Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka

QUOTE(natos @ 2012 09 05, 08:57)
turbut per ta savaite gausim visa metini Maljorkos krituliu kieki  gun_bandana.gif

tiikiuosi ne lotuliukas.gif siaip raso trupaaikis lietus biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,

ziurineju viesbucius Maljorkoje ir iskilo toks klausimelis...
prie kambario raso Room_Standard/Double/Balcony or Terrace tai cia bus su dvigule lova ?? kazkaip nelabai man aisku, nes paskui raso..dar atskirai prie kambariu tipu: Double, twin ir t.t.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Okea @ 2012 09 05, 11:46)
ziurineju viesbucius Maljorkoje ir iskilo toks klausimelis...
prie kambario raso Room_Standard/Double/Balcony or Terrace  tai cia bus su dvigule lova ?? kazkaip nelabai man aisku, nes paskui raso..dar atskirai prie kambariu tipu: Double, twin ir t.t. 
smile.gif


Double su dvigule arba bent jau sustumtom lovom
Twin - atskiros lovos
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 09 04, 20:42)
racke, jus gi neseniai buvot, negi vel ten pat lekiat?

Ir vellll blush2.gif Tik su kita kompanija. Niu, kad tokiu laiku nieko pigiau neradau, o taip norisi sutrumpinti rudeneli rolleyes.gif Fe koks slykstus oras siandien.
Zinoma, norejau geriau Turkijoje padrybsoti, bet, kad kainos siemet schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo racke: 05 rugsėjo 2012 - 11:46
QUOTE(giedre_giee @ 2012 09 05, 10:02)
tiikiuosi ne  lotuliukas.gif siaip raso trupaaikis lietus biggrin.gif



gal per savaite ciklonai ir anticiklonai pasikeis, ir galesim normaliai atostogauti sunglasses2.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif

Ziurineju masinu nuoma. Aisku, cia pilna informacijos ..viska perskaiciau...bet kazkaip man sunku susigaudyt. geriausias kainas ismeta doyouspain.com , bet kas dar prisides prie sios sumos ....draudimas veidrodeliu ir padangu, kuras ? mes planuojam imt Smarta arba panasu maziuka masiniuka. Gal kas patarsit kokia nuomos imone, kur pigu ?? smile.gif
aciu smile.gif
Atsakyti
O man vat klausimas iskilo del ranksluosciu i papludimi ax.gif viesbucio aprasyme neuzmaciau, kad butu. tai galvoju ar veztis, ar ten vietoj kokius pagultukus nusipirkt? g.gif tokia smulkmena, bet jau kiek laiko ramybes neduoda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Okea @ 2012 09 05, 14:55)
Aciu smile.gif

Ziurineju masinu nuoma. Aisku, cia pilna informacijos ..viska perskaiciau...bet kazkaip man sunku susigaudyt. geriausias kainas ismeta doyouspain.com , bet kas dar prisides prie sios sumos ....draudimas veidrodeliu ir padangu, kuras ? mes planuojam imt Smarta arba panasu maziuka masiniuka. Gal kas patarsit kokia nuomos imone, kur pigu ?? smile.gif
aciu smile.gif


tai, kad visose prisideda ir draudimas, ir kuras, ir viršvalandžiai (jei naktį pasiisit mašiną). ką pastebėjau, tai jei pigesne mašina, tai viršvalandžiai brangesni. gudrauja nuomotojai nono.gif
Atsakyti
QUOTE(fernelle @ 2012 09 05, 13:03)
O man vat klausimas iskilo del ranksluosciu i papludimi  ax.gif viesbucio aprasyme neuzmaciau, kad butu. tai galvoju ar veztis, ar ten vietoj kokius pagultukus nusipirkt?  g.gif  tokia smulkmena, bet jau kiek laiko ramybes neduoda  doh.gif



As irgi suku galva, idomu kaip kiti daro..... su rankiniu bagazu gal tik viena koki ranksluosti isimesti, vyras dar pasiule dar paklode kokia isideti pasitiesimui. O gal ten nusipirkti kaina gera ir nieko nesideti, gal kokiu yra gerai transpotuojamu papludimio kur gerai susilanksto......
Atsakyti
Jysk esam nusipirkę kažką panašaus

user posted image

Labai neblogai sudėti rankšluosčius ir spaudžiant suvynioti, tada užspausti spec juostelę, kad oro neprieitu.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 09 05, 13:32)
Jysk esam nusipirkę kažką panašaus

user posted image

Labai neblogai sudėti rankšluosčius ir spaudžiant suvynioti, tada užspausti spec juostelę, kad oro neprieitu.


Turiu tokius, visiskai nepasiteisino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2012 09 05, 14:40)
Turiu tokius, visiskai nepasiteisino  smile.gif


ta prasme, kad nesusitaupo vietos ? Reiks pabandyt viską į rankinį pabandyt susikraut, nes mes visad ir registruotą imam, tai pasirodė, kad geriau talpinosi g.gif
Atsakyti