Įkraunama...
Įkraunama...

Daugkartinių sauskelnių patvarumas

QUOTE(geidre @ 2013 01 31, 14:44)
Jau seniai galvoju apie tai, ir pagaliau nusprendziau visgi įsigyti daugkartines sauskelnes. Kur jūs perkatės viską šitam reikalui ? kur rekomenduotumėt pirkti sauskelnes ir tai kas į jas dedasi?


As pirkau ivairias is pupkis.lt nuogimimo.lt rasakila.lt visu kokybe gera, likau patenkinta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo annushka: 31 sausio 2013 - 14:57
QUOTE(kroshkyte @ 2013 01 30, 21:26)
Turiu klausimuka biski ne i tema  blush2.gif  maziukas dar negimes, perkam kraiteli, planuojam bandyt vystyti, klausimas butu toks : koki ciuzinuka pirkot? kaip skalbiasi nelaimiu atveju grikine puse?  nes dvejoju ar pirkti vien kokoso ar kokoso-grikiu ciuzinuka..  ax.gif


Jau antrą vaikiuką auginu su tuo pačiu kokoso plaušo čiužinuku. Jokių neperšlampamų užvalkalų neklojam, nes labai sintetiniai jie man atrodo. Šiaip esu klojusi po pataliukais vienkartinę neperšlampamą paklodėlę (tokią, ant kurios pervystyti galima - vaistinėse ir kitur būna pirkti), bet kadangi beveik nebūna tų avarijų, arba jos nedidelės ir greit išdžiūstančios, tai dabar nieko netiesiu. Labai šauniai šakute patarė - vilnonis užklotėlis, paklotas po pataliukais - natūraliausia bus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(annushka @ 2013 01 31, 15:56)
As pirkau ivairias is pupkis.lt nuogimimo.lt rasakila.lt visu kokybe gera, likau patenkinta.


aš irgi pirkau pupkis.lt ir rasakila.lt ir irgi esu kokybe patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2013 01 29, 12:56)
Mergaites, ateinu patarimo  4u.gif
Mes nakciai bunam tik su vienkartinem, valgom kas 2,5-3 val. ir siusiuko buna labai daug, nekankinu mergytes ir uzdedam nakciai vienkartinius, nepatinka jai nakti pervystymo, apsiplovimo proceduros, nepatenkinta verkia, kad pazadinau ir sunkiai issibudinusia eina uzmigdyti.
O diena tai stengiuosi kuo daugiau buti su daugkartinem. Bet turiu klausima, ar keiciat sauskelnes is karto po atlikto reikalo? Tarkim dienos miego metu - pazadinat ir pakeiciat ar paliekat su slapiu uzpakaliuku kol pati neatsibus? Gaila vaika zadinti, sunkiai uzmiegam mes, o bijau, kad slapimas odelei daugiau bedu nepridarytu  g.gif


Nakčiai mes naudojam tik kanapines sauskelnes. Tuomet galiu ramiai visą naktį palikti vaikutį, nebijodama, kad išraus užpakaliukas. Kai tik pradėjom naudoti daugkartines sauskelnes, nakčiai dėjau medvilnines. Po savaitės turėjom raudoną odelę (kadangi berniukas, tai pilvuko apačioje). Pabandžiau kanapines. Tai ir išgydė, ir daugiau neraudonuoja, ir tikrai daug sugeria. Aišku dabar jau vystyklą didesnį ir įklotėlį naudojam, nes jau maniškiui metai ir du mėnesiai. Visada nakčiai prie savęs pasidėjusi turiu kitas sauskelnytes, bet labai retas atvejis, kai pirmosios jau nebeatlaiko ir reikia keisti.
Dienai, tai vėl gi priklauso kokias sauskelnytes naudojam. Jeigu tokios storesnės, geresnės, bambukinės arba kanapinės, tai iki 2 val būna. Nepuolu keisti vos tik pasiūsina.
Atsakyti
QUOTE(geidre @ 2013 01 31, 14:44)
Jau seniai galvoju apie tai, ir pagaliau nusprendziau visgi įsigyti daugkartines sauskelnes. Kur jūs perkatės viską šitam reikalui ? kur rekomenduotumėt pirkti sauskelnes ir tai kas į jas dedasi?


