Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -12

noreciau paklaust apie pykti blush2.gif

tokia situacija, vienas zmogus, labai labai supyksta ant kito (tas kitas, nu tikrai nekaltas), susitikes ta kita, iskolioja, zodziu ''nuleidzia gara'', zmogeliui tai visiskai netiketa,jis net nesigina, o sprunka i sali. Kita diena susilauzo ranka. Ar gali, tas pyktis taip transformuotis? Bet kodel tuomet jis negrizo o vistik tam zmogeliui sudave? g.gif g.gif
labai buciau dekinga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Viskasgerai*: 23 sausio 2013 - 08:55
QUOTE(*Viskasgerai* @ 2013 01 23, 09:54)
Kita diena susilauzo ranka. Ar gali, tas pyktis taip transformuotis? Bet kodel tuomet jis negrizo o vistik tam zmogeliui sudave? g.gif  g.gif
labai buciau dekinga


Tas kuris nekaltas, "kaltas" tame, kad irgi turi problema su pykciu, pyktis jam yra problema. Kas nebijo pykcio ir kuriam jis nera problema, kitu pykсio nepritraukia ir nuo jo nekencia. Jei pritrauke, reiskia pykcio bijojo ir jo kaip tokio nesuprato, venge, niekino, smerke ir nemate, kad augino ir kaupe pykti savyje, nepaleido, o is isores galejo buti geras ir taikus. Jo paties sukauptas pyktis ir sulauze jo ranka. Pyktis, tokia pat dieviska energija kaip visos kitos, nes viskas kas yra - reikalinga.
QUOTE


Напоминаю: у человека существует три основных вида стрессов. К ним относятся:

чувство вины,

страхи,

злоба.

Чувство вины вызывает у человека слабость, усталость, депрессию, апатию, восприимчивость к болезням. Чувство вины расположено в сердце. Все заболевания сердца сопряжены с разрастанием чувства вины. Если сердце совершенно здоровое, то все другие болезни тела исключены. Если есть какая-нибудь болезнь, то и в сердце наличествуют незначительные болезненные изменения.

Страхи вызывают напряженность, одеревенелость, окостенелость, спазмы, судороги. Страхи притягивают к себе болезни. Страхи – это стрессы, входящие через почки. Если почки совершенно здоровы, то исключено заболевание других органов.

Злоба является сама по себе болезнью. Всякий страх перерастает в злобу. Злоба – наиболее коварный и сложный стресс. Без злобы нет болезни.

Для всех стрессов исходным является страх, что меня не любят.

Страх, что меня не хотят

что меня не понимают

что со мной не считаются

что меня не слушают

что на меня не глядят

что меня ни во что не ставят

что до меня никому нет дела и т. д.

Все это – лишь страх, что меня не любят.



Если человек чувствует, что к нему относятся в какой бы то ни было мере плохо, то это лишь страх меня не любят.

Net pati taikiausia ir svelniusia butybeб kuria ilgai gasdino, ivaryta i kampa pradeda pykti ir pulti. Baime anksciau ar veliau perauga i pykti.
Atsakyti
tai ka daryti su tuo jausmu "manes nemyli" g.gif pamilt save ir tada "manes nemyli" sumazes?
Atsakyti
QUOTE(safyre @ 2013 01 23, 15:10)
tai ka daryti su tuo jausmu "manes nemyli" g.gif  pamilt save ir tada "manes nemyli" sumazes?

paleisti baime "manes nemyli" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2013 01 23, 14:42)
paleisti baime "manes nemyli"  4u.gif

isivaizduoti, kad baime idedu i balioneli,padekoju jai uz man suteikta patirti ir paleidziu i dangu blush2.gif ?
is tiesu sunku su tuo paleidimu. kaipgi ja paleisti?
Atsakyti
Jei nemokame patys atverti savo siela, padeda atleidimas:
QUOTE
Прощение – единственная освобождающая сила во Вселенной. Прощение истинной причины освобождает человека от болезней, жизненных трудностей и прочего плохого.

Как прощать? Это труднее, чем Вы предполагали? Ничего, научимся!

1. Если кто-то сделал мне плохо, то я прощаю его за то, что он это сделал, и прощаю себя за то, что я вобрал в себя это плохое.

2. Если я сам сделал кому-либо плохо, то прошу у него прощения за то, что я сделал, и прощаю себя за то, что это сделал.

3. Поскольку я причинил своему телу страдания, делая плохо другому либо позволяя делать плохо по отношению к себе, то в любом случае я всегда прошу прощения у своего тела за то, что тем самым причинил ему вред.

Все это можно приговаривать либо произносить мысленно. Главное, чтобы шло от души. Таково самое простое прощение.
Atsakyti
Gluosni, dekui uz paskutine citata smile.gif O is kokios ji knygos?
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2013 01 23, 21:38)
Gluosni, dekui uz paskutine citata smile.gif O is kokios ji knygos?

Cituoju visada Viilma, kaip paleisti ji kartojo keliose savo knygose smile.gif vis pabrezdavo, kad labai svarbu atleisti sau, nes be sios dalies paleidimas nepilnas... ir paleisti galima viska: problema, energija, darba, namus, seima, mama, teva, vaika, kt.zmones, ozonines skyles, jei tu del ju pergyveni ir pan. Paleist i- nereiskia isvaryti, prarasti, bet duoti laisve, kad tai nekankintu tave, o tu nekankintum ji, nes laisve=meile.
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2013 01 20, 11:00)
Sveikos mergaites,

jau kuri laika vargstu su slapimo pusles uzdegimu, bandau gydytis zolem, bet noreciau atrasti "tikrasias" priezastis  4u.gif pas sileinikova radau, jog tai pyktis ant vyro, gal dar turit nuooniu del sios ligos?  4u.gif buciau l.dekinga  smile.gif

Gerkite labai daug vandens, tai tikrai padeda visoms nuo to kenciancioms.Pajautusi simptomus iskart litra vandens , ir pamatysite ,jau po puses valandos praeis ir nebegris.
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2013 01 23, 23:59)
Cituoju visada Viilma, kaip paleisti ji kartojo keliose savo knygose  smile.gif vis pabrezdavo, kad labai svarbu atleisti sau, nes be sios dalies paleidimas nepilnas... ir paleisti galima viska: problema, energija, darba, namus, seima, mama, teva, vaika, kt.zmones, ozonines skyles, jei tu del ju pergyveni ir pan. Paleist i- nereiskia isvaryti, prarasti, bet duoti laisve, kad tai nekankintu tave, o tu nekankintum ji, nes laisve=meile.


AR paleisiti = nebegalvoti?
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2013 01 26, 07:55)
AR paleisiti = nebegalvoti?

g.gif nebegalvoti = gal begti nuo jausmo problemos/ignoruoti g.gif
Atsakyti
Galima nebegalvoti, užspaudus jausmo problemą. Bet galima nebegalvoti atleidus, t.y. laisvas paleidimas : "gerai, jau kas buvo tai buvo, tai praeitis, visi turi teisę klysti, o dabar judame į priekį". Tai išprendžia priežastį.
Jeigu mintys vis grįžta, vadinasi atleidimo, laisvės nėra. Širdis falšo nepriima. Tik nuoširdus atleidimas iš tikro laisvai paleidžia ir transformuoja priežastį, kuri nutirpsta ir netenka prasmės. Ir nėra poreikio apie tai galvoti. Būtent poreikis galvoti apie problemą mums sako, kad ji vis dar yra, neatleista ir nesuderinta su ramybės būsena, sąlygojančia sveikatą.
Atsakyti