Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka

Kreditine kortele man labai pravercia ne vien del keliones pirkimo, viesbucio ar auto nuomos, bet ir del draudimo. Pvz. seb kortele suteikia draudima visai seimynai biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

Labai reikia patarimo!!! Kadangi temos dar neperskaiciau, tai nesusidariau nuomones kuriam salos gale geriausiai atostogauti. Planuojam keliaut geguze-birzeli su visa seimyna (2 seneliai, 2 teveliai ir 2 vaikuciai mazuciai).
Busiu labai dekinga uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niekaip @ 2012 11 27, 17:18)
Sveiki,

Labai reikia patarimo!!! Kadangi temos dar neperskaiciau, tai nesusidariau nuomones kuriam salos gale geriausiai atostogauti. Planuojam keliaut geguze-birzeli su visa seimyna (2 seneliai, 2 teveliai ir 2 vaikuciai mazuciai).
Busiu labai dekinga uz patarimus  4u.gif

Kaip tik siuo metu uzsisakinejau kelioniu biure Vokietijoj kellone vasarai.
Primygtinai siule Alcudia,Can Picafort del vaiku,del grazaus ilgo smeleto papludymio ir suaugusiems nenuobodu ten.
Is savo patirties siulau seimai skirta viesbuti pasirinkti,buna daug
atrakciju vaikams,buna uziimti nuo ryto iki vakaro,nes kitaip
zyzia ir nuobodziauja ir tevams atostogas gadina lotuliukas.gif biggrin.gif
Is tikruju Family hotel tikros atostogos tevams ir vaikams.
Atsakyti
QUOTE(Reenka @ 2012 11 16, 00:39)
INTERTUR HOTEL HAWAII MALLORCA


Sveiki, kaip šitas viešbutis? ar kas nors buvot? per bookinga jo vertinimas toks vidutinis sakyčiau "Geras 7".

Planuojame 2 savaitėm geguž-birželi su 2 vaikais, neesam buvę, nežinom nuo ko pradėti rinktis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiumeka: 28 lapkričio 2012 - 09:28
aš tai dar konkrečios šalies nežinau kur vyksim - žiūrėsim ką Ryanair pasiūlys vasaros sezonui. Už poros savaičių jau turėtų būti aišku.
sąraše yra ir Maljorca, keliautumėm su dviem vaikais, tai žiūriu kad būtų pramogų ir vaikams
esu atsirinkusi keletą viešbučių variantų. pasidalinu. dėl kai kurių dar dvejoju

Maljorca
Iberostar Ciudad Blanca
Viva Mallorca
Viva Menorca
Viva Bahía
Viva Can Picafort
Viva Blue
Holiday Village Viva
Papildyta:
QUOTE(Čiumeka @ 2012 11 28, 09:27)
Sveiki, kaip šitas viešbutis? ar kas nors buvot? per bookinga jo vertinimas toks vidutinis sakyčiau "Geras 7".

Planuojame 2 savaitėm geguž-birželi su 2 vaikais, neesam buvę, nežinom nuo ko pradėti rinktis  doh.gif

man tai jis ne. labai didelis griozdas viesbutis. ant uolų krašto.
mes ieskom kad būtų žalumos, nedidukai viešbučio pastatai, nebūtų didelio judėjimo aplink
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 28 lapkričio 2012 - 10:07
Žiūriu dabar lėktuvo bilietus galima gauti už 2000 lt 4 asmenims. kažin ar užtektų 14 dienų lb geram viešbučiui AI 6000 lt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiumeka @ 2012 11 28, 11:13)
Žiūriu dabar lėktuvo bilietus galima gauti už 2000 lt 4 asmenims. kažin ar užtektų 14 dienų lb geram viešbučiui AI 6000 lt?  g.gif

Skaiciuokis.Sunku pasakyti.
Pernai kelione su 2 vaikais ir 2 suaugusiais,bet ir su skrydziu,AI apie 3000€ kainavo.Beje Last Minute.
Papildyta:
QUOTE(vikta @ 2012 11 28, 11:10)
aš tai dar konkrečios šalies nežinau kur vyksim - žiūrėsim ką Ryanair pasiūlys vasaros sezonui. Už poros savaičių jau turėtų būti aišku.
sąraše yra ir Maljorca, keliautumėm su dviem vaikais, tai žiūriu kad būtų pramogų ir vaikams
esu atsirinkusi keletą viešbučių variantų. pasidalinu. dėl kai kurių dar dvejoju

Iberostar Ciudad Blanca
Viva Mallorca
Viva Menorca
Viva Bahía
Viva Can Picafort
Viva Blue
Holiday Village Viva


thumbup.gif viva viesbuciai labai thumbup.gif Bus sausakimsi vokieciu seimu biggrin.gif
Atsakyti
Ar kas nors buvot CLUB HOTEL TONGA? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiumeka @ 2012 11 28, 10:13)
Žiūriu dabar lėktuvo bilietus galima gauti už 2000 lt 4 asmenims. kažin ar užtektų 14 dienų lb geram viešbučiui AI 6000 lt?  g.gif

su labai geru viešbučiu kažin ar į tą sumą tilptumėt, o dar 14 dienų.
Į kokį Kosą, Rodą dar įmanoma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 28 lapkričio 2012 - 14:19
QUOTE(Čiumeka @ 2012 11 28, 14:14)
Ar kas nors buvot CLUB HOTEL TONGA?  ax.gif

mano draugė buvo, tai visai nieko atsiliepimai. Vieninteli minusa minejo, kad labai mazai liftu ir buna dideles eiles laukti, nes viesbutis ausktas (drauge berods 12 aukste gyveno). Maistas sake skanus...
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2012 11 28, 16:18)
su labai geru viešbučiu kažin ar į tą sumą tilptumėt, o dar 14 dienų.
Į kokį Kosą, Rodą dar įmanoma


Ieškosim, žiūrėsim už kiek galima gaut, labai jau prasto viešbučio nesinori su vaikais unsure.gif skrydį jau turim thumbup.gif

QUOTE(giedre_giee @ 2012 11 28, 16:23)
mano draugė buvo, tai visai nieko atsiliepimai. Vieninteli minusa minejo, kad labai mazai liftu ir buna dideles eiles laukti, nes viesbutis ausktas (drauge berods 12 aukste gyveno). Maistas sake skanus...


ačiū už info wink.gif
Atsakyti
Nu visai... nebesuprantu, per kur jūs užsakinėjat viešbučius PIGIAU? Per bookingą žiūrint kainos tokios pat kaip ir agentūrose, jei ne brangiau doh.gif

Pametėkit kokią mintį, ką blush2.gif reikia tik kad maistas skanus būtų, smėlis netoli ir žaidimų vaikams cool.gif
Atsakyti