Aš pačiai pradžiai pirkau aprišamus vystyklus, keletą įklotukų (bambukinių, jie labai gerai sugeria, įklotukų nusipirkau truputėlį daugiau, nes pastebėjau, kad kartais įklotas sušlapęs o vystyklas tik drėgnas, tai tik pakeičiu įklotuką ir vsio, taip vienas aprišamas susitaupo) thumbup.gif Pirkau pora prilaikančių: vienas trumpas kitas ilgas. kelnytės gerai ir šeip dėl šilumos smile.gif As My Webpagečia pirkau 4u.gif (nemoku padaryti, kad zodis butu aktyvus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(šakute @ 2013 01 31, 06:16)
Stengiuosi keisti kas dvi valandas, bet jei užmiega, niekad nežadinu. Pasituštinus keičiu iškart, nes ypač skystesnės išmatos gali labai greitai sudirginti odą. Naktį nekeičiu, o kad odelės nedirgintų labai, dedu flisinį įklotuką. Jei būna, kad pamiega ilgiau dienos metu ir odelė parausta, tiesiog palieku paplikinėt ilgiau, patepu keliais lašeliais pieno (bandžiau sudocream mėginėlį, tai man prieš akis oda išdžiuvo). Beje, keičiant sauskelnes tiesiog nuvalau odelę sudrėkinta daugkartine servetėle, tai niekad nebūna jai nemalonu.
Papildyta:

Pirkau su kokosu/vilna/lateksu, tačiau dar nenaudojom, su mumis lovoje miega. Dauguma čiužinukų turi neperšlampantį apvalkaliuką, o jei tokio nėra, galima nusipirkti. Čiužiniui sušlapti nereikėtų leisti. Jo apsaugai vietoj spec. neperšlampančio užvalkalo puikiai tiks paklotas vilnonis paklotėlis, vilna yra natūrali, "kvėpuojanti" ir sulaiko drėgmę.


O kas čia per flisinis įklotukas? blink.gif negirdejau apie tokį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IslandGirl @ 2013 02 05, 19:51)
Aš pačiai pradžiai pirkau aprišamus vystyklus, keletą įklotukų (bambukinių, jie labai gerai sugeria, įklotukų nusipirkau truputėlį daugiau, nes pastebėjau, kad kartais įklotas sušlapęs o vystyklas tik drėgnas, tai tik pakeičiu įklotuką ir vsio, taip vienas aprišamas susitaupo) thumbup.gif Pirkau pora prilaikančių: vienas trumpas kitas ilgas. kelnytės gerai ir šeip dėl šilumos  smile.gif As My Webpagečia pirkau  4u.gif (nemoku padaryti, kad zodis butu aktyvus  4u.gif
Papildyta:
O kas čia per flisinis įklotukas?  blink.gif negirdejau apie tokį smile.gif


mergaites, gal numatet info apie organizuojamas paskaitas ar kazka pan. daugkartiniu tema? Idealu butu Kaune:)
Atsakyti
QUOTE(ramuniuxxxx @ 2013 04 04, 02:53)
mergaites, gal numatet info apie organizuojamas paskaitas ar kazka pan. daugkartiniu tema? Idealu butu Kaune:)


Vilniuje tai žinau, Kaune nelabai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IslandGirl @ 2013 04 04, 11:02)
Vilniuje tai žinau, Kaune nelabai smile.gif


pasidalinkite info , prasau smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aš su tokiu klausimėliu mažu. Kur jūs dedat suterštas sauskelnes iki kol neskalbiat? Važiavau šiandien prekybcentirn ieškot kibiro/dėžės su dangčiu, nu bet radau tik laaaabai didelius doh.gif Aš gi pagal knygas visas - noriu į tą kibirą vandens pilt, arbatmedžio aliejaus lašint ir ten sauskelnes mest. O gal labiau patyrusios mamytės geresnių patarimų duos?
Atsakyti
QUOTE(ramuniuxxxx @ 2013 04 04, 20:37)
pasidalinkite info ,  prasau  smile.gif


Vystyklystės pradžiamokslis http://www.prieraisi...yste.lt/node/63 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(1rma @ 2013 04 07, 16:24)
Sveikos  4u.gif

Aš su tokiu klausimėliu mažu. Kur jūs dedat suterštas sauskelnes iki kol neskalbiat? Važiavau šiandien prekybcentirn ieškot kibiro/dėžės su dangčiu, nu bet radau tik laaaabai didelius  doh.gif Aš gi pagal knygas visas - noriu į tą kibirą vandens pilt, arbatmedžio aliejaus lašint ir ten sauskelnes mest. O gal labiau patyrusios mamytės geresnių patarimų duos?


Aš metu į paprastą kibirą be dangčio smile.gif Vis vien skalbiu kiekvieną dieną, o jei ne, tai sekančią dieną, todėl kažkokio didelio kvapo tai ir nebūna.
Pažiūrėkte gal seniuose rasite, ten kibirų įvairios talpos su dangčiu tikrai turėtų būti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IslandGirl: 07 balandžio 2013 - 21:55
Laba visoms 4u.gif

Aš antrąjį vaikelį auginau su daugkartinėm sauskelnėm (pirkom bambukines, fliso ir vilnonės kelnytės, kaip apsaugines), bet dabar labai noriu išbandyti ir vystyklystę nuo pat gimimo.

