Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsienio nuotakos 2012

QUOTE(Ziezdre @ 2015 02 05, 23:43)

Sveiki, kaip sekasi Maltoje?


Ooo, laba smile.gif
Sekasi gerai, atzalu dar neturim ir kolkas nesilaukiam, tikimes, kad greitu laiku ir mes gandrus prisisauksim, o siuo metu labai intensyviai renkames nuosavus namucius ir turetumem (laikom ciurikus) kokiu 3 men begyje kraustytis i nuosavus wub.gif Taigi sekasi tikrai neblogai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2015 02 08, 18:21)
Ooo, laba  smile.gif 
Sekasi gerai, atzalu dar neturim ir kolkas nesilaukiam, tikimes, kad greitu laiku ir mes gandrus prisisauksim, o siuo metu labai intensyviai renkames nuosavus namucius ir turetumem (laikom ciurikus) kokiu 3 men begyje kraustytis i nuosavus  wub.gif Taigi sekasi tikrai neblogai wink.gif

Vis dar sauleje puse metu praleidziate? Uoj kaip pavydu, norisi ir man, bet dar kuri laika uk pasibusim. Sveikinu su nuosavu bustu 4u.gif Ir linkiu pavasariui jau prisisaukti gandriukus, gal net ir visus du wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziezdre @ 2015 02 08, 21:20)
Vis dar sauleje puse metu praleidziate? Uoj kaip pavydu, norisi ir man, bet dar kuri laika uk pasibusim. Sveikinu su nuosavu bustu 4u.gif Ir linkiu pavasariui jau prisisaukti gandriukus, gal net ir visus du wub.gif


Gal siek tiek daugiau nei puse net biggrin.gif Na, sveikinti dar siek tiek ankstoka, nes net pasiulymo nedavem, laukiam dar vieno pokalbio su banku ryt ryte wink.gif Bet jei viskas OK - griebsim!
Tai mes ir sakom, kad mazius tikriausiai savu namuciu laukia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2015 02 08, 19:54)
Gal siek tiek daugiau nei puse net  biggrin.gif Na, sveikinti dar siek tiek ankstoka, nes net pasiulymo nedavem, laukiam dar vieno pokalbio su banku ryt ryte wink.gif Bet jei viskas OK - griebsim!
Tai mes ir sakom, kad mazius tikriausiai savu namuciu laukia  ax.gif

Lauksiu kvietimo i ikurtuves mirksiukas.gif Mano vis dar svojonese kraustymasis i siltesnius krastus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziezdre @ 2015 02 08, 22:10)
Lauksiu kvietimo i ikurtuves mirksiukas.gif Mano vis dar svojonese kraustymasis i siltesnius krastus thumbup.gif


Jau beveik galim kviest, nes bankas dave palaiminima lotuliukas.gif
O mes siandien zymim 5-eriu metu bendro gyvenimo sukakti rolleyes.gif Proga gi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2015 02 09, 15:11)
Jau beveik galim kviest, nes bankas dave palaiminima  lotuliukas.gif
O mes siandien zymim 5-eriu metu bendro gyvenimo sukakti  rolleyes.gif  Proga gi  thumbup.gif

Puikiam jubiliejui puikios zinios! Sveikinu del abieju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziezdre @ 2015 02 09, 18:12)
Puikiam jubiliejui puikios zinios! Sveikinu del abieju smile.gif



Aciu ax.gif
Kaip patys, gal jau antraji planuojat? Ar megausites pirmaja kolkas?
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2015 02 09, 16:32)
Aciu  ax.gif
Kaip patys, gal jau antraji planuojat? Ar megausites pirmaja kolkas?

Kaip tik tomis dienomis sprendėsi negimdinio nėštumo klausimas, bet dabar viskas praeity ir jau suplanavę laukiam didesnės kompanijos wub.gif
Kaip jūsų įsikūrimas ax.gif
Jau treti santuokos metai į pabaigą, sako būna trijų metų krizė g.gif čia nuo draugystės ar santuokos pradžios reikia skaičiuot g.gif o pradžioje ar pabaigoje metų g.gif bet kuriuo atveju vis dar esu įsimylėjus ir bet kurią dieną galėčiau vėl tekėti už MB wub.gif
Atsakyti