Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsienio nuotakos 2012

Sveikos smile.gif
Forumu praktikos turiu jau penkis metus.. "sutikau" daug merginu.. paskui mes tapom nestuke.gif , bet kai kurios taip ir netapo verysad.gif
Kai kurios lauke, kas menesi verke pasirodzius mmm...bet kai tik nustojo raudot ir apie tai galvot, tai tuoj gandrai pasirode. Aisku ne visom smile.gif
Zodz patarciau ilgai nelaukt tongue.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2012 10 15, 20:26)


Laikykis 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir neskaityk ten tu nieko... net per seimos kursus labai daug snekejom sia tema, tai sake tik labai nesistenkit, nes stresas labai veikia viska unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lanvin @ 2012 10 16, 22:05)
Laikykis  4u.gif  4u.gif  4u.gif  ir neskaityk ten tu nieko... net per seimos kursus labai daug snekejom sia tema, tai sake tik labai nesistenkit, nes stresas labai veikia viska  unsure.gif

Ziurim is teigiamos puses,kad dziugu jog organizmas issivalo,kai negerai kazkas. Tokia gamta juk. Nesinoretu tureti irgi komplikuoto nestumo ar,kad vaikas kankintusi po to visa gyvenima. Susirupinti reikia jei daugiau nei metus nepastoji,o mes net nepradejom gaminti,tai kol kas stengiuos y galva nekisti blogu minciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2012 10 16, 23:26)
stengiuos y galva nekisti blogu minciu  blush2.gif



Na ir teisingai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos žmonos 4u.gif
Kiek čia jau mūsų daug drinks_cheers.gif
Labai dėkoju už kvietimą ax.gif
Žinokit turiu labai linksmą pavardę, bet tiesiog čia gal nesakysiu jos, bet ištarus ir pačiai ir kitiems kyla šypsena lotuliukas.gif Parašą keičiau, pridėjau dar vieną brūkšnelį cool.gif
O daugiau baigiu priprasti prie naujosios, nes grįžus reikėjo kibt į darbus, namų paiešką ir tt tad teko panaudoti ir ne kartą.. Ji yra lietuviškas žodis, tai brolis per dieną tyčia dar kelis kartus pavartoja sakiniuose kaip tarp kito smile.gif))
Jau pasikeičiau ir banko kortelę ir prisiregistravau ligoninėje... nes žinokit buvau apsidžiaugus, kad supratau savo kūną ir galim po vestuvių jau džiaugtis vienas kitu negalvodami kas ir kaip, nes vis tiek man ne vaisingos dienos... taip ir buvo, tada kažkaip viskas užsitęsė, dėl visų balių ir jaudulio ir ovuliacija tikriausiai atėjo apie 50 dieną, vietoj iš viso 30 ciklo dienų ir dabar mes nestuke.gif .... net medaus mėnesio nespėjom paturėt...
Gal kiek per greitai, bet dabar su nekantrumu laukiam pirmų vizitų.... Dar kaip ir niekam nesisakėm, nes nelabai žinom, ką reiktų sakyt, nes nei laiko nieko patys nežinom, tik dabar tikimės, kad nepabėgs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pjusttee @ 2012 10 22, 23:59)

Sveikinimai dar karteli, tokie dalykai buna nei peranksti nei pervelai, sveikatos ir gero nesiojimo nestuke.gif 4u.gif

Mes jau gavom nuotraukytes tai vis man tas mano makiazas uzkliuna, nes labai negraziai iskonturuotas mano veidas doh.gif nosis pas mane nemaza bet tikrai ne tokia kai nuotraukose, schmoll.gif na zodziu pati kalta kad nedariau bandomo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pjusttee @ 2012 10 22, 22:59)
Sveikos žmonos  4u.gif
Kiek čia jau mūsų daug  drinks_cheers.gif
Labai dėkoju už kvietimą ax.gif
Žinokit turiu labai linksmą pavardę, bet tiesiog čia gal nesakysiu jos, bet ištarus ir pačiai ir kitiems kyla šypsena  lotuliukas.gif  Parašą keičiau, pridėjau dar vieną brūkšnelį  cool.gif
O daugiau baigiu priprasti prie naujosios, nes grįžus reikėjo kibt į darbus, namų paiešką ir tt tad teko panaudoti ir ne kartą.. Ji yra lietuviškas žodis, tai brolis per dieną tyčia dar kelis kartus pavartoja sakiniuose kaip tarp kito smile.gif))
Jau pasikeičiau ir banko kortelę ir prisiregistravau ligoninėje... nes žinokit buvau apsidžiaugus, kad supratau savo kūną ir galim po vestuvių jau džiaugtis vienas kitu negalvodami kas ir kaip, nes vis tiek man ne vaisingos dienos... taip ir buvo, tada kažkaip viskas užsitęsė, dėl visų balių ir jaudulio ir ovuliacija tikriausiai atėjo apie 50 dieną, vietoj iš viso 30 ciklo dienų ir dabar mes  nestuke.gif .... net medaus mėnesio nespėjom paturėt...
Gal kiek per greitai, bet dabar su nekantrumu laukiam pirmų vizitų.... Dar kaip ir niekam nesisakėm, nes nelabai žinom, ką reiktų sakyt, nes nei laiko nieko patys nežinom, tik dabar tikimės, kad nepabėgs smile.gif

