Įkraunama...
Įkraunama...

Daugkartinių sauskelnių patvarumas

QUOTE(Sonrisita @ 2014 03 21, 13:44)
Meginau savo panelei pries pora dienu naudot daugkartines sauskelnes (prie odeles lietesi bambuko veliuras ir multinas, organine medvilne + imse vimse apsaugines kelnaites (ne vilnones)). Per pusdieni uzpakaliukas issuto, nors keiciau kass kas 1-1.5 val (su vienkartinem uzpakaliukas grazus buna). Ar verta meginti naudoti silko ikloteli? Tik nezinau, kur toki rasti pirkti  g.gif Imse vimse kelnaites gal negalejo but kaltos ar megint dar naudot ta pati tik su vilnonem apsauginem?


Dar galejo itakos turet tarkim nauju vystyklu naudojimas, nes jie tik po keliu skalbimu ima gerai savo darba atlikt. Is savo asmenines patikrties galiu pasakyti, kad sau naudoju medvilninius iklotus kasdieninius ir kai juos pirkau tai pradzioj jauciau dregme ir diskomforta, tad atidejau i sali ir buvau beveik nusprendus , kad ir vaiko su daugkartinem neauginsiu nes ta dregme labai nemaloni, bet po to, po keliu skalbimu tikrai medziagos savybes pasikeicia ir tos dregmes nebesijaucia, pagereja sugeriamumas medziagos.


Noriu paklaust mayciu, kurios auginate savo vaikucius ekologiskiau, ka naudojate vietoj dregnu serveteliu ir talko.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2014 03 30, 13:10)
Noriu paklaust mayciu, kurios auginate savo vaikucius ekologiskiau, ka naudojate vietoj dregnu serveteliu ir talko.

Vystyklų popierių sudrėkintą vandenyje, pataisų miltelius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2014 03 30, 13:10)
Dar galejo itakos turet tarkim nauju vystyklu naudojimas, nes jie tik po keliu skalbimu ima gerai savo darba atlikt. Is savo asmenines patikrties galiu pasakyti, kad sau naudoju medvilninius iklotus kasdieninius ir kai juos pirkau tai pradzioj jauciau dregme ir diskomforta, tad atidejau i sali ir buvau beveik nusprendus , kad ir vaiko su daugkartinem neauginsiu nes ta dregme labai nemaloni, bet po to, po keliu skalbimu tikrai medziagos savybes pasikeicia ir tos dregmes nebesijaucia, pagereja sugeriamumas medziagos.
Noriu paklaust mayciu, kurios auginate savo vaikucius ekologiskiau, ka naudojate vietoj dregnu serveteliu ir talko.

As namuose apiplaunu, o kitur suslapinu vystikla ir apvalaun smile.gif vietoj pudrytes naudoju krakmola ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2014 03 30, 14:10)
Dar galejo itakos turet tarkim nauju vystyklu naudojimas, nes jie tik po keliu skalbimu ima gerai savo darba atlikt. Is savo asmenines patikrties galiu pasakyti, kad sau naudoju medvilninius iklotus kasdieninius ir kai juos pirkau tai pradzioj jauciau dregme ir diskomforta, tad atidejau i sali ir buvau beveik nusprendus , kad ir vaiko su daugkartinem neauginsiu nes ta dregme labai nemaloni, bet po to, po keliu skalbimu tikrai medziagos savybes pasikeicia ir tos dregmes nebesijaucia, pagereja sugeriamumas medziagos.
Noriu paklaust mayciu, kurios auginate savo vaikucius ekologiskiau, ka naudojate vietoj dregnu serveteliu ir talko.

