Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 20

19 tema

2012 m. katalogas

2013 m. katalogas

user posted imageuser posted imageuser posted image

IKEA mūsų namuose
Prisijungimas: ikeaSM
Slaptažodis: ikea

Vežėjai:
- Erikas: ikeamarket.lt 8 655 66222 info@ikeamarket.lt

- Olegas: ikeaexpress.lt 8 606 69963 oleg@ikeaexpress.lt

- Kšištof: ikeabaldai.wordpress.com 8 61 222 231 ksistof@ikeabaldai.com

- Jurga: lt-lt.facebook.com/pages/IKEA-Lietuvoje 8 687 22282 ikealietuvoje@gmail.com

Klaipėdoje:
Ikeabaltija 8 67223477 info@ikeabaltija.lt

Orientacinės galutinės prekių kainos litais - ne daugiau nei parašyta zlotais. Pvz., jei daiktas kainuoja 100 zlotų, tai jį įsigysite už ne daugiau 100 lt (Vilniaus mieste). I kitus miestus vežama, bet yra papildomas mokestis. Tikslių kainų reikia teirautis vežėjų arba pasinaudoti jų puslapiuose esančiomis skaičiuoklėmis. Skaičiuoklių paskaičiuota kaina yra galutinė - papildomų mokesčių nėra.

Programos projektavimui

Užsakymus darome iš Lenkijos IKEA
Anglų kalba skaityti apie prekes
arba rusų kalba
Kitos kalbos ir šalys
Skirtingų šalių IKEA puslapiuose dominantys daiktai turi tuos pačius pavadinimus ir artikulus. Galima pasinaudoti IKEA puslapyje esančioje paieškoje.
Dėl neaiškios daikto komplektacijos ar vidaus, patartina peržvelgti surinkimo instrukciją 'Instrukcja montażu".
Kaip ikelti nuotrauką iš Ikea puslapio: užeiti su pele ant nuotraukos, spaudžiam dešinį, pasirenkam "Nukopijuoti paveikslėlio URL adresą", tuomet SM rašant žinutę pasirinkti langelį IMG, ten įkopijuoti adresą. Nepamirškime įkelti ir pačių nuorodų.
Taip pat temose galima naudotis paieška, pasirinkti "Spausdinti temą", spausti CTRL+F ir ieškoti norimo žodžio (dominančios prekės vardo).

Temoje reklamuotis draudżiama

***

IKEA SKELBIMŲ LENTA YRA ČIA

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Alchemie 45 first.gif

Forgete 44 second.gif

dendule 40 third.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meile_G: 07 rugsėjo 2012 - 13:01
QUOTE(varlyte96 @ 2012 09 07, 13:02)
Aš irgi tą pigiausią turiu. Ėmėm todėl, kad čiužinys sintetinis ir po plona medvilnine paklode man norėjos kažko medvilninio, net nemoku paaiškinti, na, kad neprakaituotum ir būtų jaukiau  blush2.gif Tai tą funkciją atlieka. Šlapimas manau tikrai praeitų, nes pirmą vakarą, kai tą apsaugą paklojom, katinas ėmė ir pridirbo  doh.gif , tai kiaurai į čiužinį persigėrė. Gal vaikų skyriuj yra kažko konkrečiam tikslui, nes čia manau tiesiog čiužiniui nuo dulkių, prakaito apsaugoti  4u.gif

Apie tuos brangesnius raso, kad sugeria dregme. na bet tikriausia prakaita turejo uomeny.
- 50% wypełnienia z lyocellu wchłania i odprowadza wilgoć, co ułatwia spokojny sen.
- Tkanina zewnętrzna w 100% z jedwabnego lyocellu skutecznie wchłania i przepuszcza wilgoć, co gwarantuje suchość podczas snu.

QUOTE(meile_G @ 2012 09 07, 13:59)
Alchemie 45 first.gif 

Forgete 44 second.gif 

dendule 40 third.gif

atrodo nieko as cia nerasiau doh.gif
Atsakyti
meile_G, ačiū už tokią išsamią naują temą aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 09 07, 11:06)
nu zinokit tikrai nebe kelis kart brangiau. mes dabar minksto kampo ieskojome, apsukome ir sba ir renlena ir visokius kitokius. nusileido SBA ant zemes, prekiauja lenkiskais baldais ir kainos visai neblogos. pvz stalas tokio tipo kaip bjursta apvalus kainuoja 800lt, kedes po 120. Bjursta 600zlotu, kedes po 170 gavosi. Tiek kad man reik tos juodai rudos spalvos, o pas mus trys spalvos dazniausiai pasirinkime  doh.gif