Ieškau inf-jos, skaičiau temas, bet galva sukasi, tad noriu pasitikslinti ar teisingai suprantu, kad vystoma dedant:
1 variantas: marlinį arba flanelinį vystyklą (jį atitinkamai sulanksčius) + aprišamas vystyklas + vilnonės kelnytės (kurios sulaiko drėgmę)

Bet galvoju, o kam tada tas aprišamas vystyklas g.gif ?
O neužtenka pvz. imti gerai sugeriantį įklotą (bambukinį/kanapinį ir pan.) ar atitinkamai sulankstytą vystyklą (marlinį/flanelinį) ir tiesiog ant viršaus vilnones kelnytes užmaut (be spaustukų, be aprišamųjų vystyklų ir t.t.)? unsure.gif

2 variantas: naudojant taip vad. "prefold" su spec. spaustukais + vilnonės kelnytės?

ir dar klausimas..pagal rekomendacijas kiek ir ko įsigyti, rašo, kad
"Medžiaginių vystyklų: 24vnt. 85gr. ir 24vnt. 110gr. arba 24 Imse Vimse vystyklų
Papildomų įklotų: Sulankstomų ar užsegamų vystyklų arba 10 įklotų
ir.t.t"

Tai taip suprast, kad vystyklai dar naudojami kartu su papildomais įklotais? blush2.gif

Atsiprašau už turbūt durnus klausimus, tiesiog skaitau skaitau ir kaip liaudis sako "nedaeina" blush2.gif Būčiau dėkinga, jei kas man suteiktų daugiau aiškumo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1rma @ 2013 04 07, 16:24)
Sveikos  4u.gif

Aš su tokiu klausimėliu mažu. Kur jūs dedat suterštas sauskelnes iki kol neskalbiat? Važiavau šiandien prekybcentirn ieškot kibiro/dėžės su dangčiu, nu bet radau tik laaaabai didelius  doh.gif Aš gi pagal knygas visas - noriu į tą kibirą vandens pilt, arbatmedžio aliejaus lašint ir ten sauskelnes mest. O gal labiau patyrusios mamytės geresnių patarimų duos?


Mes tai Senukuose paprastą nedidelę plastmasinę dėžutę su dangteliu nusipirkom ir naudojam. Įlašinam arbatmedžio aliejaus ir viskas - jokio vandens. Pirmus metus tai praktiškai kiekvieną vakarą skalbiau. Dabar jau paaugom, daug reikaliuko į puoduką keliauja, tai kas 2-3 dienas skalbiu.
Bet iš tikrųjų galėtų kas nors labiau pritaikytus kibirėlius panaudotiems vystyklams laikyti pardavinėti. Kaip ir tokio prietaiso kakučiams nuplauti galėtų kas nors atvežti čia Lietuvoje prekiauti. Mačiau internete užsienyje jų yra. Manau su juo būtų paprasčiau tą kakutį išplauti.


QUOTE(Rasma @ 2013 04 08, 20:21)
Laba visoms 4u.gif

Aš antrąjį vaikelį auginau su daugkartinėm sauskelnėm (pirkom bambukines, fliso ir vilnonės kelnytės, kaip apsaugines), bet dabar labai noriu išbandyti ir vystyklystę nuo pat gimimo.

Ieškau inf-jos, skaičiau temas, bet galva sukasi, tad noriu pasitikslinti ar teisingai suprantu, kad vystoma dedant:
1 variantas: marlinį arba flanelinį vystyklą (jį atitinkamai sulanksčius) + aprišamas vystyklas + vilnonės kelnytės (kurios sulaiko drėgmę)

Bet galvoju, o kam tada tas aprišamas vystyklas g.gif ?
O neužtenka pvz. imti gerai sugeriantį įklotą (bambukinį/kanapinį ir pan.) ar atitinkamai sulankstytą vystyklą (marlinį/flanelinį) ir tiesiog ant viršaus vilnones kelnytes užmaut (be spaustukų, be aprišamųjų vystyklų ir t.t.)? unsure.gif

2 variantas: naudojant taip vad. "prefold" su spec. spaustukais + vilnonės kelnytės?

