Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 20

O aš su dukryte pati susirinkiau trofast. Darbo daug, bet malonus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 09 29, 21:16)
Destausi Besta, Louhi ka konkreciai tu turi is Besta? Kokios spalvos?

Oi, kad aš labai biednai, tik vieną pakabinamą spintelę turiu blush2.gif Maniškė buko spalvos. Man atrodo meile_G, lyg daugiau BESTA serijos spintučkų turi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 09 30, 20:32)
Oi, kad aš labai biednai, tik vieną pakabinamą spintelę turiu  blush2.gif Maniškė buko spalvos. Man atrodo meile_G, lyg daugiau BESTA serijos spintučkų turi wink.gif

einu ziuret gal albume bus sukelta. Kas turit BESTA prasom atsiliept 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2012 09 29, 22:01)
Sveikos,
isirenginejame vonia ir dairomes spinteliu.gal kas nors turit kazka panasaus ir galit pakomentuoti,kaip realiai atrodo ?
[img]http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/lillangen-szaf-pod-umyw-drz--dost__0129900_PE284015_S4.JPG
aplamai domina ir ju keramikos kokybe  ax.gif  buciau dekinga uz info  4u.gif


del keramikos kokybes ir kranu kokybes tai gali imti drasiai
tikrai kainos kokybes santykis liux
as irgi dabar perku voniai baldus tiksliau jau nusipirkau vakar,bet siandien susukom ir as nusprendziau kad vesiu atgal kazkas man nepatinka nzn!

http://www.ikea.com/...102/#/S99903095
Atsakyti
QUOTE(Mildainis @ 2012 09 30, 18:28)
Ta sedimoji dalis susideda is dvieju: toks brezetukas maunasi ant metalinio karkaso, o ant virsaus dedasi minkstoji dalis. Tai minkstoji dalis yra daugiau tokia dramblio kaulo spalvos, na nera ji visai balta. O del skalbimo, skalbti galima - yra uztrauktukai, porolonas issiima wink.gif

Bet pats kreslas tai didelis, i vaiko kambari turbut geriau vaikiskas POANG  g.gif Aisku, ziurint, kokiu tikslu naudosit smile.gif


Ačiū, Mildaini, už komentarą - tik kad vaikui jau beveik 15, tai vaikiškas krėslas netiks, o dar reikia balto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 09 30, 12:49)

gaila ne is vilniaus esu.bet bus kam nueis pasizeti biggrin.gif aciu 4u.gif

QUOTE(aix2011 @ 2012 09 30, 19:53)
del keramikos kokybes ir kranu kokybes tai gali imti drasiai
tikrai kainos kokybes santykis liux


o kas butent jums ten nepatinka? grazi jusu spintute atrodo ax.gif o dar,jei kokybiska bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dushianerami @ 2012 09 30, 20:01)
nu ka, surinkinejam STUVA spintukes. mazas inirtingai padeda. atrodo kokybiskai. storos plokstes. MB renka su malonumu. sake baika tokias rinkti


Parodykit prasom g.gif Labai jau maga, nes savuju as tik uz poros savaiciu sulauksiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2012 09 30, 21:08)
gaila ne is vilniaus esu.bet bus kam nueis pasizeti  biggrin.gif aciu  4u.gif
o kas butent jums ten nepatinka? grazi jusu spintute atrodo  ax.gif o dar,jei kokybiska  bigsmile.gif


kas man nepatinka,o gi ji per didele,pergriozdiska! as emiau 1metro ilgio,zodziu grysiu prie pirmines savo idejos pirksiu biuro staliuka leksvik ant jo uzdesiu kriaukle visai ne is ikea pirkta, bus labai kuklus daiktelis negriozdas,kaip tik tai ko norejau ,bet gi vyras mane sukritikavo ir teko man nusileisti ,o galiausiai sumontuotas daiktas man cia netinka nors tu ka ! beda kad vienaip daiktai atrodo parduotuveje ir visai kitaip jie atrodo jau namuose!
Atsakyti
QUOTE(Svotas @ 2012 09 29, 07:33)
Kaip IKEA dvigules lovos, ar esat pirke? Kaip supratau be groteliu buna? Gal kas sita turite:

http://www.ikea.com/...849/#/S49849850

Aciu.

Aš šitą turiu jau metai kažkur. Puiki lova, tvirta, priekaištų neturiu. Tik tas, kad rėmas kažkiek į šonus išsikišęs pradėjo nervinti. Sugalvojom kitaip sustatyti miegamąjį, tai žiūriu netelpa man ji kaip norėčiau, tai puoselėju mintį šią pardavinėti ir imti 140 cm pločio verysad.gif Teks susispausti, nes vyras nemažas, o dar ir šuo šalia doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(2626 @ 2012 09 30, 21:47)
Ačiū, Mildaini, už komentarą - tik kad vaikui jau beveik 15, tai vaikiškas krėslas netiks, o dar reikia balto  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Supratau, tai jau visai nevaikiškas ir amžius. Na, nusipirkus tokį krėslą dar variantas - pertraukti kitu audiniu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 09 28, 09:23)
Dėl STUVA - siūlyčiau darytis planeryje ir komplektuotis vidų pagal poreikį, nes galima pridėti lentynų, kiek tik norite  mirksiukas.gif



aciu uz ats,
o jei imti tas jau gatavas, tai gal zinote, ar yra ten lentynos jau padarytos?
va sitoj pvz
http://www.ikea.com/...733/#/S29876651


nes kaip su tuo planeriu dirbt neaisku kolkas doh.gif

Atsakyti
ir ar kas gali nurodyt, kur to plenerio ieskot, nes lenkiskai nesuprantu smile.gif
aciuuu
Atsakyti