Įkraunama...
Įkraunama...

Daugkartinių sauskelnių patvarumas

QUOTE(Smiltele @ 2013 04 09, 08:08)
Tai pasakysiu iš savo patirties - patogiausia ir geriausias bent jau mums variantas buvo ir vis dar yra sauskelnytės su įklotėliais arba sulansktytais vystyklėliais.
Tas aprašytas pirmas variantas su aprišamais vystyklais man irgi nelabai suprantamas buvo, tai naudodavau vilnones kelnytes su įklotėliu arba sulankstytu pailgai vystyklu. Idealus variantas, jeigu vaikutis kakučio nepadaro. Tada kakutis pro įklotėlio kraštus prabėga ir vilnones kelnytes sutepa. Reikia jas skalbti  verysad.gif
Prefoldas su segtuku ir kelnytėmis - geras varinatas, tik jų daug neturėjau.
Jeigu gimdyčiau dar kartelį, tai ką tik gimusiam vaikučiui visai nusipirkčiau kokių 10 vnt prefoldų ir 10 sauskelnyčių (kanapinių) na ir vilnones kelnytes 2-3 vnt.


QUOTE(šakute @ 2013 04 09, 18:16)
Papildomi įklotai yra sugeriamumui pagerinti - bent mano turimi aprišami yra ganėtinai ploni, be įklotėlio gal tik naujagimystėjėj tiko. Jei bus dedamas vien įklotėlis į kelnytes, jos greičiausiai išsiteps išmatomis. Nebūtina naudoti aprišamus, tinka ir lankstomi flaneliniai, svarbiausia, kad gerai apglustų apie kojytes ir neleistų niekam pratekėti..

Ačiū mamukai už pakonsultavimą 4u.gif
Su daugkartinėm sauskelnėm ir įklotėliais, tai man jau aišku, jau vienąsyk 'praeitas etapas', čia su vystyklyste tik dar balamutinuos.... Bet dabar tikrai aiškiau, po jūsų asmeninių patirties astliepimų man 4u.gif

Beje, daugkartines sauskelnes naudodama aš irgi "sausuoju būdu" panaudotas laikydavau kibirėlyje, vis įlašindama lašiuką antibakterinių EA. Pačioj padžioj tai mesdavau iškart į skalbimo mašinos būgną ir vėlai vakare išskalbdavau "dienos turtus". Vandenyje man labai rūgdavo, nepadėjo nė arbatmedis, nį kiti eteriniai aliejai unsure.gif

QUOTE(Smiltele @ 2013 04 09, 08:08)
Kaip ir tokio prietaiso kakučiams nuplauti galėtų kas nors atvežti čia Lietuvoje prekiauti. Mačiau internete užsienyje jų yra.

O gal kur internete galėtumėt parodyti pvz.? g.gif
Nes man irgi būdavo sunkumų pvz. iš bambukinių iškrapštyt tą gėrį, jei pro šalį pravarydavo ir labai įsitrindavo kakutis ax.gif
Atsakyti

O gal kur internete galėtumėt parodyti pvz.? g.gif
Nes man irgi būdavo sunkumų pvz. iš bambukinių iškrapštyt tą gėrį, jei pro šalį pravarydavo ir labai įsitrindavo kakutis ax.gif
[/quote]

Radau nuododėlę filmuko, kaip tas daikčiukas atrodo. Manau būtų super tokį turėti
http://www.youtube.c...h?v=N6Nx5HMAc40
Atsakyti
Aliexpress'e žiūriu jų yra: http://www.aliexpres..._20130412124729 Ir siunčia į Lt nemokamai.
Atsakyti
labas mamytes, norejau pasiklausti ka naudojat nakciai? as bandziau isiuti bambuka ir vilna i flysini iklota kad taip nesijaustu dregme maziui, bet visvien ne tas, kelias jis ir verkia kad slapias... nu nebeisivaizduoju ka dar daryt, as taip nenoriu tu pampersu.....
Atsakyti
QUOTE(rugiageles vaikas @ 2013 04 23, 14:23)
labas mamytes, norejau pasiklausti ka naudojat nakciai? as bandziau isiuti bambuka ir vilna i flysini iklota kad taip nesijaustu dregme maziui, bet visvien ne tas, kelias jis ir verkia kad slapias... nu nebeisivaizduoju ka dar daryt, as taip nenoriu tu pampersu.....

