Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 20

Gal įsimylėjusios wub.gif IKEA matė staliuką-padėkliuką ant pagalvėlės su granulytėm į lovą. Gal aiškiai čia apibūdinau? doh.gif
Aš čia visai naujokė, ieškojau ir neradau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arita:) @ 2012 10 04, 11:12)
Gal įsimylėjusios  wub.gif IKEA matė staliuką-padėkliuką ant pagalvėlės su granulytėm į lovą. Gal aiškiai čia apibūdinau?  doh.gif
Aš čia visai naujokė, ieškojau ir neradau  ax.gif

Su granulėm - BYLLAN
Kiti staliukai-padėkliukai.
Kažkaip man atrodo, kad didesnis pasirinkimas buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 10 03, 23:33)
Turiu iš aš LACK, tikrai labai šaunus staliukas už 30 litų (čia ne patį pigiausią pirkome  lotuliukas.gif ). Kažkada seniai reikėjo kavos staliuko nuomojamam butui, dar apie IKEA nežinojome, tai pigiausias variantas mums gavosi Jyske už 130 lt  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Nu yra skirtumo, ane?  doh.gif

Mes irgi LACKą turim, labai puikiai tarnauja thumbup.gif
Atsakyti
ziurejau as ta staliuka, bet noretusi didesnio:)
Atsakyti
QUOTE(vienas dantukas @ 2012 10 04, 16:27)
ziurejau as ta staliuka, bet noretusi didesnio:)

tai yra ten daugiau, paziurekit ikea.pl ir rasite. Jei nemokate lenkiskai ikea.co.uk
Atsakyti
gal kas gali patarti kokybiskas baro kedes is ikea, nes nelabai ka randu 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turite sofkutę Karlstad? g.gif
Atsakyti
Ar kas turit/naudojat bulvių trintuvę?
user posted image

Mąstau, gal anytai Kalėdoms "prigriebti" g.gif

Ir šiuos gal kas turit - patogūs?
Kaip suprantu, tik prie mikrobangės gautųsi "prilipdyt" magnetais? g.gif (nes tas spec. "gelžgaliukas" 50 PLN kainuoja doh.gif )
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 06 spalio 2012 - 16:45
QUOTE(~Beauty~ @ 2012 10 06, 17:41)
Ar kas turit/naudojat bulvių trintuvę?



man irgi idomu apie si daiktai. Ar galima su juo zalias bulves traiskyt, ir jeigu taip, tai ar labai stipriai reikia spausti kad jos susitirintu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2012 10 06, 18:11)
man irgi idomu apie si daiktai. Ar galima su juo zalias bulves traiskyt, ir jeigu taip, tai ar labai stipriai reikia spausti kad jos susitirintu?  g.gif

Atsiprasau uz klausima ne i tema, bet kam jus naudojate zalias traiskytas bulves?
Atsakyti
QUOTE(asterra @ 2012 09 08, 10:28)
Sveikos, turit kas ta medini traukinuka? kaip kokybe, ar zaidzia vaikai? nes as jau apie kalediniu dovanu sarasa galvoju  blush2.gif  kad isvengt to kaledinio partduotuves isslavimo  biggrin.gif

http://www.ikea.com/...ducts/30064359/


turiu. svajojau apie ji jau 15 metu, nuo tu laiku, kai Danijoje gyvenau. Dabar jau atsirado proga isisgyt- sunui. Pirkau savo 3 m. sunui, bet statausi pati ir ketinu dar pirktis papildomu daliu, nes tai jau panasu i liga... as konstruoju, sunus vazineja. l.geras, tvirtas daiktas. gerai susideda detales.. na, neturiu prie ko prisikabinti. tik gal noretusi elektrinio traukinuko, bet, sako, kad tinka Tommy medinio gelezinkelio treukinukai, tai ieskosiu.
tikrai gera dovana.
Atsakyti
Gal kas esate pirke medziagas is ikejos, idomu kaipp jos? Ar tinka patalynei ar jos tokios standesnes?
Atsakyti