Įkraunama...
Įkraunama...

Daugkartinių sauskelnių patvarumas

Mes naudojame bambukinius ir merino vilnos įklotukus. Juos dedame į medžiaginę sauskelnę. Dieną naudojam aprišamus vystyklus iš medvilnės ar kanapės. Ant viršaus būtinai dedame merino vilnos kelnytes - bėdų tikrai neturim smile.gif
Atsakyti
o vasara ka ant virsaus deti, turbut ne vilnonines kelnytes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babe @ 2013 04 28, 13:23)
o vasara ka ant virsaus deti, turbut ne vilnonines kelnytes?  g.gif

Kodėl gi ne? Aš dėjau vilnones, viskas buvo gerai smile.gif O šiaip, vasarą ir taip geriau kuo daugiau palikt paplikinėt, nes net su vienartinėm prikaista užpakaliukas.. smile.gif Arba palikt tik su vystyklu, bet tada ir keitimo daugiau, kaskart sušlapus.
Atsakyti
QUOTE(šakute @ 2013 04 28, 17:29)
Kodėl gi ne? Aš dėjau vilnones, viskas buvo gerai smile.gif O šiaip, vasarą ir taip geriau kuo daugiau palikt paplikinėt, nes net su vienartinėm prikaista užpakaliukas.. smile.gif Arba palikt tik su vystyklu, bet tada ir keitimo daugiau, kaskart sušlapus.


Nezinau, kai lauke +30 su vilnoninem manau nelabai smile.gif

Nupirkau kiseniniu sauskelniu, bandau dabar suprasti kas prie ko smile.gif Kokie iklotai sugeria daugiausiai? Kolkas idejau paprasta palute, bet jei daugiau pasisiuotu turbut isbegtu viskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babe @ 2013 04 28, 17:54)
Nezinau, kai lauke  +30 su vilnoninem manau nelabai smile.gif

Nupirkau kiseniniu sauskelniu, bandau dabar suprasti kas prie ko smile.gif Kokie iklotai sugeria daugiausiai?  Kolkas idejau paprasta palute, bet jei daugiau pasisiuotu turbut isbegtu viskas   g.gif

man geriausiai sugeria kanapiniai prefoldai-sulankstau ir idedu i kisene, tai dazniausiai atlaiko visa nakti thumbup.gif ir bambukiniai gerai sugeria smile.gif bet man tie ikloteliai labai jau mazi kur prie sauskelniu buna, as ju 3-4vnt dedu, tai prefoldai daug paprasciau ir greiciau drinks_cheers.gif
medvilnines palutes is bedo irgi neblogai, bet as tada labai jau toki stora iklota padarau, bet maze nepyksta kol kas, buna ir storu drinks_cheers.gif
o vilna tai jei 100proc tai apsaugo nuo perkaitimo, o ir vilnones kelnaites kokias as turiu tai visai nestoros, tikrai ir prie +30 nebijociau deti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avietia: 29 balandžio 2013 - 07:26
Mes irgi praeitą vasarą naudojom merino vilnos kelnaites, bet tokias nestoras ir be klešnyčių. Aišku labai daug šiltomis dienomis šiaip plikinėjom arba tiesiog su viena sauskelnyte būdavo. O jeigu kur nors gamtoje, tai iš viso fainiai buvo - ant žolytės darydavo sisiuko. Taip pripato vienu metu, kad kai tik jau matai, kad galėtų vaikutis norėti, pastatai ant žolytės, sakai aaaaa ir padaro thumbup.gif nors tik 7-8 mėnesiai buvo. Sakau, jeigu gyventume kur nors, kur visus metus būna šilta ir būni gamtoje, tai iš viso jokių sauskelnių nereiktų mirksiukas.gif Na čia šiaip pamąstymai mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu klausimeli jau pagimdziusioms 4u.gif kaip gimdymo namuose ziurima i daugkartinius vystyklus? Ar vaziuojant gimdyt geriau pasiimti vienkartiniu sauskelniu tam laikui, kol būsime ligonineje? g.gif konkreciai domintu VGN, bet idomi ir patirtis kitose ligoninese 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(veversi @ 2013 05 05, 13:41)
Turiu klausimeli jau pagimdziusioms  4u.gif  kaip gimdymo namuose ziurima i daugkartinius vystyklus? Ar vaziuojant gimdyt geriau pasiimti vienkartiniu sauskelniu tam laikui, kol būsime ligonineje?  g.gif  konkreciai domintu VGN, bet idomi ir patirtis kitose ligoninese  4u.gif