Gal padėtų naudojami du įklotukai su flisu ant viršaus? Nes jei nėra pakankamai sugeriančio sluoksnio, jokios vilnos ir flisai nepadės.. O nakčiai kokias apsaugines kelnytes dedate? Vilna geriau išgarina drėgmę, tad šiek tiek sausiau po nakties turėtų būti smile.gif
Atsakyti
as taip ir pasiuvus - flysas, bambukas dvigubas ir stora vilna. apsaugines pul kelnytes su flysu.kazkaip neisivaizduoju kaip kitos naudoja, visa nakti ismiegat?
Atsakyti
QUOTE(rugiageles vaikas @ 2013 04 23, 15:45)
as taip ir pasiuvus - flysas, bambukas dvigubas ir stora vilna. apsaugines pul kelnytes su flysu.kazkaip neisivaizduoju kaip kitos naudoja, visa nakti ismiegat?

Aš dėdavau į flanelinį vystyklą dvigubai didesnį bambuko įklotą nei dieną, ant jo flisą, ir vilnones kelnytes ant viršaus, problemų nebuvo.. Gal vaikas tiesiog šlapinasi labai gausiai naktį? Jei jau prabunda, gal verta susitaikyt, kad teks keisti kartą per naktį - vienkartines keist juk irgi rekomenduojama naktimis.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šakute: 23 balandžio 2013 - 18:02
QUOTE(šakute @ 2013 04 23, 18:02)
Aš dėdavau į flanelinį vystyklą dvigubai didesnį bambuko įklotą nei dieną, ant jo flisą, ir vilnones kelnytes ant viršaus, problemų nebuvo.. Gal vaikas tiesiog šlapinasi labai gausiai naktį? Jei jau prabunda, gal verta susitaikyt, kad teks keisti kartą per naktį - vienkartines keist juk irgi rekomenduojama naktimis.. g.gif

tai jei karta ar du tai butu pasaka. o kas kiek laiko jus keiciat diena?
Atsakyti
QUOTE(rugiageles vaikas @ 2013 04 23, 16:25)
tai jei karta ar du tai butu pasaka. o kas kiek laiko jus keiciat diena?

Dabar be vystyklų laikau, bet naujagimystėj keičiau kas kokias tris valandas, vėliau kas dvi. Naktį nekeisdavau..
Beje, ar tikrai dėl šlapių vystyklų atsibunda, ne dėl alkio ar ko kitko?.. Nes maniškė prie manęs miega, tai pavalgius vėl tuoj įmigdavo, vystyklai nemaišė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šakute: 23 balandžio 2013 - 18:28
as ir taip galvojau gal kas kitas,bet su pampersu normaliai miega. o diena tai maximum valanda su daugkartinem,as net nezinau kiek ju turiu:)
Atsakyti
QUOTE(rugiageles vaikas @ 2013 04 23, 16:47)
as ir taip galvojau gal kas kitas,bet su pampersu normaliai miega. o diena tai maximum valanda su daugkartinem,as net nezinau kiek ju turiu:)

bigsmile.gif Oho, tada nenuostabu, kad naktim reik keisti.. patarimų jokių neturiu tada, toks jau vaikas biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Mes patys nakčiai kažkur nuo trečio mėnesio pradėjom naudoti kanapinę sauskelnę su vystyklu taip ir iki šiol naudojam. Tik vystyklą dabar didesnį. Į sauskelnės kišenę įdedam merino vilnos įklotėlį, kad nebūtų labai stora ir kad neprabėgtų. Ir dažniausiai visai nakčiai užtenka. Aišku visada esu prie savęs pasidėjusi dar vieną tokią sauskelnytę - labai retais atvejais tenka pakeisti.
Niekada nedėjau jokio sluoksnio, jog nesijaustų drėgmė. Kanapinės sauskelnės sugeria taip, kad nesijaučia jog baloje miega.
Šiaip gal jūsų vaikutis labai jautrus ir telieka tik dažniau keisti.
Atsakyti