ir dar klausimas..pagal rekomendacijas kiek ir ko įsigyti, rašo, kad
"Medžiaginių vystyklų: 24vnt. 85gr. ir 24vnt. 110gr. arba 24 Imse Vimse vystyklų
Papildomų įklotų: Sulankstomų ar užsegamų vystyklų arba 10 įklotų
ir.t.t"

Tai taip suprast, kad vystyklai dar naudojami kartu su papildomais įklotais? blush2.gif

Atsiprašau už turbūt durnus klausimus, tiesiog skaitau skaitau ir kaip liaudis sako "nedaeina" blush2.gif Būčiau dėkinga, jei kas man suteiktų daugiau aiškumo 4u.gif


Tikrai suprantamas jausmas. Aš irgi taip jaučiausi, kai ieškojau infomacijos. Blogiausia, jog aplinkui iš draugių, pažįstamų niekas negalėjo patarti. Teko daug ką po truputį pirktis ir viską išbandyti. Tai pasakysiu iš savo patirties - patogiausia ir geriausias bent jau mums variantas buvo ir vis dar yra sauskelnytės su įklotėliais arba sulansktytais vystyklėliais. Kažkur iki pusės metukų nenorėjau jokios sintetikos, tai ant sauskelnyčių vilnones kelnytes dėdavau, o paskui sauskelnytes jau kartu su neperšlampančiu sluoksniu.
Tas aprašytas pirmas variantas su aprišamais vystyklais man irgi nelabai suprantamas buvo, tai naudodavau vilnones kelnytes su įklotėliu arba sulankstytu pailgai vystyklu. Idealus variantas, jeigu vaikutis kakučio nepadaro. Tada kakutis pro įklotėlio kraštus prabėga ir vilnones kelnytes sutepa. Reikia jas skalbti verysad.gif
Prefoldas su segtuku ir kelnytėmis - geras varinatas, tik jų daug neturėjau. Jeigu gimdyčiau dar kartelį, tai ką tik gimusiam vaikučiui visai nusipirkčiau kokių 10 vnt prefoldų ir 10 sauskelnyčių (kanapinių) na ir vilnones kelnytes 2-3 vnt.
Tikiuosi nors kiek pagelbėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(1rma @ 2013 04 07, 13:24)
Sveikos  4u.gif

Aš su tokiu klausimėliu mažu. Kur jūs dedat suterštas sauskelnes iki kol neskalbiat? Važiavau šiandien prekybcentirn ieškot kibiro/dėžės su dangčiu, nu bet radau tik laaaabai didelius  doh.gif Aš gi pagal knygas visas - noriu į tą kibirą vandens pilt, arbatmedžio aliejaus lašint ir ten sauskelnes mest. O gal labiau patyrusios mamytės geresnių patarimų duos?

Dedu į plastikinę dėžę su dangčiu, vandens nepilu, tik arbatmedžio e.a. įlašinu; skalbiu kas dvi dienas.
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2013 04 08, 17:21)
1 variantas: marlinį arba flanelinį vystyklą (jį atitinkamai sulanksčius) + aprišamas vystyklas + vilnonės kelnytės (kurios sulaiko drėgmę)

Bet galvoju, o kam tada tas aprišamas vystyklas g.gif ?
O neužtenka pvz. imti gerai sugeriantį įklotą (bambukinį/kanapinį ir pan.) ar atitinkamai sulankstytą vystyklą (marlinį/flanelinį) ir tiesiog ant viršaus vilnones kelnytes užmaut (be spaustukų, be aprišamųjų vystyklų ir t.t.)? unsure.gif

2 variantas: naudojant taip vad. "prefold" su spec. spaustukais + vilnonės kelnytės?

ir dar klausimas..pagal rekomendacijas kiek ir ko įsigyti, rašo, kad
"Medžiaginių vystyklų: 24vnt. 85gr. ir 24vnt. 110gr. arba 24 Imse Vimse vystyklų
Papildomų įklotų: Sulankstomų ar užsegamų vystyklų arba 10 įklotų
ir.t.t"

Tai taip suprast, kad vystyklai dar naudojami kartu su papildomais įklotais? blush2.gif

Papildomi įklotai yra sugeriamumui pagerinti - bent mano turimi aprišami yra ganėtinai ploni, be įklotėlio gal tik naujagimystėjėj tiko. Jei bus dedamas vien įklotėlis į kelnytes, jos greičiausiai išsiteps išmatomis. Nebūtina naudoti aprišamus, tinka ir lankstomi flaneliniai, svarbiausia, kad gerai apglustų apie kojytes ir neleistų niekam pratekėti..
Imse Vimse vystyklai yra jau su prisiūtu įklotu, bet papildomo gali prireikti, jei labai daug šlapinsis vaikas, ar vyresniame amžiuje.
Atsakyti