ziuri normaliai mirksiukas.gif bent jau kaune. as asmeniskai pati emiau vienkartines nes pradzioje ju reikia labai daug ir apsikrauti kruva nesvariu sauskelniu, ar siusti vyra skalbt kazkaip nesinorejo, ne pradzioj tu rupesciu ir taip per akis doh.gif o kai grizom namo, reciau tustintis pradejom ir kokiu 3savaiciu jau pilnai vien daugkartines naudojom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(veversi @ 2013 05 05, 13:41)
Turiu klausimeli jau pagimdziusioms  4u.gif  kaip gimdymo namuose ziurima i daugkartinius vystyklus? Ar vaziuojant gimdyt geriau pasiimti vienkartiniu sauskelniu tam laikui, kol būsime ligonineje?  g.gif  konkreciai domintu VGN, bet idomi ir patirtis kitose ligoninese  4u.gif

Aš tai siūlyčiau neapsikrauti - iš tikrųjų gimdymo namuose labai daug yra kuo rūpintis ir kuo džiaugtis ir t.t. smile.gif Aš tai ėmiausi į gimdymo namus vienkartinių ir po to dar gal porą savaitėlių namuose juos naudojau kol viskas susistygavo. O dabar juos naudoju nakčiai, nes man taip irgi paprasčiau.

Papildyta:
QUOTE(Babe @ 2013 04 28, 16:23)
o vasara ka ant virsaus deti, turbut ne vilnonines kelnytes?  g.gif


Man vasaros karščių metu idealiausias variantas buvo vilnoniai įklotėliai - pati nusimezgiau perliuko raštu (kitokiu bandžiau - praleidžia drėgmę) iš rasakiloje pirktos natūralios vilnos. Su tais įklotėliais elgiuosi kap ir su vilnonėm kelnytėm, - dažnai neskalbiu, tik pravėdinu, kai išskalbiu - praskalauju su lanolinu.
Kitas variantas, bet mums jis labiau patiko kai jau paaugom kažkiek - prilaikančios kelnytės su PUL. Dabar man tai patogiausias variantas - turim porą tokių kelnyčių ir praktiškai su jomis ir krūva vystyklų, kuriuos sulankstytus dedu į jas, ir verčiamės.

Dar čia buvo kalbama apie pačiu mažiausius - ir kaip juos vystyti. Man iki kokių 3-4 mėnesiukų labai praversdavo ant įklotėlio, šalia kūdikio odelės dedamas ryžių popieriaus sluoksnelis. Jei nesusitepdavo rimčiau tas popieriukas - aš jį įmesdavai išskalbti kartu su vystyklais, o jei išsitepdavo, tuomet belikdavo gražiai su tuo popieriuku visą turinuką nuimti ir išmesti. O vystyklams to turinuko kliūdavo gerokai mažiau.
Atsakyti
O gal kas nors išduosite paslaptį iš kur pigiausiai perkate lanoliną ? Internetinėse parduotuvėse būtų geriausiai smile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Kai buvo visai mažytis naudojome Fluffyfly bambukines sauskelnes, mazai siusiodavo, apsiejome be drėgmę sulaikančių kelnyčių. Dabar geriausios mums Bitti Tutto sauskelnės 3-20 kg - turi 3 spaudėmis įsegamus įklotukus pagamintus iš bambuko ir ekologiškos medvilnės. Jų pagalba galima reguliuoti sauskelnių sugeriamumą, todėl keičiu tik įklotukus, sauskelnės lieka švarios thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intrinsa: 15 gegužės 2013 - 21:49
Sveikos 4u.gif
Klausimas naudojanciom Itti Bitti Tutto sauskelnes, kiek vienetu ju reiketu tureti? g.gif
Atsakyti