Įkraunama...
Įkraunama...

Daugkartinių sauskelnių patvarumas

QUOTE(Pingvinukas @ 2014 01 03, 09:36)
Alekto, o kur tokių naujų nusipirkti?


Greičiausiai siūstis reiktų g.gif
Aš pirkau iš vienos mamytės naujas. Bet nesigilinau iš kur pirkus. Ebay mačius panašias kinietiškas su tuo tinkleliu viduj. Tai jaučiu tikrai turi būt ir šios.
Atsakyti
http://kinderiukas.l...id_category=142 čia dar yra smile.gif Kaži kaip šitos?
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2014 01 03, 11:46)


jei su tuo poliesterio vidumi tai tada geriau manau is ebay siustis - ten daug pigiau gautusis 4u.gif


ar naudojate vystyklini popieriu? nzn, ar as jo naudoti nemoku ar ka netaip darau: mano dukryte kai dideli reikala padaro tai per ta vysyklini popieriu viskas vistiek ant iklotuku persigeria, tai nzn tada kam ji ir deti. o gal cia daugiau vyresniems vaikams kai jau "kietesnis" ju reikalas? nes mums dabar beveik menuo g.gif
Atsakyti
QUOTE(zigri @ 2014 01 03, 10:29)
ar naudojate  vystyklini popieriu? nzn, ar as jo naudoti nemoku ar ka netaip darau: mano dukryte kai dideli reikala padaro tai per ta vysyklini popieriu viskas vistiek ant iklotuku persigeria, tai nzn tada kam ji ir deti. o gal cia daugiau vyresniems vaikams kai jau "kietesnis" ju reikalas? nes mums dabar beveik menuo  g.gif


Man tas popierius tikrai tik su vyresniais vaikais pasiteisino 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2014 01 03, 11:31)
Man tas popierius tikrai tik su vyresniais vaikais pasiteisino 4u.gif

Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Zigri, jūs pirkote naujagimiams skirtą dydį? Nes rašo nuo 2 iki 8 kg.
Naujų anglies pluošto sauskelnių galima nusipirkti ir pigiau Anglies pluošto sauskelnės. Parduoda mamytė, daugkartinių fanatė, turinti apie 60 vnt sauskelnių, daugybę išsibandžiusi ir apsistojusi ties keliais modeliais. Išsisprendė jos vaikelio problemos (odelė ypač netoleruoja drėgmės).

QUOTE(zigri @ 2014 01 02, 20:29)
as uzsisakinejau is http://www.pupis.lt/...ems-sauskelnems tai kainos gana normaliai cia. as pirkau http://www.pupis.lt/...-su-spaustukais



QUOTE(Alekto @ 2014 01 03, 09:33)
Neperšlampamas va tokias turiu (tik mano įklotai pirktiniai). Kainos ir kokybės santykis bent normalus. Yra dar pigesnės,viduj su tinklelių,bet tos nea schmoll.gif

Atsakyti
Tai jei aš mezgu kelnytes iš apdorotos merino vilnos, jos visada bus pralaidžios, net ir lanolizavus? blush2.gif
Atsakyti
Gali visaip būti. Nebent žinotumėte, kuo jos apdorotos. Labai dažnai vilną ir apdoroja tam, kad nebūtų lanolino, nebūtų to natūralaus kvapo. Jei apdorota silikonu, ar kokia kita atstumiančia medžiaga, tai lanolinui nėra kur prisitvirtinti, nes kiekvienas vilnos plaukelis padengtas. Sulaikymą garantuoja būtent kombinacija "vilna+į ją įsigėręs lanolinas", o ne vien lanolinas. Kitaip būtų galima bet kokią medžiagą lanolizuoti, ir ji sulaikytų. Tačiau tikrai kartais pasiseka nusipirkti megztinį ar siūlus, kurie apdoroti matyt tokiomis medžiagomis, kurios netrukdo sulaikymui.

