Įkraunama...
Įkraunama...

Daugkartinių sauskelnių patvarumas

Smiltele, gal galite įdėti kanapinių sauskelnyčių nuorodą?
Atsakyti
QUOTE(laumzirga @ 2014 01 13, 22:50)
Na, jei bijote skalbti 95, kad nesusitrauktų ar dėl ko kitko, tai bandykite kvapą naikinti actu. O kokioje temperatūroje skalbėte iki to?


apie 40
actas atrodo padeda
Atsakyti
Sveikos, man iškilo klausimas? O kaip yra su to sauskelnėm trys viename? Jos patogios vaikučiui kai susimažina?Neatrodo išpūstas? kas esate naudojusios?
Aš pati siuvu daugkartines sauskelnes, daugelyje psl. matau apie tokias, bet kažkaip neišdrįstu tokių siūti.
Atsakyti
QUOTE(wweditela @ 2014 01 22, 22:29)
Sveikos, man iškilo klausimas? O kaip yra su to sauskelnėm trys viename? Jos patogios vaikučiui kai susimažina?Neatrodo išpūstas? kas esate naudojusios?
Aš pati siuvu daugkartines sauskelnes, daugelyje psl. matau apie tokias, bet kažkaip neišdrįstu tokių siūti.



mes kai smulkutes ir susimazinam, tai ant pilvuko toks kaip guzas gaunasis. bet man nesvarbu, isaugsim smile.gif ar cia tik man taip atrodo, ar tikrai gumute ant uzpakaliuko issitampo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zigri @ 2014 01 23, 11:09)
mes kai smulkutes ir susimazinam, tai ant pilvuko toks kaip guzas gaunasis. bet man nesvarbu, isaugsim smile.gif ar cia tik man taip atrodo, ar tikrai gumute ant uzpakaliuko issitampo?  g.gif


Tai va, būtent, ar vaikui tas patogu, nes vos ne dvigubai viskas susilenkia, nesu turėjus, bet esu skaičius.
Atsakyti
Saviske su lankstomais vystiklais ir bambukiniais iklotukais auginam smile.gif pradzioj buvo vienos bedos biggrin.gif vilnones kelnytes viska praleisdavo, pro vystikla irgi prabegdavo :/ na bet nepasidavem smile.gif kazkaip man patogiau lankstomi vystiklai, kol mazajai dar 3 menesiai smile.gif turim popolini sauskelniu frotiniu, bet man jos nepatinka, nes perslampa staigiai:/ 2sluoksniu tera plius iklotukas .... su lankstomais vystiklais viskas kaksiuose buna jei mazoji ant pilvuko tuo metu buna, o seip puikiai atlaiko, net ir nakti smile.gif anksciau labai daznai nakti keisdavau , o dabar jegu nebelieka tai viena ar du kartus pakeiciu , o vienkartines uzdedu jei visi vystiklai dar slap,i arba kartais, jei labai tingiu, paryciui kokiom 2h, nes vistiek zinau, kad tuoj pasitustinti turetu. I lauka ir ziena eina su vystiklais viskas kuo puikiausiai smile.gif ugteles tai reiks pratintis prie turimu arba nauju daugkartiniu sauskelniu zvalgytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wweditela @ 2014 01 23, 18:29)
Tai va, būtent, ar vaikui tas patogu, nes vos ne dvigubai viskas susilenkia, nesu turėjus, bet esu skaičius.

Niekas nesilenkia dvigubai. Pas mane knopkes reguliuoja dydi. Pacios kelnytes plonos: 1sluoksnis neperslampamas,o viduje ta kisene tai bambuko anglies pluostas 1sluoksnis.
Atsakyti
QUOTE(zigri @ 2014 01 27, 10:35)
Niekas nesilenkia dvigubai. Pas mane knopkes reguliuoja dydi. Pacios kelnytes plonos: 1sluoksnis neperslampamas,o viduje ta kisene tai bambuko anglies pluostas 1sluoksnis.



