Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka

Gal galit rekomenduot koki viesbuti geresni 4* Maljorkoje, planuojame keturiese kelione rugsejo men.
Agenturos siule ne viena varianta, bet paziurejus ju www ir atsiliepimus, tai ne kas...

Atsakyti
QUOTE(Benuvita @ 2012 12 03, 17:44)
Gal galit rekomenduot koki viesbuti geresni 4* Maljorkoje, planuojame keturiese kelione rugsejo men.
Agenturos siule ne viena varianta, bet paziurejus ju www ir atsiliepimus, tai ne kas...


Spalio menesi buvom Intertur Hotel Hawaii 3*viesbutije kuris yra Palmanovoje, vaizdas i jura, kambariai atnaujinti, bus restauruotas holas, restoranas ir nuo kitu metu viesbutis gauna ketvirta zvaigzdute. Siaip viskas jame patiko, tik baseinas galetu buti didesnis. Emem all inclusive, valgyti sociai ir skaniai, gerti irgi, salia pliazas, tad rekomenduoju.
Jei nenorite Palmanovoje (nors visai neblogas variantas) siulau Arenali, arba Alcudia. Apvaziavome beveik visus papludimius ir jei vaziuosim dar rinksiuos is situ variantu.
Atsakyti
QUOTE(Benuvita @ 2012 12 03, 18:44)
Gal galit rekomenduot koki viesbuti geresni 4* Maljorkoje, planuojame keturiese kelione rugsejo men.
Agenturos siule ne viena varianta, bet paziurejus ju www ir atsiliepimus, tai ne kas...


Mums labai rekomendavo Inturotel Sa Marina 4*, jau rezervavomės ax.gif atsiliepimai labai geri, tinka šeimoms su vaikais.
Atsakyti
Sveiki,

būčiau dėkinga už atsakymą. Gulėjimas prie viešbučio nedomina, bet klausimas - ar per 3,5 dienų galima spėti bent pusę salos apvažiuoti, apžiūrėti?
Atsakyti
QUOTE(Daluze 2 @ 2012 12 13, 20:00)
Sveiki,

būčiau dėkinga už atsakymą. Gulėjimas prie viešbučio nedomina, bet klausimas - ar per 3,5  dienų galima spėti bent pusę  salos apvažiuoti, apžiūrėti?


ziurint, ka norit apziureti smile.gif Jeigu gamtovaizdzius, tai galima.
Atsakyti
QUOTE(Daluze 2 @ 2012 12 13, 21:00)
Sveiki,

būčiau dėkinga už atsakymą. Gulėjimas prie viešbučio nedomina, bet klausimas - ar per 3,5  dienų galima spėti bent pusę  salos apvažiuoti, apžiūrėti?

Buvome Maljorkoje 4dienas. Pirma diena niekur toli nuo viesbucio nevaziavom. Antra diena nuvaziavom Palmanova- Valldemossa, Farmentoras ir dar spejom uzvaziuoti i Alcudijos papludymi smile.gif Daug kur stojom, paveikslavomes, tai uzima daugiausia laiko. Trecia diena spejome pasimegauti saule, po pietu nuvaziavom i Palma. Lb grazus miestas.
Ketvirtas diena- Manacor, D'Or ir dar keli papludymiai pietuose, tada Arenal'is ir griztant i Palmanova nuvaziavom tiesiai i Santa ponsa graziu vietu apziureti.

Viskas priklauso nuo kur jus apsistosite!?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CarpeDiem: 15 gruodžio 2012 - 01:23
QUOTE(Benuvita @ 2012 12 03, 16:44)
Gal galit rekomenduot koki viesbuti geresni 4* Maljorkoje, planuojame keturiese kelione rugsejo men.
Agenturos siule ne viena varianta, bet paziurejus ju www ir atsiliepimus, tai ne kas...

Praktiškai niekada neklausau kas ką sako apie viešbučius. Teko būti tokiame, apie kurį net forume čia tiek prikalbėjo, kad rimtai jau abejojau ar vykti. Tačiau jis labai patiko ir buvo vienas iš geresnių mano kelionėse. Teko vykti į labai išgirtus ir nusivilti. Šiaip mes nesame labai išlepę keliautojai ir priekabių neieškome:svarbu normalus kambarys su kondicionieriumi, švari patalynė, kad visad būtų vanduo ir geras maistas. Šiaip teko matyti ir mymrų lietuvaičių, dėl kurių išsidirbinėjimų būdavo gėda. juk paprastai kaip šauksi, taip ir atsilieps. Aš kai pagalvoju kokiomis sąlygomis gyvename ir kokius pinigus mokome Lietuvos pajūryje, tai net šiurpas ima. O nuomonių būna visokių: vieniems tai košmaras, kitiems prabanga smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Svidux @ 2012 12 15, 23:19)
Praktiškai niekada neklausau kas ką sako apie viešbučius. Teko būti tokiame, apie kurį net forume čia tiek prikalbėjo, kad rimtai jau abejojau ar vykti. Tačiau jis labai patiko ir buvo vienas iš geresnių mano kelionėse. Teko vykti į labai išgirtus ir nusivilti. Šiaip mes nesame labai išlepę keliautojai ir priekabių neieškome:svarbu normalus kambarys su kondicionieriumi, švari patalynė, kad visad būtų vanduo ir geras maistas. Šiaip teko matyti ir mymrų lietuvaičių, dėl kurių išsidirbinėjimų būdavo gėda. juk paprastai kaip šauksi, taip ir atsilieps. Aš kai pagalvoju kokiomis sąlygomis gyvename ir kokius pinigus mokome Lietuvos pajūryje, tai net šiurpas ima. O nuomonių būna visokių: vieniems tai košmaras, kitiems prabanga smile.gif))

visiskai teisingai parasyta, kas vienam - prabanga, kitam gali pasirodyti atvirksciai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,

visų temų nespėsiu perskaityti, gal galite patarti dėl skryžio Kaunas-Palma-Kaunas. Kokią pigiausią kainą gali pasiūlyti Rynairas 2 asmenims? Galvoju apie balandžio mėn. - ar jau dabar pirkti, ar dar palaukti verta.... Gal per šventes išmeta gerų pasiūlymų?
Atsakyti
QUOTE(Daluze 2 @ 2012 12 16, 17:21)
Sveiki,

visų temų nespėsiu perskaityti, gal galite patarti dėl skryžio Kaunas-Palma-Kaunas. Kokią pigiausią kainą gali pasiūlyti Rynairas 2 asmenims? Galvoju apie balandžio mėn. - ar jau dabar pirkti, ar dar palaukti verta.... Gal per šventes išmeta gerų pasiūlymų?

Tik ilgai nelaukite. Kuo anksčiau, tuo pigiau. Bent jau man neteko rasti vėliau pigesnių bilietų.
Atsakyti
QUOTE(Svidux @ 2012 12 16, 18:49)
Tik ilgai nelaukite. Kuo anksčiau, tuo pigiau. Bent jau man neteko rasti vėliau pigesnių bilietų.

O man teko... Turejau bilietus, o likus iki keliones keliom savaitems zymiai pigiau ismete. Nors ir as buvau pirkus uz gera kaina.
Atsakyti
Sveiki, planuojam kelione geguzes 7-14 dienomis, randu bilietus asmeniui 530 lt... idomu, laukt pigesniu ar imt?
Ka manote apie Alcudia regiono Bellevue club arba Club Mac viesbucius? keliausim su vaikuciais, tai labai aktualu...
Atsakyti