Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 20

QUOTE(Mildainis @ 2012 09 26, 15:30)
Turiu LISELOTT, kokybė labai gera - bent jau mano lūkesčius atitiko visiškai. Medžiaga standi, lengvai valosi, sviesa praleidžia, bet ne tiek, kad matysųsi, kas dedasi lauke smile.gif Neturiu priekaištų wink.gif

O kaži galima pasiaurinti juos? pvz. man reik 70 cm, tai 80 pasiaurinčiau. Jyske mačiau galima.
Atsakyti
laba,
sakykit, ar čia lentyna, ar suoliukas? atsisėsti galima, ar ne? g.gif
user posted image
http://www.ikea.com/...4592/#/70203419
Atsakyti
suoliukas ir impregnuotas, superinis, net gumiukai ant kojyciu paklijuoti, kad neslidinetu vonioje. Turim ir dziaugiames thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas turit ką iš tokių žaislinių maistukų ir indukų:
user posted image user posted image user posted image

Kaip kokybė? Ar patinka vaikučiams?
Mąstau, gal dukrytei reiktų nupirkti... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 27 rugsėjo 2012 - 20:08
QUOTE(Alchemie @ 2012 09 27, 19:45)
suoliukas ir impregnuotas, superinis, net gumiukai ant kojyciu paklijuoti, kad neslidinetu vonioje. Turim ir dziaugiames thumbup.gif

Visiškai pritariu drinks_cheers.gif Mes jį netgi patrumpinom, nes buvo per ilgas rolleyes.gif
Atsakyti
beuty imeskit nuoroda zaislu,sudomino... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2012 09 27, 21:07)
Gal kas turit ką iš tokių žaislinių maistukų ir indukų:


Kaip kokybė? Ar patinka vaikučiams?
Mąstau, gal dukrytei reiktų nupirkti... g.gif


Turim darzoviu krepseli, tai daznai sriubos gaunu isvirtos wink.gif o puodelius esu ciupinejus -jei neklystu tai jie keraminiai, tai nebent viresniems, kai jau neziopliukai ir supyke nebemeto daiktu zemen... Bet kiek turim zaislu, tai su visais zaidzia ir kokybe superine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renateliaaa @ 2012 09 27, 20:31)
beuty imeskit nuoroda zaislu,sudomino... 4u.gif

ups, nuorodos turėjo būti, bet kažkaip neįsidėjo doh.gif lotuliukas.gif

ČIA 4u.gif

Atsakyti
Aš padovanojau žaislinių daržovių krepšį vienai mergaitei trejų metukų proga, taip pat buvo laaabai patenkinta thumbup.gif O kokybė labai pradžiugino, kai maniškė paaugs - pirksiu jai 4u.gif
Atsakyti
Ačiū thumbup.gif
Gal reiks ir man dukrytei pajamti kažkurį iš ten esančių bigsmile.gif

Ir dar, manau, reikia jai traukinuko bigsmile.gif
user posted image

Temos pradžioje mačiau gerų atsiliepimų apie jį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2012 09 27, 22:53)
Ir dar, manau, reikia jai traukinuko bigsmile.gif

šita firma - superinė thumbup.gif
Mano "mažyliui" jau už poros savaičių 16 sukaks, ir jo labai aktyviai "žaistas" didelis traukinuko rinkinys jau 3-čiam vaikui nukeliavo, pažais kelis metus ir vėl mums sugrąžins.
Sūnus sakė, kad dar ir jo vaikams matomai kaip antikvaras atiteks mirksiukas.gif
Labai labai rekomenduoju, ir priedus galima visokius susipirkti vis papildomai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2012 09 26, 19:10)
O kaži galima pasiaurinti juos? pvz. man reik 70 cm, tai 80 pasiaurinčiau. Jyske mačiau galima.

Taip, tikrai galima mirksiukas.gif


Pagaliau atvaziavo mano virtuvines spinteles thumbup.gif Emiau FYNDIG apacia ir LAGAN stalvirsi - nu atrodo tai suuuuuper!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Negaliu atsidziaugt smile.gif

Dar prigriebiau PELLO kresliuka. Galvojau, kad bus skystesnis, bet visai tvirtas ir mielai sedisi wink.gif
Atsakyti