Nuo issutimu ir paraudimu, pasausejimu naudojame weledos cinko ir medetku tepala. O uzpakaliuka vandenu prausiame o einant pas gydytoja turim dregnu serveteliu jei rimtas reikalas butu padarytas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2014 03 30, 14:02)
Vystyklų popierių sudrėkintą vandenyje, pataisų miltelius  4u.gif


Talkas ir pataisai manau tas pats, ar ne g.gif
Papildyta:
QUOTE(zigri @ 2014 03 30, 18:55)
Nuo issutimu ir paraudimu, pasausejimu naudojame weledos cinko ir medetku tepala. O uzpakaliuka vandenu prausiame o einant pas gydytoja turim dregnu serveteliu jei rimtas reikalas butu padarytas  rolleyes.gif


Tai kaip suprantu nebutina uzpakaliuka kazkokiais milteliais barstyt ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 30 kovo 2014 - 23:54
QUOTE(Vicious_L @ 2014 03 31, 01:54)
Talkas ir pataisai manau tas pats, ar ne  g.gif
Papildyta:
Tai kaip suprantu nebutina uzpakaliuka kazkokiais milteliais barstyt ar ne?


jei odyte grazi tai kam kazka berti ar tepti? 4u.gif juk ir pati kai sveika esi tai vaistu negeri ax.gif o reklama yra reklama rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2014 03 30, 23:54)
Tai kaip suprantu nebutina uzpakaliuka kazkokiais milteliais barstyt ar ne?


Niekada nei vienam savo vaikui profilaktiškai nebarsčiau schmoll.gif
Servetėles drėgnas nebent extra atveju naudočiau (kaip pvz. poliklinikoj).
Geriausia vaduo, muilas kai reikia ir daug oro dupcei.
Atsakyti
sveikos, norėjau paklausti, ar su šita priemone galima lonalizuoti(tikiuos gerai žodį parašiau blush2.gif ) vilnones kelnytes?
http://translate.goo...t...920&bih=950
rašo, kad grynas lanolinas g.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2014 04 07, 11:42)
sveikos, norėjau paklausti, ar su šita priemone galima lonalizuoti(tikiuos gerai žodį parašiau blush2.gif ) vilnones kelnytes?
http://translate.goo...t...920&bih=950
rašo, kad grynas lanolinas g.gif

As is savo pazystamo gavau gryno lanolino ,pabandziau lonalizuot , tai man geriau gavosi nei su balzamu . Jo labai nedaug reikia ,visai ant saukstelio galo uzkabinus istirpint siltam vandeny ,labai jis riemus ,kaip vaškas ,sunkiai tirpsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2014 03 30, 12:10)
Dar galejo itakos turet tarkim nauju vystyklu naudojimas, nes jie tik po keliu skalbimu ima gerai savo darba atlikt. Is savo asmenines patikrties galiu pasakyti, kad sau naudoju medvilninius iklotus kasdieninius ir kai juos pirkau tai pradzioj jauciau dregme ir diskomforta, tad atidejau i sali ir buvau beveik nusprendus , kad ir vaiko su daugkartinem neauginsiu nes ta dregme labai nemaloni, bet po to, po keliu skalbimu tikrai medziagos savybes pasikeicia ir tos dregmes nebesijaucia, pagereja sugeriamumas medziagos.

Noriu paklaust mayciu, kurios auginate savo vaikucius ekologiskiau, ka naudojate vietoj dregnu serveteliu ir talko.

Sita priezastis atkrinta, nes prefoldai ir iklotukai like nuo vyresnelio (kad ir nelabai daug naudoti, bet skalbti ne 5 ir 10 kartu).

Sudrekinu bambuko multino islankstoma iklota (turiu is Pupkio prisipirkus) ir nuvalau subiniuka smile.gif O nuo paraudimu ypatingai patiko kokosu aliejus, nors pasutimus esu sutvarkius ir vien su migdolu aliejum (aisku nesuveikia taip greit kaip koks Sudocream), kuris, kiek domejausi, is naturaliu priemoniu vaiku uzpakaliukam yra tinkamiausias pagal literatura.
Atsakyti
Vietoj talko pataisų sporų milteliai. Dar užpakalį tepu minkštu sviestmedžiu
Atsakyti
Ar verta nusipirkt aprisamu vystyklu, jei mano mergytei yra 3,5 men? Ka turiu is medziaginiu sauskelniu vis tik ryskiai per mazai man, ir reikia, kad pakankamai greit dziutu (dziovykles neturiu, gyvatuko irgi). Kurie geriau butu, ar tamprus kaip Disana ar flaneliniai Dodo? Dodo tai grazesni man ir lyg patogiau atrodo, kad nereikia aprist raištukais vaiko keliskart - zvelgiant i ateiti, juos lengviau uzdet iseitu 2.gif augant g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonrisita: 14 balandžio 2014 - 18:55