Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka

QUOTE(Elvita @ 2012 11 02, 13:57)
Man Maljorkoje graziau nei Kroatijoje  4u.gif

Tiesa sakant, as irgi negaliu nuspresti kur noreciau vykti vasara su seima  4u.gif Renkuosi tarp Kos, Rodo ir Kretos. Gal kas patars  4u.gif


Po Kanarų ir Maljorkų Kos'e jums paprasčiausiai nebus ką veikti. Sala apvažiuojama per dvi dienas. Ir kraštovaizdis nesužavės smile.gif Nebent rinktis dėl "atskaitos taško" Graikijos salose. Nes visos kitos paminėtos salos kotiruojasi kaip grąžesnės.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 11 02, 14:30)
Po Kanarų ir Maljorkų Kos'e jums paprasčiausiai nebus ką veikti. Sala apvažiuojama per dvi dienas. Ir kraštovaizdis nesužavės smile.gif Nebent rinktis dėl "atskaitos taško" Graikijos salose. Nes visos kitos paminėtos salos kotiruojasi kaip grąžesnės.


Zilvinai, o gal dar ka nors patarsit? 4u.gif I Madeira skrendam kova, tad si sala jau atkrenta, Kanaru salose jau visose buvom. Kosas, kaip supratau, irgi atkrenta. Kur dar galima patraukti?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 02, 14:34)
Zilvinai, o gal dar ka nors patarsit?  4u.gif I Madeira skrendam kova, tad si sala jau atkrenta, Kanaru salose jau visose buvom. Kosas, kaip supratau, irgi atkrenta. Kur dar galima patraukti?


Patys sukam galvas kur patenkinti savo tris poreikius: pamatyti, sušilti ir pasimaudyti. Ir toks jausmas, kad Europa bei netoli jos esančios teritorijos nelabai tinka iki pat birželio.
Nežinau kodėl (gal dėl egzotiško pavadinimo), vis cia pasitikrinu skrydžių i Azorus kainas. Būna viliojančių akcijų.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 11 02, 14:49)
Patys sukam galvas kur patenkinti savo tris poreikius: pamatyti, sušilti ir pasimaudyti. Ir toks jausmas, kad Europa bei netoli jos esančios teritorijos nelabai tinka iki pat birželio.
Nežinau kodėl (gal dėl egzotiško pavadinimo), vis cia pasitikrinu skrydžių i Azorus kainas. Būna viliojančių akcijų.

drinks_cheers.gif Azorai, kitu metu ziemos atostogu planuose. Paziurekit Madeira, kol kas tik is atsiliepimu zinau, kad graziau nei Kanaruose, grizus, pasidalinsiu reportazu.
Mums reikia birzeliui-liepai. Dabar dar ziurineju Kipra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2012 11 02, 13:39)
Rekomenduoju Kroatiją...
Tiesa sakant net gražiau nei Maljorka blush2.gif


Kroatija, ypač pietinė tikrai graži, bet Maljorka ir jos gamtovaizdžiai ir man ir vyrui gražesni pasirodė smile.gif

QUOTE(Elvita @ 2012 11 02, 13:57)
Renkuosi tarp Kos, Rodo ir Kretos. Gal kas patars  4u.gif


Iš išvardintų rinkčiausi Rodą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 11 02, 14:57)
Man Maljorkoje graziau nei Kroatijoje  4u.gif

Tiesa sakant, as irgi negaliu nuspresti kur noreciau vykti vasara su seima  4u.gif Renkuosi tarp Kos, Rodo ir Kretos. Gal kas patars  4u.gif

biggrin.gif Kreta arba Roda. esu buvusi abejose, net nzn kuri grazesne wub.gif

o sakykit, su vaikais, kuriuo metu laiku geriausia i Maljorka vykti? man noretusi geguzes gale-birzelio pradzioj, kaip ten orai tokiu metu? nesusalsim? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2012 11 14, 09:05)
biggrin.gif  Kreta arba Roda. esu buvusi abejose, net nzn kuri grazesne wub.gif

o sakykit, su vaikais, kuriuo metu laiku geriausia i Maljorka vykti? man noretusi geguzes gale-birzelio pradzioj, kaip ten orai tokiu metu? nesusalsim? g.gif


Aisku. Na kol kas renkuosi tarp Rodo, Maltos ir Kipro smile.gif

Pernai buvom birzelio 2-9d., temperatura buvo apie 35l. Nei karto neprireike ilgom rankovem rubu, net ir vakarais.
Atsakyti
Hippi,labai idomiai aprasei,su foto.Patiko thumbup.gif

Kitais metais brangsta viesbuciai Maljorkoje 2.4%.

As dabar vartineju Tui kataloga,ieskau family viesbuciu,kad vaikai pilnai uziimti butu.

Beje vidutines temperaturos atostogu metu:
Balandi - 19
Geguze-22
Birzeli- 26
Liepa- 29
Rugpjuti-29
Rugseji-27
Spali-23

Prideciau +5,kai saule pleskina visados buna karsciau.

Kas klause apie Cala Millor papludimi,tai ne is karto gilu.
Bet siaip Calla Millor kaio koks kurortinis miestelis,mazai veiksmo,labai ramu,kam norisi ramybes,tai tikra oaze.Man buvo nuobodu.
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2012 11 14, 11:49)
Hippi,labai idomiai aprasei,su foto.Patiko  thumbup.gif

Kitais metais brangsta viesbuciai Maljorkoje 2.4%.

As dabar vartineju Tui kataloga,ieskau family viesbuciu,kad vaikai pilnai uziimti butu.

Beje vidutines temperaturos atostogu metu:
Balandi - 19
Geguze-22
Birzeli- 26
Liepa- 29
Rugpjuti-29
Rugseji-27
Spali-23

Prideciau +5,kai saule pleskina visados buna karsciau.

Kas klause apie Cala Millor papludimi,tai ne is karto gilu.
Bet siaip Calla Millor kaio koks kurortinis miestelis,mazai veiksmo,labai ramu,kam norisi ramybes,tai tikra oaze.Man buvo nuobodu.

Cala d'or, cala Egos irgi labai rmaus miesteliai, manau toje puseje su siemomis ir vaikais tinka thumbup.gif
Atsakyti
o kaip su bilietais i Maljorka? kada geriausia ziurinetis geguzei-birzeliui? buna, kad pakrenta kainos ar ne? dbr musu seimynai be mokesciu gaunasi apie 2 tukst. skrydis.
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2012 11 14, 14:52)
o kaip su bilietais i Maljorka? kada geriausia ziurinetis geguzei-birzeliui? buna, kad pakrenta kainos ar ne? dbr musu seimynai be mokesciu gaunasi apie 2 tukst. skrydis.

as ziurineju novaturo pasliulymus i maljorka, turim maza vaikeli, tai su novaturu man kazkaip viskas paprasciau ir saugiau atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2012 11 14, 13:52)
o kaip su bilietais i Maljorka? kada geriausia ziurinetis geguzei-birzeliui? buna, kad pakrenta kainos ar ne? dbr musu seimynai be mokesciu gaunasi apie 2 tukst. skrydis.


Pernai, birzelio pradziai, mokejom uz 2 suaug. ir 2 vaikus pirmyn/atgal 1900lt, bet pirkom likus 2 sav. iki skrydzio, nes netiketai sumastem, kad norim biggrin.gif Kainu nestebejau, tai nelabai zinau kokios buvo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 15 lapkričio 2012 - 15:15