ta suma nėra didelė smile.gif Pamaniau, gal kas važiuos artimiausiu metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2012 10 12, 11:32)
Tai kad ta suma nėra didelė  smile.gif Pamaniau, gal kas važiuos artimiausiu metu  ax.gif

Bet tai visai pakankama uzsakymui Priima vezejai. Tik greciausiai reiks paciai atsiimti is ju ofiso
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meile_G: 12 spalio 2012 - 10:34
QUOTE(Louhi @ 2012 10 12, 09:23)
Siūlau nuvažiuoti pačiai į IKEA ir pasidairyti bei pačiupinti prekes, tada viskas būtų aiškiau wink.gif
Na nepykit, bet labai jau jūs smulkmeniška...
[


Jei vaziuoti del paciupinejimo tieke km, pigiau uzsisakyti, o nepatikus ismesti.
Smuklmeniska taip kaip? Jus perkat brangius daiktus nepaziurejusi ar nepasiklaususi nuomoniu? Man reikia dvieju kedziu, tai nenoriu ismesti 1000,- lt jei daiktas nekokybiskas papultu. O jei atsiras kas daikta ciupinejo ir parase atsiliepima, tai mazesne tikimybe apsirikti. Ar jus nemanot taip? Ir kam tada is viso tokios temos ir forumai reikalingi, jei ne nuomoniu ir patarimu apsikeitimui. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 12 spalio 2012 - 10:37
QUOTE(gitulia @ 2012 10 12, 11:37)
Jei vaziuoti del paciupinejimo tieke km, pigiau uzsisakyti, o nepatikus ismesti.
Smuklmeniska taip kaip? Jus perkat brangius daiktus nepaziurejusi ar nepasiklaususi nuomoniu? Man reikia dvieju kedziu, tai nenoriu ismesti 1000,- lt jei daiktas nekokybiskas papultu. O jei atsiras kas daikta ciupinejo ir parase atsiliepima, tai mazesne tikimybe apsirikti. Ar jus nemanot taip? Ir kam tada is viso tokios temos ir forumai reikalingi, jei ne nuomoniu ir patarimu apsikeitimui.  mirksiukas.gif

Pritariu drinks_cheers.gif Tik, kad atsakė Jums, kad viskas gerai su tomis kėdėmis. Spėju sekantis klausimas būtų ar kokybiškas strypas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 10 12, 11:37)
Jei vaziuoti del paciupinejimo tieke km, pigiau uzsisakyti, o nepatikus ismesti.
Smuklmeniska taip kaip? Jus perkat brangius daiktus nepaziurejusi ar nepasiklaususi nuomoniu? Man reikia dvieju kedziu, tai nenoriu ismesti 1000,- lt jei daiktas nekokybiskas papultu. O jei atsiras kas daikta ciupinejo ir parase atsiliepima, tai mazesne tikimybe apsirikti. Ar jus nemanot taip? Ir kam tada is viso tokios temos ir forumai reikalingi, jei ne nuomoniu ir patarimu apsikeitimui.  mirksiukas.gif


Ikisiu savo trigrasti blush2.gif yra vezeju, pas kuriuos uzsake preke, galite ja grazinti. nereikes nieko ismesti, apart 25 lt (kazkas panasaus, tingiu dabar ziureti kiek ta paslauga kainuoja). gauni, protingai issipakuoji (nu neisdraskai pakuociu), apsiziuri ir sprendi - tinka, patinka ar atgal... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(donaciukas_tls @ 2012 10 12, 10:18)
Na mano mama ir nori labai paprastu, nemėgsta ji jokių gėlių, rožių raštų smile.gif

Ačiū labai smile.gif 4u.gif

Na, bet jo ne paprastai, o gana prastai atrodo blush2.gif maciau ir ciupinau. As pati vaikui i kambari paprastas pirkau, neesu prasmatnybiu megeja. Bet siuo atveju vistik gerai pagalvociau blush2.gif Studentei laikinai i bendrabuti ar i nuomojama buta, kai norisi tvarkingo vaizdo, jaukesniu namuciu. Bet kaip pastovaus sprendimo, tai nelabai gal ax.gif Ir kalbu ne apie grozi, o apie bendra vaizda. Anksiau budavo tiulines uzuolaidos su skylutemis, tai tu ir vaizdas geras budavo ir kritimas grazus, jei kokybe gera. Sitos man panasesnes i tinkliuka drugeliams gaudyti rolleyes.gif Ir ekspozicijoje buvo labai daug patemptu siulu, net nemoku paaiskinti, na, kai nagu tarkim uzkabini ir medziaga pasitraukia. Velgi, sunku suvokti, ko zmogus tikisi pirkdamas, bet sakau, gal papildoma nuomone nepamaisys blush2.gif
gaila, kad nesimato niekur internete nuotraukos su patraukimais. bet tas sintetinis tinklas tai daugelyje nuotrauku matosi. jei tinka, tai kodel gi ir ne
http://lh4.ggpht.com...og/DSC00404.JPG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 12 spalio 2012 - 11:07
QUOTE(Louhi @ 2012 10 12, 10:49)
Pritariu  drinks_cheers.gif Tik, kad atsakė Jums, kad viskas gerai su tomis kėdėmis. Spėju sekantis klausimas būtų ar kokybiškas strypas?  biggrin.gif

Nu man atsake, kad turi versija be ratuku, geros. Klausimas man del ratuku aktualus, nenoreciau, kad vaikai isbraizytu grindis. Nieko nenormalaus klausimenematau. Jus pati gana smulkmeniskai nagrinejate jums neaktualius klausimus wink.gif

QUOTE(bondis @ 2012 10 12, 10:53)
Ikisiu savo trigrasti  blush2.gif  yra vezeju, pas kuriuos uzsake preke, galite ja grazinti. nereikes nieko ismesti, apart 25 lt (kazkas panasaus, tingiu dabar ziureti kiek ta paslauga kainuoja). gauni, protingai issipakuoji (nu neisdraskai pakuociu), apsiziuri ir sprendi - tinka, patinka ar atgal... wub.gif

Beda ta, kad vezejai visi nuo manes nutole maziausiai 150 km. (jei ziureti Klaipediecius, apie Vilniu net nesvarstau) tai, bet kokiu atveju yra papildomos silaidos dar siunciant is Klaipedos ar kitur per kurjerius, o po to grazinant. man grazinti tada neapsimoketu ko gero.
Atsakyti