Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka

QUOTE(sauto @ 2013 01 29, 09:18)

Cala dor'e puiku - tik įdomu kas ten darosi vasarą tuose siauruose paplūdimėliuose..Rugsėjo mėnesį tai jau daug vaikų nebuvo, bet vis tiek reikėjo prasibrauti iki vandens..


Buvom birzelio pradzioje, tokiu problemu nebuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiumeka @ 2013 01 29, 08:39)
Sa Marina 4*  wub.gif iš nuotraukų man jis patinka.
per booking'a atsiliepimai geri, o gal kas "gyvai" buvot ir matėt?
maitinimas tik HB, tad apie pietus teks patiems galvot.

Paziurejau, fainas tikrai, tik toleliau nuo papludimio, bet uztad centre wink.gif Man Inturotel viesbuciu tinklas visai patinka, kiek matau atsiliepimu ir is foto smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Elvita @ 2013 01 29, 08:30)

Irgi neblogas variantas, ne prie papludimio, bet manau kelios minutes pestute iki jo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauto @ 2013 01 29, 11:30)
Kad viskas atsidaro.. Tiesiog jie patys apskaičiuoja laiką tinkamą skrydžui atgal ir pasiulo - tarkim lėktuvas 16 val. Tai kokią 12 val. ir atvažiuos. Užregistravus pervežimą duoda nuorodą, kur vėliau ir pažiūri tą siulomą laiką . Dar - variantas - pervežimas tik į vieną pusę.Vėliau: Cala dor'e yra ofisas auto http://www.hiperrentacar.com  jei imi 4 dienoms galima palikti auto ofise netoli aerouosto, iš ten su autobusiuku nuveža iki pačio aerouosto.


Puiki mintis, jaučiu kad taip ir padarysim bigsmile.gif dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Keryda @ 2013 01 29, 10:56)
Irgi neblogas variantas, ne prie papludimio, bet manau kelios minutes pestute iki jo smile.gif


Taip, vienas papludimys visai salia, kitas netoliese.
Man dar patinka, kad salia miestelio centras, su parduotuvytem, kavinukem ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 29 sausio 2013 - 11:46
QUOTE(Keryda @ 2013 01 29, 12:56)
Paziurejau, fainas tikrai, tik toleliau nuo papludimio, bet uztad centre wink.gif Man Inturotel viesbuciu tinklas visai patinka, kiek matau atsiliepimu ir is foto smile.gif


Aprašyme nurodo, kad iki paplūdymio 500 m, bet turistų atsiliepimuose labai daug minima, kad super - netoli paplūdymys. Tad pamaniau, kad gal to ėjimo tikrai daug nebus. Kiti Inturotel tinklo viešbučiai ant jūros kranto, tačiau tik 3* ir atsiliepimai ne tokie puikūs.

Ir dar klausimas, kaip viešbutis mus priims, jei atskrisim ir iki jų nusibelsim tik kokią 1-1,30 val nakties? Viešbutį rezervavom nuo birželio 1 d., bet realiai atskrisim tik birželio 2 val naktį kaip minėjau apie 1,30 val. Bet mokėsim visą pilną kainą ir už 1 d. Tad gal neturėtų kilti problemų? kambarį gal bus paruošę? ar iš anksto jiems rašyti ir klausti?
Kas naktį skrido ir žino?
Atsakyti
QUOTE(Čiumeka @ 2013 01 29, 11:52)

Kas naktį skrido ir žino?


Mes pernai taip pat nakti atskridom, viesbutyje buvom apie 1.30val., nebuvo jokiu problemu su apgyvendinimu. Bet as del viso pikto, parasiau viesbuciui emeila, kad atvyksim mazdaug tokia valanda. Dar ir naktipiecius radome kambaryje paliktus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 01 29, 14:03)
Mes pernai taip pat nakti atskridom, viesbutyje buvom apie 1.30val., nebuvo jokiu problemu su apgyvendinimu. Bet as del viso pikto, parasiau viesbuciui emeila, kad atvyksim mazdaug tokia valanda. Dar ir naktipiecius radome kambaryje paliktus  smile.gif


reikės matyt likus kokioms 2 sav parašyti į viešbutį smile.gif
Atsakyti
Einu čia: http://www.hiperrentacar.com, suvedu reikalingą info ir ten kur reikia mašiną pasirink pasirenku (bandau) ekonominę klasę arba šeimyninę, tada išmeta galimus variantus, ir prie mašinų nurodyti ženkliukai, kad bagažo 4 vnt, yra kondicionierius, 5 durys, CD ir t.t. Nesuprantu ką reiškia ženkliukas kur raudonai apibrauktas/perbrauktas žmogus, ir parašyta -22 arba -27 blink.gif ką reikšia?

O vaikiškas kėdutes duos ar papildomai nurodyti užsakant?
Atsakyti
QUOTE(Čiumeka @ 2013 01 29, 16:35)
Nesuprantu ką reiškia ženkliukas kur raudonai apibrauktas/perbrauktas žmogus, ir parašyta -22 arba -27  blink.gif ką reikšia?


užveskit kursorių ant to ženkliuko, bus paaiškinta. Man parodė virš perbraukto žmogeliuko -22, apačioj 2. Tai reiškia vairuotojas minimum 22 metų ir turintis bent 2 metus vairavimo stažą
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 01 29, 19:10)
užveskit kursorių ant to ženkliuko, bus paaiškinta. Man parodė virš perbraukto žmogeliuko -22, apačioj 2. Tai reiškia vairuotojas minimum 22 metų ir turintis bent 2 metus vairavimo stažą


Nesugalvojau, kad reikia kalbą pasikeisti, skaičiau ispaniškai, todėl ir nesupratau doh.gif biggrin.gif
kai angliškai tai dabar jau aišku blush2.gif ačiū
Atsakyti
buvom spalio men. 4u.gif thumbup.gif Oras pats tas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiumeka @ 2013 01 29, 13:22)
reikės matyt likus kokioms 2 sav parašyti į viešbutį  smile.gif

drinks_cheers.gif , patiems bus ramiau mirksiukas.gif
Atsakyti