Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 20

QUOTE(auksine @ 2012 10 01, 11:10)
ir ar kas gali nurodyt, kur to plenerio ieskot, nes lenkiskai nesuprantu smile.gif
aciuuu

STUVA planeris
Ten pačioje pradžioje duoda pasirinkti spintelę, nuo kurios norėtumėte pradėti planuotis. Tai va kai spaudžiate ant konkrečios spintelės, parodo nuotrauką išorės ir vidaus. Tai aš suprantu, kad tokia vidaus komplektacija, kaip ten parodyta, eina pagal nutylėjimą, kai perkate atskirai. Na o planeryje galima jau susidelioti, kaip patinka (tarp kitko, ten nėra sunku, aš lenkiškai irgi niekaip, bet greitai įkirtau, kas ir kaip).
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 10 01, 10:36)
STUVA planeris
Ten pačioje pradžioje duoda pasirinkti spintelę, nuo kurios norėtumėte pradėti planuotis. Tai va kai spaudžiate ant konkrečios spintelės, parodo nuotrauką išorės ir vidaus. Tai aš suprantu, kad tokia vidaus komplektacija, kaip ten parodyta, eina pagal nutylėjimą, kai perkate atskirai. Na o planeryje galima jau susidelioti, kaip patinka (tarp kitko, ten nėra sunku, aš lenkiškai irgi niekaip, bet greitai įkirtau, kas ir kaip).



labai labai dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2012 10 01, 11:50)
aciu uz ats,
o jei imti tas jau gatavas, tai gal zinote, ar yra ten lentynos jau padarytos?
va sitoj pvz
http://www.ikea.com/...733/#/S29876651
nes kaip su tuo planeriu dirbt neaisku kolkas doh.gif

as lenkiskai irgi ne zodzio blush2.gif bet visak susidejau planerio pagalba, o jei norite suzinoti ar jusu nurodytoje yra lentynos ar ne, tai prie tos spintos raso ( kur montavimo instrukcijos aprasymas) visu daliu kodus, prie jos nurodytos ir 2 lentynos, tai reiskia viena bus tuoj virs stalciu (kad juos uzdengt) kita kur norite toje spintoje, jei reik daugiau lentynu, pagak ta koda galite prisideti atskirai 4u.gif
Atsakyti
Miargyyyynos 4u.gif biggrin.gif naudokites proga, kol Ikejos lt ner, mokykites lenkiskai is puslapio biggrin.gif juk motyvacija yra suprasti, ko daugiau reikia. As is TV buvau pramokusi kazkada, nu nes rusiskai moku, slavu kalba gi, panasu..ci pasipraktikavau, zodyna prapleciau ikejine tematika biggrin.gif kai nuvarem i lenkus i ikeja, variau, kaip is rasto blink.gif lotuliukas.gif net pati nustebau, aisku ar derinau linksnius, gimines tai stengiausi, nezinau ar visus tuos snypsciancius istariau, ale lenkai suprato biggrin.gif
Atsakyti
Pasirodau su IKEA mano namuose.
Turim GLITTRAN maisytuva
Pusbario kedes INGOLF
Suoliuka BEKVAM.

user posted image
Atsakyti
miskoguoga labai labai tavo virtuve wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 09 29, 10:24)
Aš rekomenduočiau šitą daiktą  rolleyes.gif  <...>

Ačiū bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2012 10 01, 21:39)
Pasirodau su IKEA mano namuose.
Turim GLITTRAN maisytuva
Pusbario kedes INGOLF
Suoliuka BEKVAM.



Oho! Laaaaabai gražuuu... bigsmile.gif wub.gif Nors ne mano stilius, bet labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Kaip gražu wub.gif Net pagalvojau, akd nuotrauką iš katalogo kažkas įkėlė thumbup.gif
Atsakyti
o virtuve ne Lidingo?
Labai grazu..as noooriu tokiu kedziuu
Atsakyti
Kaaaaaip aš svajojau apie virtuvę palei langus wub.gif wub.gif wub.gif Dėja, pagal mūsų namo išplanavimą visiškai taip nesigautų...
Labai-labai gražu, net pavydu wub.gif Nors mano stilius - tamsios spalvos ir griežtos linijos, nu bet jei man tokią virtuvę kas padarytų, tai nesupykčiau thumbup.gif O ir diiiiidelė thumbup.gif Labai wub.gif
Atsakyti
nekuklus klausimas, gal kuri Vilniuje (apie centra) turit kataloga nauja 2013m IKEA?
Atsakyti