QUOTE(nagla-nachale @ 2014 01 03, 12:58)
Tai jei aš mezgu kelnytes iš apdorotos merino vilnos, jos visada bus pralaidžios, net ir lanolizavus? blush2.gif

Atsakyti
nu ok dar klausimą turiu, ar jų nereikia papildomai dezinfekuoti, ar užtenka išskalbti? Ir kokia natūrali priemonė tinka skalbimui? Nes kaip suprantu, nei muilas, nei milteliai pakankamai gerai neišsiskalaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devuška: 03 sausio 2014 - 22:58
Ar jau reikia dezinfekuoti pasakys kvapas. Kiek mačiau, prieš pataisant, rašėte apie skalbimą rankomis. Jei skalbsite rankomis iškart po panaudojimo, tai bakterijų niekada neprisidaugins tiek, kad reiktų dezinfekuot. Aš asmeniškai, kai per ilgai palaikydavau kibire sauskelnes, ir atsirasdavo kvapas, tai dezinfekuodavau karštu skalbimu (95 laipsn.). Ištraukus nebūdavo jokio, kaip rusai sako, "zlavonja" smile.gif Jei kokybiška PUL neperšlampanti medžiaga ir kokybiškas poliesteris viduje - jai nieko nenutinka. Su dukra atvystykliavom 3 metus, ir sauskelnės labai dažnai (tiesiog profilaktiškai) gaudavo 95 laipsnius, nieko nenutiko nei PU laminatui, nei kanapei, nei bambuko multinui (išskyrus tai, kad pastarieji du susitraukė, kas yra normalus ir tikėtinas dalykas natūraliems pluoštams).
Dėl skalbimo tai galiu tik papasakoti, kaip aš skalbiau - su skystu Sonett. Dabar kai/jeigu reiktų vystykliauti, tai dalį Sonett skysčio pakeisčiau paprasčiausia soda. Atradau šį receptą jau po vystyklystės, suaugusiųjų rūbų skalbimui. Nes su tuo Sonett neišsiskalbdavo mūsų su vyru rūbai. Ką padaro soda - ji ir dezinfekuoja, ir gana gerai tirpdo riebalus, ir gerai plauna visokius kitokius nešvarumus, ir gerai išsiskalauja. Jei sugeba išplauti suaugusiųjų prakaitą ir riebalus (atleiskite už detales), ko nepadaro netgi Neutral firmos milteliai, tai manau, kad nepelnytai yra išstumta brangių komercinių skalbiklių.
Iš principo, ūkinį muilą galėtumėt naudoti, bet esu skaičius mamų atsiliepimų, kad jis yra piktas odai, tad tektų labai ilgai skalauti.
Galite nusipirkti rankų darbo kokosinio muilo (yra daug mamyčių gaminančių ir parduodančių, mes su draugėmis pačios jį pasigaminame), jis tinka ir rankoms plauti, ir skalbti, labai gerai putoja, gerai išsiskalauja, ir nėra piktas odai, jame nėra nesureagavusio šarmo.
Miltelių nepatariu naudoti, nes beveik kiekvienuose yra minkštiklio, o mikštiklis yra ne kas kita kaip į silikoną panaši padengianti medžiaga, kuri padidina drėgmės atstūmimą, kas visiškai nesuderinama su vystyklais.

QUOTE(devuška @ 2014 01 03, 22:29)
nu ok dar klausimą turiu, ar jų nereikia papildomai dezinfekuoti, ar užtenka išskalbti? Ir kokia natūrali priemonė tinka skalbimui? Nes kaip suprantu, nei muilas, nei milteliai pakankamai gerai neišsiskalaus.

Atsakyti
QUOTE(laumzirga @ 2014 01 03, 13:42)
Zigri, jūs pirkote naujagimiams skirtą dydį? Nes rašo nuo 2 iki 8 kg.
Naujų anglies pluošto sauskelnių galima nusipirkti ir pigiau Anglies pluošto sauskelnės. Parduoda mamytė, daugkartinių fanatė, turinti apie 60 vnt sauskelnių, daugybę išsibandžiusi ir apsistojusi ties keliais modeliais. Išsisprendė jos vaikelio problemos (odelė ypač netoleruoja drėgmės).



taip, pirkau naujagimiams skirtas sauskelnes, bet ir tai per "leskutes" reikia pastambeti, nes viska "pravaro" per sona mergina, nes per slaunytes sauskelnes dar nepriglunda 4u.gif o kai reikes didesnio dydzio tai butinai pasinaudosime jusu rekomendacija thumbup.gif kaina ypac patraukli 4u.gif
Atsakyti
Zigri, o realiai iki kiek kg tiks tos naujagimiams skirtos sauskelnytės? Rašo, kad naujagimiams skirtos, bet iki 8 kg g.gif
Atsakyti