Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 20

QUOTE(meile_G @ 2012 10 07, 21:55)
Nors cia apie zalias bulves klause, bet vis tik, tai kam galima panaudoti virtas trintas bulves daugiau nei bulviu kosei? Kokiems patiekalams dar tiktu?

labai jau ne į termą aišku, bet..
pvz. čia ką dariau... man tai super toks maistas...
arba šitas Neringos dar nerealesnis dalykas doh.gif



dabar kad nebūtų ne į temą..
reiks mums dar vienos tokios spintos, turim medžio spalvos

http://www.ikea.com/...ducts/80157214/

nu arba aš tikrai apakau, bet nerandu kur pasirinkti spalvas? negi tik baltos belikę? blink.gif žiūrėjau pas save ikėjoj, nerandu, žiūriu angliškai, ir nematau, iki tol kol nuvažiuosiu į pardę noriu pažiūrėt ar turi, nu bet va spalvų nematau, ar nebeduoda pasirinkimo ar aš nebemoku rast blink.gif ?

Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 09 30, 20:37)
einu ziuret gal albume bus sukelta. Kas turit BESTA prasom atsiliept  4u.gif

Turim Besta Vassbo. Tik pagal planeri sekcija sudeliojau. Man patinka. Nors stalciai labai negilus, is isores to nesimato. Dar po kurio laiko pradejo matytis pirstu antspaudai, idomu, kuom butu galima pavalyti unsure.gif Nufotkinus buvau kazkada, po to istryniau. Dabar esu isvykus, tai nebent veliau

QUOTE(aix2011 @ 2012 09 30, 20:53)
as irgi dabar perku voniai baldus tiksliau jau nusipirkau vakar,bet siandien susukom ir as nusprendziau kad vesiu atgal kazkas man nepatinka nzn!

Ir prieme?! Juk jei susukta, o medis, tai po to tikrai baldas ne kaip naujas, nenoreciau tokio gauti pirkti

QUOTE(miskouoga @ 2012 10 01, 21:39)
Pasirodau su IKEA mano namuose.
Turim GLITTRAN maisytuva
Pusbario kedes INGOLF
Suoliuka BEKVAM.

Kaip grazu, ypac spalviskai

Papildyta:
QUOTE(grange @ 2012 10 07, 23:03)
[color=orange]
labai jau ne į termą aišku, bet..
pvz. čia ką dariau...  man tai super toks maistas...
arba [url=http://www_neringa-blogas_com/kulinarija/bulviu-patiekalai/naikinam-senu-bulviu-likucius.html]šitas Neringo

thumbup.gif Kodel tu anksciau savo blogo neparodei biggrin.gif Svilpikus isbandysiu butinai! Ir dar visa kita rytoj perziuresiu. Aciu uz receptus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 10 07, 22:11)
thumbup.gif Kodel tu anksciau savo blogo neparodei biggrin.gif Svilpikus isbandysiu butinai! Ir dar visa kita rytoj perziuresiu. Aciu uz receptus  4u.gif

todėl, kad ten nieko gudro nėra blush2.gif



o dėl spintos tai turbūt kad nėra kitų spalvų, nes prie komodų pvz randu po apačia spalvų pasirinkimą..
nu didelis šš jei tikrai taip, tai negi tik baltos einamos paliko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 10 07, 23:11)
Turim Besta Vassbo. Tik pagal planeri sekcija sudeliojau. Man patinka. Nors stalciai labai negilus, is isores to nesimato. Dar po kurio laiko pradejo matytis pirstu antspaudai, idomu, kuom butu galima pavalyti  unsure.gif Nufotkinus buvau kazkada, po to istryniau. Dabar esu isvykus, tai nebent veliau


labai butu idomu pamatyti, nes as vasbbo ir noriu pirktis. Kokia spalva pas jus?
Atsakyti
Jei kas nori ikea lempuciu sieniniu vaikisku gelytes ir menulio formos - ju jau yra Ermitaze, kaina siuo metu apie 16 lt. kadangi neseniai is ikejos parsivezem menuli ir zvaigzdute (beje, zvaigzdutes ermitaze nebuvo), apziurejom, tos pacios. Nors nera ko stebetis, jos Lt gaminamos.
Atsakyti
QUOTE(Varene @ 2012 10 07, 23:21)
Jei kas nori ikea lempuciu sieniniu vaikisku gelytes ir menulio formos - ju jau yra Ermitaze, kaina siuo metu apie 16 lt. kadangi neseniai is ikejos parsivezem menuli ir zvaigzdute (beje, zvaigzdutes ermitaze nebuvo), apziurejom, tos pacios. Nors nera ko stebetis, jos Lt gaminamos.

daug ka lietuvaiciai ikejai gamina, bet parduotuvese nelabai ka rasi. Tad stebetis tikrai yra ko smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Galvoju apie virtuvę iš Ikea ir atsirado tokia problema - galvoju pirkti spinteles iš karto sukomplektuotas su stalčiais ir durelėmis, nes ne visus tuos stalčius ir visa kita randu atskirai doh.gif

Bet perkant visą spintelę negaliu pasirinkti kokio noriu fasado (pilko Lidingo):

http://www.ikea.com/...736/#/S29876712

Baltas yra, o pilko ne, nors tikrai dar neseniai mačiau ir uk puslapyje yra pilkų fasadų atskirai pasirinkti. Nesuprantu, ar aš akla, ar jų nebėra? unsure.gif
Atsakyti

Prasau atsiliepimu apie sia kede 4u.gif Ar turit kas nors? patogi? tiktu vaikui prie rasomo stalo? ar sedynes ta pagalvele issiima, butu imanoma ja aptraukti kitos spalvos medziaga?
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 10 07, 23:16)
labai butu idomu pamatyti, nes as vasbbo ir noriu pirktis. Kokia spalva pas jus?

Balta. Po poros savaiciu galesiu parodyt. O jus sekcija noresit konstruotis?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auksine: 08 spalio 2012 - 09:11
Gal kas turite BIRKELAND serijos baldų namie?Ar esat patenkintos kokybe?Norėtume spintos, komodos ir spintuciu prie lovos, bet neapsisprendžiam imti Hemnes ar Birkeleand baldus.
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 10 08, 10:08)
Balta. Po poros savaiciu galesiu parodyt. O jus sekcija noresit konstruotis?

taip, sekcija
Atsakyti