Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka

Sveiki, grįžom šeštadienį ir mes . Viskas super, oras nerealus, gismeteo rodė prastesnį, o ten vietoj ryte 10 val. buvo 28 laipsniai, vieną dieną buvo vėjas, o kitom karšta karšta karšta .
Įsimylėjau Maljorkos maistą ir gamtą, kažkaip radau pagaliau vietą į kurią kažkada norėsiu sugrįžti thumbup.gif
labai patiko El Arenalio kurortas, visko yra visiem, kas nori klubai, kas nori ramiau, platus paplūdimys, daaaaug gražių palmių ir šiaip gražių vietelių. Kas bijo paauglių triukšmo( čia vis rašo forumuose, kad girti vokiečių jaunimėlis siautėja), tai neišsiskyrė jie iš minios, daug vidutinio amžiaus žmonių, labai gera atmosfera. O va Alkurdija mums nepatiko smile.gif ( na bet jau čia subjektyvi nuomonė)
Vienai dienai nuomojantis mašiną Rekord rent car nuskaitė tik 26 e plius papildomas draudimas 6 eurai. Per parą apvažiavom daugiau nei pusę salos, pasimaudydami, pavalgydami...
ech pavydžiu kas dar ten tik važiuos blush2.gif

vėliau įdėsiu fotkes kelias, dar dabar kažkaip nieks čia man nepavyksta, tokia pokelioninė depresija, išvis sunkiai adaptuojuosi iš karščio į šaltį grįžus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sarlatane77: 24 rugsėjo 2012 - 14:47
QUOTE(Sarlatane77 @ 2012 09 24, 15:46)
Per parą apvažiavom daugiau nei pusę salos, pasimaudydami, pavalgydami...


Oho, mes po savaitės pasivazinejimo nesijauciam puse salos apvaziave smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarlatane77 @ 2012 09 24, 14:46)
Per parą apvažiavom daugiau nei pusę salos, pasimaudydami, pavalgydami...

Oho, kaip taip imanoma g.gif

QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 09 24, 16:02)
Oho, mes po savaitės pasivazinejimo nesijauciam puse salos apvaziave smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes per dvi dienas gal koki ketvirti salos apvaziavome. O si karta is vis nesuruosiam masiniuko nuomotis ax.gif Ai, kai skrisim trecia karta, viska apziuresim lotuliukas.gif Nes kai gali uz 250-300 Lt. nuskristi, tai tikiu, kad bus ir trecias kartas wub.gif Nors man ta Maljorka kazkas toooookio tikrai nepasirode blush2.gif Ispanija ir tiek. Si karta skrendame vien del to, kad i Turkija be proto brangu unsure.gif Visiems, nebuvusiems Ispanijos salose, siulyciau rinktis Kanaru salas wub.gif Jos tikrai turi ta "kazkaaa toookio" vacation1.gif
Atsakyti
Sveikos,
Su draugėmis taip pat susiruošėm į Maljorką ,spalio 6d. išskrendam biggrin.gif
Norėtumėm nuomotis mašiniuką, tik labai neaišku iš kur imti.Ar bandyti sakytis iternetu, ar vietoj dairytis(nusileisim 20 val.).Mūsų viešbučio psl.prie papildomų paslaugų rašo, kad jie siūlo mašinų nuomą, bet kainų nėra, parašiau sekmadienį jiems paklausimą, bet kol kas dar atsakymo negavau....
Ir ar gali už mašiną mokėti vienas žmogus, o kaip pagrindinis vairuotojas rašytis kitas? Na, kad nereikėtų mokėti už papildomą vairuotoją. Aš turiu kreditinę, bet prastai vairuoju, o draugė puiki vairuotoja, bet neturi kreditinės.Kiek skaičiau tai nuomos punktai savo psl. rašo, kad atsiskaitymas kreditine.
Atsakyti
QUOTE(racke @ 2012 09 24, 19:49)
Visiems, nebuvusiems Ispanijos salose, siulyciau rinktis Kanaru salas  wub.gif Jos tikrai turi ta  "kazkaaa toookio"  vacation1.gif

