Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka

QUOTE(sauto @ 2012 09 26, 11:59)
Siūlyčiau Cala Dor'e  Barceló Ponent Playa. Puikus maistas, aptarnavimas, šalia iš vieno paplūdimių Cala Ferrera  . Lietuvis barmenas smile.gif.

dekui, pasiziuresiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2012 09 26, 16:23)
Akvariumas 

Kas nori gyventi Alkudijos pusej galiu rekomenduoti nebrangia modernia vila
(blokuotas namas, 300 m. nuo juros) ir salia vietini Majorketiskos virtuves nebrangu gera restorana  4u.gif


Akvariumas vertas pinigų ?

Paviešinkit, kokį interneto adresą apsidairymui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2012 09 26, 15:23)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Nesuprantu kaip galima sala per kelias dienas apziureti.

biggrin.gif ot tai diskusija ir aptarinėjimas, nerašiau kad apžiūrėjom , o rašiau , kad apvažiavom, pažiūrėkit į žemėlapį ir matysit , kad pusę salos APVAŽIUOTA, O po kaimus nesitrynėm, tiesiog ir autostradom niekur nevažiavom, per kalnus mano vyriokui vienas juokas, neburzgino drebėdamas biggrin.gif
jei važiuočiau atostogaut tikrai daugiau aprėbčiau, bet čia nebuvo atostogos..., tiesiog mums patinka judesys, o ne vėžlinėjimas, tai ar būtina čia aptarinėt g.gif

Sėkmės visiem dar keliausiantiems , kraustausi į kitą temą, ech jau rūpi kiti kraštai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2012 09 26, 16:23)

Ir mes tuo traukinuku keliavom is soller i port soller drinks_cheers.gif  kaina 5 eur, vaikam nuo 3iki 6 m. 1,5 eur i viena puse, o taxas 8 eur tuo paciu marsutu 4u.gif


o autobusu iš port soller į soller galima grįžti ir už 1,5 euro žmogui biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(sauto @ 2012 09 26, 11:59)
Siūlyčiau Cala Dor'e  Barceló Ponent Playa. Puikus maistas, aptarnavimas, šalia iš vieno paplūdimių Cala Ferrera  . Lietuvis barmenas smile.gif.


Mes šiaušim į Cala D'Or gyvent smile.gif

QUOTE(Samta0204 @ 2012 09 26, 15:23)
Kas nori gyventi Alkudijos pusej galiu rekomenduoti nebrangia modernia vila
(blokuotas namas, 300 m. nuo juros) ir salia vietini Majorketiskos virtuves nebrangu gera restorana 


Rekomenduokit, mano tėvukai sugalvojo toj pusėj apsistot po to, kai mes sugrįšim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2012 09 26, 23:07)
Mes šiaušim į Cala D'Or gyvent smile.gif


thumbup.gif , man labai patiko sis miestelis. Labai grazus papludimys Cala Egos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauto @ 2012 09 26, 12:59)
Siūlyčiau Cala Dor'e  Barceló Ponent Playa. Puikus maistas, aptarnavimas, šalia iš vieno paplūdimių Cala Ferrera  . Lietuvis barmenas smile.gif.

user posted image

P.S.
Šiaip įdomi kelionė traukinuku iš į Soller.

user posted image

Šiaip ne į temą, bet siūlyčiau nuotraukas dėti per kitą puslapiuką, nes šalia nuotraukos daug nepadorios reklamos suaugusiems išmeta...
Siūlyčiau: www.zippyshare.com/
Atsakyti
susidurem su problema rezervuojant masina per www.recordrentacar.com
issirenkam masina, suvedam kreditkes duomenis ir ismeta "transaction denied". gal zinot kame reikalas gali buti? korteles - visa kreditine g.gif ir ar bandet kas nors moketi uz masina atsiiemimo metu grynais? neisauga kaip nors stebuklingai kaina?
kazkaip atrodo, kad nelabai patikima atsiemimo metu grynais - gal pro pirstus ziuri i tokius klientus g.gif
Atsakyti
ziuriu prognozes o jos po kelis kartus dienoj keiciasi...... ax.gif ..... idomu kokie orai ten realiai, mes judam i ta puse spalio 6 diena, anksti dar ziureti tas prognozes, bet jau taip smalsu..... na ir dabar tu geru oru nerodo, lietus......
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2012 09 27, 00:07)
Mes šiaušim į Cala D'Or gyvent smile.gif
Rekomenduokit, mano tėvukai sugalvojo toj pusėj apsistot po to, kai mes sugrįšim smile.gif

