Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka

QUOTE(MisIndependent @ 2013 01 03, 17:46)
nuvazuot yra daug kur, bet kur verciausia?

o kas jums vertinga? gamta? architektura? pramogos? kas?

QUOTE(bigsmile @ 2013 01 03, 18:45)
Jei vaziuociau viena diena is Cala d'Or, tai vaziuociau per Palma, aplankyciau katedra, tada tiesiai i Tramuntanos kalnu pradzia ir pervaziuociau visus Tramuntanos kalnus nuo pietvakariu iki siaures rytu, sustociau Valdemossa miestelyje pasizvalgyt, labai grazus, gal dar nueiciau i vienuolyna, tada toliau iki Sa colobros tarpeklio serpantinais, grizciau atgal i kalnus ir toliau jais i siaure pro LLuc vienuolyna iki Formentoro iskysulio ir grizciau per Alcudia, sustociau paziuret sienos (jei dar butu noro) ir tada tiesiai jau i viesbuti smile.gif

Per viena diena blink.gif Marotonas pliusiukams susideti.. bet ne pasigereti. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 03 sausio 2013 - 21:01
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 01 03, 22:00)
Per viena diena blink.gif Marotonas pliusiukams susideti.. bet ne pasigereti. unsure.gif

O Jus bent vaziavote tais kalnais? Man atrodo, kad tas marsrutas nesunkiai iveikiamas, jeigu tam paskiriama visa diena. Atstumai saloje nedideli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bigsmile: 03 sausio 2013 - 21:15
QUOTE(bigsmile @ 2013 01 03, 22:14)
O Jus bent vaziavote tais kalnais? Man atrodo, kad tas marsrutas nesunkiai iveikiamas, jeigu tam paskiriama visa diena. Atstumai saloje nedideli.

Taip, todel labai keista.. Nebent jums patinka tik pro langa paziureti, net neislipant.

Nes man norejosi ir Palmoj islpti, ir po vienuolyna pasivaikscioti, ir uzilpti i salia jo esancius kryzius, ir dar i sacolobros 'vidu' nueiti doh.gif (begau issigandus kazkokiu garsu, nes vyrus palikau ir drasuole ejau vis gilyn, nors zenklai neleido unsure.gif )

Jau vien kiek uzima kelio vaziuoti serpentinais .. O jei dar i Alcudija.. i senamiesti?

O kada Valdemossa?

O jei dar su mazais vaikais, kaip klause..

As sau esu pasakius, kad tokiu maratonu man nebereikia.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 03 sausio 2013 - 21:27

Noreciau pasiterauti, kadangi dar neteko buti maljorkoje, o tema skaitinejau, bet neradau. Ar yra kokiu viesbuciu su vandens ciuozyklomis, kalneliais vaikams, kas mums butu labai aktualu mirksiukas.gif Tik supratau kad geriausia rinktis Cala Dior kurorta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Zuika* @ 2013 01 03, 22:45)
Noreciau pasiterauti, kadangi dar neteko buti maljorkoje, o tema skaitinejau, bet neradau. Ar yra kokiu viesbuciu su vandens ciuozyklomis, kalneliais vaikams, kas mums butu labai aktualu  mirksiukas.gif Tik supratau kad geriausia rinktis Cala Dior kurorta  smile.gif

Sitas tinklas turi http://www.hotelsviva.com/en?src=af

Bet ir kitu, aisku butu, reikia ziuretis konkreciai...
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 01 03, 22:25)
Taip, todel labai keista.. Nebent jums patinka tik pro langa paziureti, net neislipant.

Nes man norejosi ir Palmoj islpti, ir po vienuolyna pasivaikscioti, ir uzilpti i salia jo esancius kryzius, ir dar i sacolobros 'vidu' nueiti doh.gif (begau issigandus kazkokiu garsu, nes vyrus palikau ir drasuole ejau vis gilyn, nors zenklai neleido unsure.gif )

Jau vien kiek uzima kelio vaziuoti serpentinais .. O jei dar i Alcudija.. i senamiesti?

O kada Valdemossa?

O jei dar su mazais vaikais, kaip klause..

As sau esu pasakius, kad tokiu maratonu man nebereikia..  blush2.gif


Kai vaziavom, tai vien tas vaziavimas tais kalnais kokia atgaiva, kokie vaizdai, fotografavome ir neislipdami, ir sustoje, rytoj ikelsiu kelias foto, ir uz Valdemossos, apsilankius turgelyje, reikejo jau leistis zemyn, nes buvau pazadejus vaikams pramogas ir vaziavome i Festivalspark'a 7 km nuo Palmos (outlet parduotuviu centras su atrakcionais vaikams). Tai man buvo gaila, kad nevaziavome toliau iki Sa Colobros. Galima aisku ir kuriame miestelyje neislipti, o vaizdais geretis vaziuojant, juk su vaikais tikrai daug neapvaiksciosi. Nepamatyti to krastovaizdzio ir salos man butu gaila... Alcudia senamiescio nesiulau, nes ir pati ten nebuvau, tik siena apziurejome, tai trunka labai greitai. Siena ir yra ten pagrindinis akcentas. Bet jau tiek apvaziavus, tikrai bus daug pamatyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bigsmile: 03 sausio 2013 - 22:06
QUOTE(bigsmile @ 2013 01 03, 23:01)
Kai vaziavom, tai vien tas vaziavimas tais kalnais kokia atgaiva, kokie vaizdai, fotografavome ir neislipdami, ir sustoje, rytoj ikelsiu kelias foto, ir uz Valdemossos, apsilankius turgelyje, reikejo jau leistis zemyn, nes buvau pazadejus vaikams pramogas ir vaziavome i Festivalspark'a 7 km nuo Palmos (outlet parduotuviu centras su atrakcionais vaikams). Tai man buvo gaila, kad nevaziavome toliau iki Sa Colobros. Galima aisku ir kuriame miestelyje neislipti, o vaizdais geretis vaziuojant, juk su vaikais tikrai daug neapvaiksciosi. Nepamatyti to krastovaizdzio ir salos man butu gaila... Alcudia senamiescio nesiulau, nes ir pati ten nebuvau, tik siena apziurejome, tai trunka labai greitai. Siena ir yra ten pagrindinis akcentas. Bet jau tiek apvaziavus, tikrai bus daug pamatyta.

