Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rugilė.....

Dievas pirmiausia pasiima geriausius. matyt jam reikėjo dar vieno nuostabaus angelėlio...
Žaviuosi tėveliais, kad ne tik su savo skausmu susidorojo, bet dar ir kitiems padeda. Gal dėl to Dievulis ją pasiėmė, kad suprastumėte, kokia jūsų misija šioje žemėje. jūs išrinktieji. Stiprybės ir laimės. Nepamirškite šypsotis.
Atsakyti
As didziuojuosi ir zaviuosi tokiais nuostabiais zmonemis, kaip Rugutes teveliais...pas mane favorituose pastoviai ivestas rugutes tinklalapis ir kasdiena paskaitau kokios naujienos is Pijuko ir kitu vaikuciu...as tik skaitau ir esu tylusis svecias, tiesiog esu su jais visais savo sirdimi...
Atsakyti
Linushiukai, tai raginu ir pradet rashyti... Vaikams ir ju teveliams gi reikia zhinot, kad su jais daug shirdeliu...
Atsakyti
Stiprybės Jums Rugilės tėveliai. Kiek reikia turėti savyje stiprybės, kad savo nelaimėje sugebėtume padėti kitiems .Šiandien degu Rugilei žvakutę, meldžiuosi už ją, o ypač už Tėvelius.
Atsakyti
Paskaiciau ir apsiverkiau. Labai liudna....
Atsakyti
Apie mažylę Rugutę sužinojau visai neseniai - prieš savaitę. Tai va jau savaitė ašaros byra...
O vakar uždegiau spalvotą nuotaikingą žvakelę mažąjai žvaigždelei.
Kaip susitaikyti?
Niekaip neišeina.

Tėveliai tai mane taip žavi, kad negaliu patikėti, kad TĖVAI netekę angelėlio gali būti tokie stiprūs. Kaipgi smarkiai jie padeda kitiems! Saulė kasdien daug šviesesnė, kai toks širdies gerumas dalijamas mums visiems!
Atsakyti
Vakar suėjo trys metai nuo mažosios Rugilės išėjimo... verysad.gif Uždekime savo širdyse po žvakelę Rugilytės atminimui angel.gif
Tu visada išliksi mūsų širdyse wub.gif heart.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Miledi*: 11 balandžio 2007 - 21:08
Žibėki dar skaisčiau ir įkvėpki vis naujiems gerems darbams, Rugilytės žvaigždute...
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Noriu palinkėti ramybės, meilės, harmonijos... Nors nėra ką ir linkėt tokiems tėveliams - jie turi viską - kantrybės, ištvermės, užsispyrimo... Visų gražių savybių, tad tegul lieka tokiais, kokie yra... Ir tegul žino, kad mes esam jų pusėje ir, kad mes mintimis esam kartu... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BaltairJuoda: 22 rugpjūčio 2007 - 11:18
Tėveliams stiprybės, Rugilei ramybės.

user posted image


P.S. Perskaičiau Rugilės istoriją ir peržiūrėjau fotoalbumą. Nuostabi mergytė... Ji juk dabar žvaigždelė ir kiekviena vakarą žiūri į Jūs, tėveliai, saugo ir globoja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guvilė: 24 rugpjūčio 2007 - 18:57
Toks perskaicius gerklej gumulas atsistojo...asaros byra, bet zaviuosi tevu stiprybe ir nepasidavimu 4u.gif
Saunuoliai, saunu kad abu esate vieningi ir palaikote vienas kita wub.gif stiprybes Jums group.gif
Atsakyti