Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos 26 tema

QUOTE(Visad.su.tavimi @ 2012 10 08, 10:57)
Bandykit čiasmile.gif

Ačiū labai 4u.gif Bet gal dar kas žinote kur galima rasti shemų Egipto tematika? Kažką panašaus kaip tame link'e paskutinis blush2.gif Susirasčiau pati, bet su rusų labai prastai man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2012 10 11, 11:55)
Ačiū labai  4u.gif  Bet gal dar kas žinote kur galima rasti shemų Egipto tematika? Kažką panašaus kaip tame link'e paskutinis blush2.gif Susirasčiau pati, bet su rusų labai prastai man doh.gif

o rusų ir nereikia ,spaudi nuorodą šalia norimo pav. ,kaip siūstis ,yra paaiškinimai 1 psl. ,ir taisykles perskaitom 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turit schemute " Somebunny to Love Rocking Horse" zuikyte su arkliuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 10 11, 11:00)
o rusų ir nereikia ,spaudi nuorodą šalia norimo pav. ,kaip siūstis ,yra paaiškinimai 1 psl. ,ir taisykles perskaitom  4u.gif

Panašaus į tą paveikslą, bet jis man nėra tinkamas. Parsisiųsti mokėčiau, tiesiog norisi kažko gražesnio. blush2.gif Rašau ne į až, kad prasinešt jog vis dar esu paieškose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2012 10 11, 12:03)
Gal kas turit schemute " Somebunny to Love Rocking Horse" zuikyte su arkliuku  4u.gif

user posted image user posted image user posted image




egiptas

egiptas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 11 spalio 2012 - 10:20
Gal kas turi spalvų raktą?smile.gif
http://i49.tinypic.com/350ru42.jpg
Atsakyti
gal kas turit šito paveikslo schemą, bet ne PM?
user posted image
Atsakyti
ieškau smulkių skaičiukų schemos, kad būtų ir su kryželiais ir su vieno siūlo linija, iš pirmo puslapio nuorodų nieko panašaus nerandu....
Atsakyti
4u.gif

ieškau Nora Corbett abėcėlės, domintų "T" raidė 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2012 10 15, 14:57)
4u.gif

ieškau  Nora Corbett abėcėlės, domintų "T" raidė  4u.gif


Pirma nuoroda. Ten visos raidės.
Atsakyti
Sveikutės,

Gal galite įmesti snaigių shemų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vavė @ 2012 10 15, 16:49)
Sveikutės,

Gal galite įmesti snaigių shemų? 4u.gif

SNAIGĖS
Atsakyti