tai kam tada siulot plana, kai patys tiek nenukeliavot. O iki Sa Colobros gan toli. Juk pastacius masina dar eiti reikia nemazai. O nuejus jau apsisuki ir atgal? lotuliukas.gif O nuo jos iki vienuolyno - irgi toli.. nuo vienuolyno iki apacios - dar kelio gabalas.. O vienuolyne dar botanikos sodas, pats vienuolynas.. Zodziu...

O dar en lankytinu vietu susaket.. ir cia vienai dienai lotuliukas.gif Tai neklaidinkit zmoniu 4u.gif

Siena pamatet, o kas uz jos - ne? lotuliukas.gif Kam akcentas siena, kam tos sienos 'turinys' cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 03 sausio 2013 - 22:48
Na, mums labiausiai idomu arcitektura, nes pro langa gerte gersim krastovaizdi biggrin.gif Tai manau, Palmos katedra tikrai lankytinas objektas, plius, ir Valdemosa labai idomu, ir Fuerteventura (ar kaip ten) urvai... Ir dar yra tas idomusis kelias kur vingiuotas kiek pamenu, tik juo gana baisu vaziuoti... Kai Kose serpantinais vazinejom tai vietomis nejauku buvo, o juk Koso serpantinu, kaip suprantu nepalyginsi... Kita vertus, su serpantinais is esmes gali buti nekas, nes keiciasi slegis labai kylant... ir vaikai labai jaucia. mums Kose nesaldu buvo kai mazius klyke... Labai traukai ir grazus papludimiai... OPramogu mums uzteks ir viesbucio, kalneliams mazieji per mazi. Kita vertus, jei atvirai, man butu gaila leisti diena kalneliuose, kai galima ir i Latvija, ir i lenkija, ir kad ir i tuos pacius druskininkus nuvaziuot 4u.gif

kas liecia viesbucius su kalneliais, tai is karto atsiremia i kaina kiek pastebejau... mes kazkaip nelinke daugiau nei 1500 lt moket, o Viva viesbuciai, kiek maciau, nerealus, bet brangoki musu seimai...
Atsakyti
Pagavo ikvepimas lotuliukas.gif

Jei vaziuociau viena diena is Cala d'Or, tai vaziuociau per Palma, - 1 valanda, ziurint dar kaip vaziuosi ir ar jau zinai kelia ir visus geriausius variantus.

aplankyciau katedra, - Palma - valanda laiko.

tada tiesiai i Tramuntanos kalnu pradzia ir pervaziuociau visus Tramuntanos kalnus nuo pietvakariu iki siaures rytu, sustociau Valdemossa miestelyje pasizvalgyt, 2-3 valandos?

labai grazus, gal dar nueiciau i vienuolyna, - koki?

tada toliau iki Sa colobros tarpeklio serpantinais, 1-2 valandos?

grizciau atgal i kalnus ir toliau jais i siaure pro LLuc vienuolyna - iki Luco valanda... dar ten valanda... jei apeit.. i apacia - dar valanda g.gif

iki Formentoro iskysulio ir grizciau per Alcudia, valanda iki Alcudijos... ten puse valandos? Iki iskysulio dar valanda? Su pasibuvimu ir grizimu (mes nebuvom... Bet jei ten serpentinai, o jie, tai kur tau valanda...

Mes nuo 2 val per viena diena iki 9 vakaro uztrukom vien nuo Palmos iki vienuolyno, Sa Colobros ir atgal... i Cala Dor'a.

Tai turbut mano surasytas laikas grynas optimistiskas maratonas. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 03 sausio 2013 - 23:00
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 01 03, 23:59)

Tai turbut mano surasytas laikas grynas optimistiskas maratonas. g.gif

eina sau, aciu, jus skaitete mano mintis, kol parasiau posta, ziu, ir jusu parasytas, dekui labai, rimtai, atsispausdinsiu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Man buvo labai nejauku serpantinais, foto nesimato to viso baisumo, o dar kur istisi keliukai, po kuriais skardziai doh.gif
user posted image

Ir visi pamineti objektai - butent pasikiami jais. Kyli leidies, vel kyli, vel leidies.. ir malies.. As tai nematau prasmes isvazineti visos tos kalnuotos pakrantes. Nes benza ryja be proto, nuvaziuoji netoli, o km daug, o dar greitis ne autostrados.

Vienai dienai as rinkciaus vienuolyna, Sa Colobra ir kas man pakeliui.. Nes Valdemossa tai visam kitam gale.. Ir as del to miestelio tiek nekenteciau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 03 sausio 2013 - 23:09
Na, as galvoju, vaziuoji ir ziuri, ar toliau dar nori vaziuot ar ne biggrin.gif
Mes nuomavomes masina visas 11 paru ir vazinejome kur norejome. Ir nereikejo transferio samdyt ir i papludimius kokius nori.

Taip atrode tas kelias
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti