Įkraunama...
Įkraunama...

Maljorka


user posted image

user posted image

SEPTINTOJI TEMA APIE NUOSTABIĄ SALĄ 4u.gif


Dalijamės savo įspūdžiais, pasakojimais, patarimais:

GISANOS TEKSTAS: smile.gif
O čia surinkau visus pasakojimus apie Maljorką iš reportažų temos 4u.gif










Papildyta:
DAR GISANOS TEKSTO:
Mano lankytinų vietų žemėlapis

Mano aprašymas apie lankytinas vietas (reikia palaukti, kol leis parsisiųsti)



Automobilių nuomos:


Vandens parkas Palmoje:www.marineland.es

Autobusų, traukinių, laivų, ekskursijų grafikai:



Viešbučiai:


Angel*ina info apie lauktuves:(foto mano ieškotos iš interneto)

Tipiska Maljorkos keramika.
user posted image

Odos gaminiu - rankine, basutes. Sios basutes yra tipiskos Balearu salu, gaminamos rankomis, Menorkoje (gretimoje saloje) yra fabrikas. Labai smagios, ivairiu spalvu, modeliu, piesiniu, vyrams, moterims, vaikams ir leliukams
user posted image

Stiklo gaminiu. Maljorka garseja savo stiklu, yra fabrikas, kuri smagu aplankyti ir pamatyti kaip puciamas stiklas ir gaminami dirbiniai. Idedu nuoroda. Taciau stiklo dirbiniu, papuosalu rasite ir suvenyru krautuvelese.
LaFiore

Suvenyru su drieziuku. Drieziukas laikomas Balearu salu simboliu. Su jo atvaizdu pilna ir maikuciu, ir pakabuku, ir puodeliu, ir visko.
user posted image

Is maisto/gerimu.

Maljorka garseja savo migdolu plantacijomis ir gaminiais su migdolais. Dievinu migdolu likeri! Butina parsivezti!
user posted image

Hierbas. Maljorkos tipiskas zoleliu gerimas (siek tiek primenantis trejas devynerias? nezinau su kuom dar sulyginti, nors tu treju devyneriu paskutini syki ragavau studentavimo metais, ir nelabai sekmingai )
user posted image

Carlos I brendis. Na cia ne tipiskas Maljorkos, taciau tipiskas Ispanijos. Man sis vienas geriausiu ispaniskuju brendziu (visada parvezu tevukui kai griztu), o ir pati paragauju, o as visai nemegeja stipriu spalvotu gerimu.
user posted image

Ensaimada. Tipiška Maljorkos "bulka" Skani, minkstute, su idarais arba be, aciau jos vezti neverta, nes transportuojama spec tortinej dezej. Geriau jos paskanauti vietoje.
user posted image

Jamon Serrano. Žymusis vytintas Serano kumpis.
user posted image

Ir visokie saldumynai, sausainiukai su migdolais, vynai, kuriuos galite skanauti vietoje, ar parvežti lauktuvių.

wub.gif wub.gif wub.gif


Atsakyti
nauja tema thumbup.gif

tas parkas jardines de Alfabia tikrai gražuolis

ir dvaras Els calderers
man patinka

ir aišku La Granja noriu aplankyti biggrin.gif

bet reikia man kažkaip vieną tokio pobūdžio objektą lankymui išsirinki biggrin.gif , nes šeimos vyrus nelabai žavi ilgi pasivaikščiojimai po parkus ir dvarus biggrin.gif

o,ką išsirinkti nežinau g.gif , nes visur ir autentiška ir aristokratiška ir gražių parkų aplinką biggrin.gif

Atsakyti
Gal kartais kazkam teko atostogauti siame viesbutukyje http://www.tripadvis...ic_Islands.html Labai labai domina pervezimas is oro uosto. Atvyksime apie 22.30 val., tai labai noretusi pasiekti viesbutuka kuo greiciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(racke @ 2012 09 04, 20:16)
Atvyksime apie 22.30 val., tai labai noretusi pasiekti viesbutuka kuo greiciau  biggrin.gif


racke, jus gi neseniai buvot, negi vel ten pat lekiat?
Atsakyti
QUOTE(aliete @ 2012 09 04, 20:24)
bet reikia man kažkaip vieną tokio pobūdžio objektą lankymui išsirinki  biggrin.gif , nes šeimos vyrus nelabai žavi ilgi pasivaikščiojimai po parkus ir dvarus  biggrin.gif



Tai visi jie turi savo maitinimo/girdimo istaigas. Pasodinkit, tegu laukia. Galu gale kazkokio artimiausio kalno virsukalne parodykit, gali kopt biggrin.gif

Manes irgi ypac nezavi graziai apkarpytas krumas schmoll.gif bet tikiuosi architekturoje savo smalsuma patenkint, todel nesipriesinu tiems parkams

P.S. Gismeteo savo oru prognoze kitai savaitei irgi nezavi doh.gif tik tikiuosi, kad ten kaip Turkijoj: 5 minutes lietaus ir vel saule skaisciai sviecia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas75: 04 rugsėjo 2012 - 20:53
Griztant prie skrydziu i Maljorka. Siandien virs mano stogo reisas KUN-PMI praskrido 22:08, kai turejo 21:30. I Kauna atskrido 15 min pavelaves.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas75: 04 rugsėjo 2012 - 21:13
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 09 04, 22:52)
Gismeteo savo oru prognoze kitai savaitei irgi nezavi  doh.gif tik tikiuosi, kad ten kaip Turkijoj: 5 minutes lietaus ir vel saule skaisciai sviecia



O tai kokia ta prognoze???? mes kita savaite skrendam......
Atsakyti
QUOTE(natos @ 2012 09 05, 08:36)
O tai kokia ta prognoze???? mes kita savaite skrendam......


Nesamoningos

Samoningos

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2012 09 05, 09:45)



Na jau tos nesamoningos....... is "gaidiskos" vasaros i kita panasia vasara...... dzin ir per lietu deginsiuos ax.gif
Atsakyti
mes irgi rugsejo 11 isskrendam, taui nelabai patinka tas lietus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2012 09 05, 09:52)
mes irgi rugsejo 11 isskrendam, taui nelabai patinka tas lietus  doh.gif



turbut per ta savaite gausim visa metini Maljorkos krituliu kieki gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natos: 05 rugsėjo 2012 - 07:57
Šiaip aukščiau minėti norvegų prognozuotojai kotiruojasi kaip patikimi. Todėl aš jais labiau tikiu biggrin.gif Be to pernai realiai rugsėji lijo tik vieną kartą. Užernai du. Visad antroj rugsėjo pusėj. Tad, jeigu nušniokš kokia vasarinė penkių minučių liūtis, tai tik atgaivins
Atsakyti