Ten jinai didesnei kompanijai 6-8 zmonem 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(safyre @ 2012 09 27, 13:51)
susidurem su problema rezervuojant masina per www.recordrentacar.com
issirenkam masina, suvedam kreditkes duomenis ir ismeta "transaction denied". gal zinot kame reikalas gali buti? korteles - visa kreditine  g.gif ir ar bandet kas nors moketi uz masina atsiiemimo metu grynais? neisauga kaip nors stebuklingai kaina? 
kazkaip atrodo, kad nelabai patikima atsiemimo metu grynais - gal pro pirstus ziuri i tokius klientus  g.gif

Galite drasiai be issankstinio mokejimo, viskas pas juos gerai mirksiukas.gif uzsakiau taip draugam, tai kita diena perskambino, kad neturi tinkamos klases, duos net aukstesnes uz ta pacia suma 4u.gif tik atvaziavus netiko SEB visa kortele, tai prase papildoma draudima imti uz 6,5 eur per diena 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Samta0204 @ 2012 09 27, 22:21)
Ten jinai didesnei kompanijai 6-8 zmonem 4u.gif
Papildyta:

Galite drasiai be issankstinio mokejimo, viskas pas juos gerai mirksiukas.gif uzsakiau taip draugam, tai kita diena perskambino, kad neturi tinkamos klases, duos net aukstesnes uz ta pacia suma 4u.gif tik atvaziavus netiko SEB visa kortele, tai prase papildoma draudima imti uz 6,5 eur per diena 4u.gif


Restoranas tarp Alkudijos uosto, prie playa de Muro ribos http://www.mesonlosp.../web/index.html drasiai rekomenduoju, dienos pietus is 3 patiekalu ir gerimu ir vynu buteliu ant dvieju po 11eur asm. vietiniai patiekalai nuo 4,7 iki 12 eur. Grazu, skanu ir aptarnavimas thumbup.gif patys 3 kartus pietavom ten ir dar sugrisciau ax.gif
http://www.tripadvis...ic_Islands.html
Saloje prilipo 3 vietos LLuc vienuolynas, Formentor 1 sustojimas ir pliazas, ir tas restoranas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samta0204: 27 rugsėjo 2012 - 21:30
QUOTE(Saga @ 2012 09 27, 13:25)
ziuriu prognozes o jos po kelis kartus dienoj keiciasi......  ax.gif ..... idomu kokie orai ten realiai, mes judam i ta puse spalio 6 diena,  anksti dar ziureti tas prognozes, bet jau taip smalsu..... na ir dabar tu geru oru nerodo, lietus......


Aš irgi mobiliake refreshinu po n kartų per dieną, nors skrendu tik 13d. biggrin.gif Jautri tema šiuo metu smile.gif) ir kaip tik pastaruoju metu orai pabjuro mano atostogų laikotarpiui :|
Atsakyti
QUOTE(Audrius_V @ 2012 09 27, 22:29)
Aš irgi mobiliake refreshinu po n kartų per dieną, nors skrendu tik 13d. biggrin.gif Jautri tema šiuo metu smile.gif) ir kaip tik pastaruoju metu orai pabjuro mano atostogų laikotarpiui :|

Vietiniai sako, kad maudytis drasiai dar spali galima mirksiukas.gif o paltuku net ziema nenesiuoja mirksiukas.gif
Atsakyti