Didziausi sveikinimai vestuviu proga ir dar didesni del seimos papilnejimo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lanvin @ 2012 10 23, 11:24)
Mes jau gavom nuotraukytes tai vis man tas mano makiazas uzkliuna, nes labai negraziai iskonturuotas mano veidas  doh.gif  nosis pas mane nemaza bet tikrai ne tokia kai nuotraukose,  schmoll.gif na zodziu pati kalta kad nedariau bandomo  doh.gif


Mes vis dar laukiam nuotraukėlų.. Bet gal bijau, kad jose neatrodysiu taip gerai kaip jaučiausi, tai kažkaip ir nelabai noriu į jas žiūrėt :DDDDD
Papildyta:
QUOTE(beddable @ 2012 10 23, 11:25)
Didziausi sveikinimai vestuviu proga ir dar didesni del seimos papilnejimo  drinks_cheers.gif


Dėkoju už palaikymą..
Bet dar papilnėjimu labai stipriai nenoriu džiūgauti....
Atsakyti
QUOTE(pjusttee @ 2012 10 23, 13:46)
Mes vis dar laukiam nuotraukėlų.. Bet gal bijau, kad jose neatrodysiu taip gerai kaip jaučiausi, tai kažkaip ir nelabai noriu į jas žiūrėt :DDDDD
Papildyta:
Dėkoju už palaikymą..
Bet dar papilnėjimu labai stipriai nenoriu džiūgauti....



Na tai tyliai laikom kumstelius ir laukiam naujienu is pirmuju vizitu ax.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lanvin @ 2012 10 23, 12:24)

Mes jau gavom nuotraukytes tai vis man tas mano makiazas uzkliuna, nes labai negraziai iskonturuotas mano veidas  doh.gif  nosis pas mane nemaza bet tikrai ne tokia kai nuotraukose,  schmoll.gif na zodziu pati kalta kad nedariau bandomo  doh.gif



Labai noriu paziureti ax.gif Gal ir cia pastuka susikurti mums ? blush2.gif

Monyte prapuolus kazkur, reikia kalbint biggrin.gif

Mes bandomojo irgi nedarem, maciau tik 4 foto, bet esu labai patenkinta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2012 10 23, 19:13)
Na tai tyliai laikom kumstelius ir laukiam naujienu is pirmuju vizitu  ax.gif  4u.gif
Papildyta:
Labai noriu paziureti  ax.gif  Gal ir cia pastuka susikurti mums ?  blush2.gif

Monyte prapuolus kazkur, reikia kalbint  biggrin.gif

Mes bandomojo irgi nedarem, maciau tik 4 foto, bet esu labai patenkinta  bigsmile.gif


Laikom ir mes kumštelius ir viską smile.gif
Tik tie vizitai nelabai aišku kada bus.... Labai ilgai laikas eina... Antradienį tik skambins iš ligoninės, kada ateiti pas juos, o iki to labai didelė nežinomybė g.gif
Papildyta:
Beje, savaitės pabaigoje jau turėtumėme pamatyti nuotraukėles clap.gif
Atsakyti
Butu idomu pamatyti foto smile.gif manau reikia susikurti albumiuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2012 10 24, 20:53)
Butu idomu pamatyti foto smile.gif manau reikia susikurti albumiuka  4u.gif



As uz thumbup.gif kas moka ? ax.gif
Atsakyti