Na pavyzdžiui šios, susisega naujagimiui knopkiukai, tai ar neatrodo didelis priekis ar užpakaliukas?
Atsakyti
As taip pat siuvu sauskelnes. Ir siuo metu auginu 2men mazyle. Turime ir mano siutu, ir pirktiniu "augancio" dydzio sauskelniu, bet "nelimpa" mums nei vienos. Ir uzpakaliukas labai didelis gaunasi ir siaip neina pagauti su spaudemis tinkamo dydzio. Segi ant vienu spaudziu per mazos, segi ant kitu per dideles sauskelnes gaunasi. Mums geriausios neaugancio dydzio sauskelnes.
Na, zodziu cia manau nuo leliuku ir ju mamyciu priklauso tas patogumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wweditela @ 2014 01 27, 14:54)
Na pavyzdžiui šios, susisega naujagimiui knopkiukai, tai ar neatrodo didelis priekis ar užpakaliukas?



Bent jau tu kurias turim tai ilgis kaip ir vienkartiniu sauskelniu 2dydzio. Atrodo kad priekabiu daugkartinems sauskelnems ieskote :-)
Papildyta:
QUOTE(Dotted @ 2014 01 27, 16:18)
As taip pat siuvu sauskelnes. Ir siuo metu auginu 2men mazyle. Turime ir mano siutu, ir pirktiniu "augancio" dydzio sauskelniu, bet "nelimpa" mums nei vienos. Ir uzpakaliukas labai didelis gaunasi ir siaip neina pagauti su spaudemis tinkamo dydzio. Segi ant vienu spaudziu per mazos, segi ant kitu per dideles sauskelnes gaunasi. Mums geriausios neaugancio dydzio sauskelnes.
Na, zodziu cia manau nuo leliuku ir ju mamyciu priklauso tas patogumas smile.gif



Kad ir tu "auganciu" ivairiu yra. Musu skirtos naujagimiems 2-8kg. Mes db sveriame 3kg. Aisku, jei butum pirke skirtas 3-15kg tai skestumeme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zigri: 27 sausio 2014 - 15:02
QUOTE(zigri @ 2014 01 27, 16:05)
Bent jau tu kurias turim tai ilgis kaip ir vienkartiniu sauskelniu 2dydzio. Atrodo kad priekabiu daugkartinems sauskelnems ieskote :-)
Papildyta:
Kad ir tu "auganciu" ivairiu yra. Musu skirtos naujagimiems 2-8kg. Mes db sveriame 3kg. Aisku, jei butum pirke  skirtas 3-15kg tai skestumeme.



Gal jums taip atrodo, tiesiog nesam tokių turėję, o su daugkartinėm dukrytę auginau nuo šešių mėn., kadangi esu savamokslė siuvėja, noriu išsiaiškinti kaip su tom augančiom yra, ar patogu ir pan., nes kai mamos paklausia kaip su augančiom, sakau nežinau, nes nesu jų nei siuvus, nei mačius kaip atrodo realybėj.
Atsakyti
Ten segasi tik viršutinis sluoksnis, ne visi kartu sluoksniai. Taigi raukšlėjasi tik tas vienas viršutinis sluoksnis (PUL'as jei nepraleidžiančios, arba bambukas/medvilnė/kanapė - bet kas, kas yra viršutiniam sluoksny). Spaudės (tos mažinančios) yra perspaustos tik per viršutinį sluoksnį. Visi kiti gilesni sluoksniai pasigarankščiuoja, pasigarbanoja ir pasiskirsto per visą ilgį.

QUOTE(wweditela @ 2014 01 27, 15:48)
Gal jums taip atrodo, tiesiog nesam tokių turėję, o su daugkartinėm dukrytę auginau nuo šešių mėn., kadangi esu savamokslė siuvėja, noriu išsiaiškinti kaip su tom augančiom yra, ar patogu ir pan., nes kai mamos paklausia kaip su augančiom, sakau nežinau, nes nesu jų nei siuvus, nei mačius kaip atrodo realybėj.

Atsakyti