Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka

QUOTE(Reenka @ 2012 11 15, 22:26)
as pakeliaut po sala pamatyt,pasidegint noriu...o valgyt paskutinej eilej biggrin.gif


Tada daug cool.gif O dar ir kelionem islaidu prisides. Bet jeigu galit sau leisti, tai nesikvarškinkit galvos
Atsakyti
QUOTE(Reenka @ 2012 11 15, 23:26)
cia keturiems.trys suauge ir 8m.vaikas smile.gif
Papildyta:

ta prasme pavalgyt ir isgert?as pakeliaut po sala pamatyt,pasidegint noriu...o valgyt paskutinej eilej biggrin.gif

be reikalo biggrin.gif ten paeljos ir picos labai skanios ir Sangria skani thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(luzere @ 2012 11 15, 23:36)
Sprendziu dilema-Malta ar Maljorka? Kur butu grazesnis krastovaizdis ir geresnis servisas balandzio gale seimyniniam poilsiui? Buciau dekinga uz komentarus ir nuomones smile.gif


Maltoje nebuvau, Maljorkoje buvau. Kadangi pati dabar domejausi Malta, tai vienareiksmiskai galiu pasakyti, kad tik I Maljorka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 16, 08:36)
Maltoje nebuvau, Maljorkoje buvau. Kadangi pati dabar domejausi Malta, tai vienareiksmiskai galiu pasakyti, kad tik I Maljorka  mirksiukas.gif


Dėl gamtovaizdžio vienareikšmiškai drinks_cheers.gif ir tą patį neseniai girdėjau iš žmogaus buvusio ir ten ir ten. O vat su servisu ir oru balandį tai kaip pasiseks. Ir jūra dar bus vėsoka, švelniai tariant.
Atsakyti
nu ziuriu kaina bilietu norimomis datomis kyla... na, bet dar ankstoka manau panikuoti smile.gif
gal koki AI viesbutuka galite parekomenduoti?

Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2012 11 16, 10:38)
nu ziuriu kaina bilietu norimomis datomis kyla... na, bet dar ankstoka manau panikuoti smile.gif
gal koki AI viesbutuka galite parekomenduoti?

Mums patiko Marina Corfu, o gal Marina Scorpios (jie salia vienas kito to paties tinklo) thumbup.gif Cala Egos, praktiskai Cala D'oras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilla: 16 lapkričio 2012 - 12:19
QUOTE(Smilla @ 2012 11 16, 12:19)
Mums patiko Marina Corfu, o gal Marina Scorpios (jie salia vienas kito to paties tinklo)  thumbup.gif Cala Egos, praktiskai Cala D'oras

drinks_cheers.gif Man taip pat.Tik jis 3zv, stebuklo tiketis nereikia. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2012 11 16, 13:30)
drinks_cheers.gif Man taip pat.Tik jis 3zv, stebuklo tiketis nereikia. rolleyes.gif

Kai mes buvome, kaip tik kazkokios komisijos, apklausos vyko, galbut kelsis zvaigzdutes jie smile.gif

Nes ju tinkle man rodos visi kiti yra 4*
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 11 16, 09:15)
Ir jūra dar bus vėsoka, švelniai tariant.

Del siltos juros vaziuosim rugsejo men, nera geriau smile.gif Dabar noreciau paganyti akis ir skaniai pavalgyt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(luzere @ 2012 11 16, 14:10)
Dabar noreciau paganyti akis ir skaniai pavalgyt  tongue.gif

Tada akys labiau pasiganytu Maljorkoje biggrin.gif
Atsakyti
sveiki, o gal kas buvot geuzes pradzioje, kaip ten oras, ar jau silta ir tinka atostogauti?
Atsakyti
pasiulykit autonuomos kompanija, kad uztektu debetines korteles ir nereiktu kreditines 4u.gif
nes nesinori issiiminet vien del keliones.

pavasariui planuojam smile.gif

aciu
Atsakyti