Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 20

QUOTE(~Beauty~ @ 2012 10 06, 17:41)
Ar kas turit/naudojat bulvių trintuvę?

Mąstau, gal anytai Kalėdoms "prigriebti" g.gif

Ir šiuos gal kas turit - patogūs?
Kaip suprantu, tik prie mikrobangės gautųsi "prilipdyt" magnetais? g.gif (nes tas spec. "gelžgaliukas" 50 PLN kainuoja doh.gif )


Turiu abu daigciukus. Bulviu trintuvas smagus, kokybiskas, dzniausia naudoju, kai reik greit vaikam bulviu kose paruost biggrin.gif Zalias bulvias gal ir imanoma sutrint jei jos smulkiai supjaustytos, bet jegos reiks daug g.gif
Indeliuose laikau lauro lapus ir nemaltus pipirus, prilipinu juos ant gartraukio. Nelabai man patinka kaip jie uzsidaro, viena kart kai uzsukau tai pati nesugebejau atidaryti doh.gif o karta nuiminejant induka nuo gertrauko nusieme tik jo dangtelis, o pipirai pabiro po visa virtuve lotuliukas.gif
Atsakyti
Prasau atsiliepimu apie sia kede 4u.gif Ar turit kas nors? patogi? tiktu vaikui prie rasomo stalo? ar sedynes ta pagalvele issiima, butu imanoma ja aptraukti kitos spalvos medziaga?
http://www.ikea.com/...1647/#/40073179
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2012 10 06, 17:11)
man irgi idomu apie si daiktai. Ar galima su juo zalias bulves traiskyt, ir jeigu taip, tai ar labai stipriai reikia spausti kad jos susitirintu?  g.gif

aš neturiu bet iš tų kas turi tik teigiamus atsiliepimus girdėjau.
ir prisidedu prie klausimo ne į temą, o kam traiškyti nevirtas bulves? blush2.gif ar vietoj tarkavimo?
tokiems tai netiks, kur ten bais jėgos reiks manau..
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2012 10 06, 16:41)
Ar kas turit/naudojat bulvių trintuvę?




zalias bulves butų nerealu sutraiskyti, per daug lygus pavirsiai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2012 10 07, 17:28)
zalias bulves butų nerealu sutraiskyti, per daug lygus pavirsiai wink.gif

panos, čia gi specialus bulvių piure daryti dalykas (ir net ik bulvėms, visokioms daržovėms )
Tiesiog mūsų šalyje tai netradicinis įrankis, mūsų mamos ir močiutės su mėsmale tai darė, o čia - paprasčiau.
Reikia virtos bulvės įdėti į cepelinų masę - 1, 2, 3 ... ir yra. Nei mėsmalės prisukinėti prie kokios taburetės, nei paskui ją išrinkus plauti.
Ir varškę juk galima persmulkinti, daug ką.
Šic daikčiuks mano ikea sąraše tupi ateičiai. Pakol kas mąstau ką iš spintelės išmetus, kad vietos pralasivinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 10 07, 17:53)

Šic daikčiuks mano ikea sąraše tupi ateičiai. Pakol kas mąstau ką iš spintelės išmetus, kad vietos pralasivinti  mirksiukas.gif

o jis daug vietos uzima? Didelis labai, ta prasme 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 10 07, 17:53)
panos, čia gi specialus bulvių piure daryti dalykas (ir net ik bulvėms, visokioms daržovėms )
Tiesiog mūsų šalyje tai netradicinis įrankis, mūsų mamos ir močiutės su mėsmale tai darė, o čia - paprasčiau.
....


Tai visos tą puikiai suprantam, tik klausimas buvo apie nevirtų bulvių traiškymą, kas ir nustebino. Nesam juk visiškos "tundros" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Helenee @ 2012 10 06, 19:25)
turiu. svajojau apie ji jau 15 metu, nuo tu laiku, kai Danijoje gyvenau. Dabar jau atsirado proga isisgyt- sunui. Pirkau savo 3 m. sunui, bet statausi pati ir ketinu dar pirktis papildomu daliu, nes tai jau panasu i liga... as konstruoju, sunus vazineja. l.geras, tvirtas daiktas. gerai susideda detales.. na, neturiu prie ko prisikabinti. tik gal noretusi elektrinio traukinuko, bet, sako, kad tinka Tommy medinio gelezinkelio treukinukai, tai ieskosiu.
tikrai gera dovana.

tinka brio, eichorn ir visokie kitokie traukinukai nuo mediniu begiu.

QUOTE(sirenute @ 2012 10 06, 21:07)
Gal kas esate pirke medziagas is ikejos, idomu kaipp jos? Ar tinka patalynei ar jos tokios standesnes?

esu pirkus is vaikisku, labai liuks. Siuvau patalyne.
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2012 09 21, 21:24)
Parodysiu savo mergaičių kambarius, beveik visi baldai iš IKEA, kažkada jau dalį rodžiau, dabar dar papildėm. Viskuom labai patenkinta thumbup.gif

Mažosios dar nepilnai apstatytas kambarys.

Hampen kilimas:
http://i290.photobuc...zpsdce5c010.jpg



kaip jums tarnauja tas kilimukas? Ta prasme, ar netraukia labai dulkiu?abai man jis tiktu, bet vis dvejoju, nes sintetika gi blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 10 07, 17:53)
panos, čia gi specialus bulvių piure daryti dalykas (ir net ik bulvėms, visokioms daržovėms )
Tiesiog mūsų šalyje tai netradicinis įrankis, mūsų mamos ir močiutės su mėsmale tai darė, o čia - paprasčiau.
Reikia virtos bulvės įdėti į cepelinų masę - 1, 2, 3 ... ir yra. Nei mėsmalės prisukinėti prie kokios taburetės, nei paskui ją išrinkus plauti.
Ir varškę juk galima persmulkinti, daug ką.
Šic daikčiuks mano ikea sąraše tupi ateičiai. Pakol kas mąstau ką iš spintelės išmetus, kad vietos pralasivinti  mirksiukas.gif

Nors cia apie zalias bulves klause, bet vis tik, tai kam galima panaudoti virtas trintas bulves daugiau nei bulviu kosei? Kokiems patiekalams dar tiktu? Nes kugeliui, cepelinams juk kitoks skonis visai gautusi jei pirma isvirta butu. As siand tarkavau bulves tarka, nu ir nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 10 07, 22:55)
Nors cia apie zalias bulves klause, bet vis tik, tai kam galima panaudoti virtas trintas bulves daugiau nei bulviu kosei? Kokiems patiekalams dar tiktu? Nes kugeliui, cepelinams juk kitoks skonis visai gautusi jei pirma isvirta butu. As siand tarkavau bulves tarka, nu ir nieko  smile.gif

pvz zemaiciu blynams 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokile @ 2012 10 07, 22:59)
pvz zemaiciu blynams 4u.gif  biggrin.gif

taip taip yra nemazai virtu bulviu patiekalu (cepelinai, kukuliai ir t.t..)
Atsakyti