Nu jo, mes kai prieš beveik 2 metus ieškojome apvalaus stalo (jau buvome nužiūrėję Bjursta, bet norėjome patyrinėti, ką siūlo LT rinka), tai SBA apvalūs stalai buvo nuo maždaug 1000 lt, ir tai, neišskleidžiantys, mažesnio diametro, plonom kojytėm, tokie klibantys doh.gif Tai gal pagerėjo reikalai dabar biggrin.gif
O va dėl tų pigių lenkiškų kėdžių neapsigaukite. Pirkome mes tokias - lenkiškos, pigios (netgi ne pačias pigiausias nupirkome, už 170 lt, berods, nors buvo ir pigesnių lotuliukas.gif ). Tai ką.. dvi kėdės neatlaikė nė metų, pradėjo žiauriai klibėti, tai vežėme remontuoti (60 lt už vieną kėdę). Po pusmečio trečios kėdės dugnas sulūžo (pas mus pilnai aptrauktos eko oda, tai odai viskas gerai, bet sėdynė viduje ten iš drožlių plokštės, tai parėjo kiaurai doh.gif ), ketvirtoji jau kliba, tai nors dar galima naudotis, bet faktas, kad teks remontuoti irgi. Taigi, dar 120 lt išlaidų nusimato biggrin.gif Tad tas lenkiškas pigumas paskui "atsiperka" į kitą pusę doh.gif doh.gif doh.gif Tiesa, nežinau, ar netektų ir brangesnių kėdžių remontuoti, bet, jaučiu, kitą kartą pirksiu kėdes tik iš Ikėjos, kažkaip negirdėjau, kad dar taip būtų, kaip mūsiškėms..

O dar dėl SBA - aktyviai ieškau kavos staliuko, nes Ikėjiniai man nelabai tinka pagal stilių (nebent tamsus KLUBBO staliukas, bet vyrui jis nepatinka), tai nusižiūrėjome SBA vieną. Nieko mandro, staliukas kaip staliukas, žemas (kas man aktualu labai), tamsiai rudas (kas dar aktualiau biggrin.gif ), kainuoja 450 lt doh.gif doh.gif doh.gif Nu ką aš žinau, kai už valgomąjį stalą sumokėjau 700 lt, tai už mažiuką staliuką mokėti 450 man yra žiauru verysad.gif Tai ir gyvename be staliuko kol kas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 09 07, 15:26)
O dar dėl SBA - aktyviai ieškau kavos staliuko, nes Ikėjiniai man nelabai tinka pagal stilių (nebent tamsus KLUBBO staliukas, bet vyrui jis nepatinka), tai nusižiūrėjome SBA vieną. Nieko mandro, staliukas kaip staliukas, žemas (kas man aktualu labai), tamsiai rudas (kas dar aktualiau  biggrin.gif ), kainuoja 450 lt  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Nu ką aš žinau, kai už valgomąjį stalą sumokėjau 700 lt, tai už mažiuką staliuką mokėti 450 man yra žiauru  verysad.gif  Tai ir gyvename be staliuko kol kas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

ten kedes ventos buvo, tai nezinau kaip ta lietuviska kokybe.

Del SBA tai paziurekit renlenoj, jie prekiauja is tu paciu gamintoju kaip ir SBA. Tik truputi pigiau gaunasi ir pasirinkimas didesnis.

Na ikejoj kavos staliukai tai irgi karve kainuoja. Noriu hemnes, o kaina 450Lt. Kaip ti tu sakai, stalas 700 o staliukas 450 doh.gif http://www.ikea.com/...ducts/30176286/
Atsakyti
Man tai sitas labai grazus, bet toks ir liks biggrin.gif

Nesenai pastebejau, cia yra daug interjeru
Tik pasirinkus viena sali nebeleidzia keisti, arba reikia atnaujinti kazka narsyklej
Atsakyti
Ar jau nei vienas vežėjas nebetaiko palankesnių kainų, nei 1zlt=1lt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2012 09 07, 19:07)
Ar jau nei vienas vežėjas nebetaiko palankesnių kainų, nei 1zlt=1lt? g.gif

Jurga lyg pagal kursa skaiciuodavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 09 07, 18:13)
Jurga lyg pagal kursa skaiciuodavo  g.gif

o, tikrai, matyt ir vienintelė bigsmile.gif
Atsakyti
As plepe pasirodo doh.gif blush2.gif
manau, kad kol ateis ikea pas mus tai daug kas bus pasikeite pasiuloj..pvz.neber traby, o dar ir vistuviu fasadai dabar kai kurie maciau pigiau parduodami, nes matyt jau keis inaujus..taip, kad tai, ka dabar turime, nebutinai gaus pasiuloje 2013 rudeni ateje zmones 4u.gif
Atsakyti
sveikos

kiek su atsiuntimu kainuotų ?

http://www.ikea.com/...6114/#/80126114
Atsakyti