drinks_cheers.gif , man jos visos labai labai wub.gif , na, gal isskyrus Fuerte ax.gif
Maljorka irgi labai patiko, bet antra karta tikrai negrizciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 09 24, 16:02)
Oho, mes po savaitės pasivazinejimo nesijauciam puse salos apvaziave smile.gif

mes nevaikščiojom po muziejus, pilis ir t.t., važiavom, sėdėjom kavinėse, maudėmės ir grožėjomės. Apie 8 val išvažiavom iš oro uosto, maršrutas- Senau ( ten turgelis, ispaniška dvasia, kavinė), toliau link Alcurdia ( apsiprekinimas, maudymasis), tada Formentoras (vėl maudynės), MA 10 kelias, tarpeklis ( maudynės), toliau iki Valdemosos ( pasivaikščiojom), apie 22 val Magalufe vakarieniavom, naktį Palma grožėjomės ir tada iki Arenalio. Jokio skubėjimo, bet jokių pilių ir dvarų nes mūsų nedomina, mes gamtos kalnų mėgėjai.
Kiekvienam savo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Elvita @ 2012 09 24, 20:32)
drinks_cheers.gif , man jos visos  labai labai  wub.gif , na, gal isskyrus Fuerte  ax.gif
Maljorka irgi labai patiko, bet antra karta tikrai negrizciau  smile.gif

kiekvienas per keliones atranda savo šalį, pvz aš negrįšiu į Turkiją, nebent su savo auto pamatyt nekurortines dalis
Atsakyti
QUOTE(Sarlatane77 @ 2012 09 24, 21:55)
Jokio skubėjimo, bet jokių pilių ir dvarų nes mūsų nedomina, mes gamtos kalnų mėgėjai.
Kiekvienam savo smile.gif

kiekvienas per keliones atranda savo šalį, pvz aš negrįšiu į Turkiją, nebent su savo auto pamatyt nekurortines dalis


Supratau smile.gif Turėjot ilgą dieną. Mes savo turistinę dienos dalį baigdavom apie trečią-ketvirtą blush2.gif Beje, laukiam nuotraukų ax.gif

drinks_cheers.gif Man dabar net truputi gailą keturių iššvaistytų vasarų Turkijos kurortuose. Kita vertus, kad suprastum, kas yra gėris, reikia pamatyti ir truputį blogio biggrin.gif Turkomanės mane sudraskytu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarlatane77 @ 2012 09 24, 20:55)
mes nevaikščiojom po muziejus, pilis ir t.t

kiekvienas per keliones atranda savo šalį, pvz aš negrįšiu į Turkiją, nebent su savo auto pamatyt nekurortines dalis


Na, mes ir tokiu ekskursiju nepripazistam, mokykloje ju buvo sociai doh.gif Vaziuojam tik i gamta, kalnus, papludymius. Bet pavaikstant, pasimaudant, papietaujant, mums prireike visos savaites, kad pamatytume sala. Bet cia kiekvienas ta pamatyma matyt isivaizduoja savaip smile.gif

Na, su tais grizimais, kol jauni, nenoreciau grizti po antra karta, nei i viena vieta, kurioje jau buvau. Nes, kelioniu metu stengiames pamatyti viska kas mus domina. Bet, kai busim pensijoje, gal ir sumastysim po antra ratuka prasukti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 09 25, 06:47)
Turkomanės mane sudraskytu  hihihi.gif

biggrin.gif tą patį pagalvojau, čia reikia turkomanių tai būtų mums
Atsakyti
Maljorka mano akimis smile.gif , nuotraukose nieko naujo, nes važiavom turistiniu maršrutu kaip ir visi, o vat kas iššniukštinėja užkampius išsamiai irgi lauksiu , kad parodytų ko mes nematėm smile.gif

Sineu miestelio centrinė aikštė, turgelis
user posted image
Važiuojant pajūriu

user posted image

Formentor
user posted image

Kažkur smile.gif
user posted image

Sa Calobra
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

El Arenalis
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sarlatane77: 25 rugsėjo 2012 - 11:41
QUOTE(Sarlatane77 @ 2012 09 25, 12:28)


Gavot ir jūs debesuotų dienų smile.gif Ta pati vieta visai kitaip atrodo...

user posted image
Atsakyti