Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsienio nuotakos 2012

QUOTE(beddable @ 2013 04 23, 16:29)
Man tai norisi kuo greiciau laikyti gleby ir dziaugtis  ax.gif

Oj nea. aš neturiu šito pageidavimo smile.gif Vakar su MB kaip tik aptarėm, kad abu pageidautume, kad nestuke.gif aš dar pabūčiau nors ir porą metų lotuliukas.gif Nepasiruošę mes morališkai dar doh.gif O ir reikalų nesutvarkytų daug unsure.gif

QUOTE(panterra9 @ 2013 04 23, 19:03)
Ir dirbti ir gyventi - gyvenimo kokybes ieskom. Juk visko neuzsidirbsi, o gyventi reikia kol dar jauni  mirksiukas.gif

Oj, žinok ir man yra tas noras į kokią salą persikelti... Geras oras prideda labai daug emocijų teigiamų rolleyes.gif O ir poreikiai sumažėja.. Neatsisakau aš minties, kad UK tik tarpinė stotelė kapitalui susikrauti.. Nors jis visai nedidėja.. Bet tam įtakos pilvelis turi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pjusttee @ 2013 04 24, 15:22)
Oj nea. aš neturiu šito pageidavimo smile.gif Vakar su MB kaip tik aptarėm, kad abu pageidautume, kad  nestuke.gif aš dar pabūčiau nors ir porą metų lotuliukas.gif Nepasiruošę mes morališkai dar  doh.gif O ir reikalų nesutvarkytų daug unsure.gif
Oj, žinok ir man yra tas noras į kokią salą persikelti... Geras oras prideda labai daug emocijų teigiamų  rolleyes.gif O ir poreikiai sumažėja.. Neatsisakau aš minties, kad UK tik tarpinė stotelė kapitalui susikrauti..


Na panasiai pas mus ir isejo, o del saules ir oro - visada pati esu daug energingesne ir linksmesne kai sauleta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pjusttee @ 2013 04 24, 14:22)

Kaip laikaisi? Kaip gimdymas? Sveikinimai dideliausi!!! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beddable: 27 birželio 2013 - 20:45
pjusttee didziausi roziniai sveikinimai wub.gif wub.gif Sveikatytes Jums ir laimes wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos nuotakos wub.gif
Ar nekyla noras dar kartą už vyrų tekėti ax.gif ? Kaip minėjot/ minėsit popierines vestuves? Mums pirmoji sukaktis jau visai ant nosies blink.gif o aš nieko neturiu tai progai doh.gif Ir dar anyta atvyksta į svečius, tad namie romantikos nepriplėši cool.gif

QUOTE(beddable @ 2013 06 27, 19:45)
Kaip laikaisi? Kaip gimdymas? Sveikinimai dideliausi!!!  wub.gif


Ačiū už sveikinimus wub.gif Laikausi nuostabiai ir jums rekomenduoju tokį stebukliuką (aišku jau virsta ir velniuku kartais, bet nieko, tai praeina ir paskui vien meilės lieka wub.gif ) Gimdymas netikėtai atėjo, kai net saremiai nebuvo reguliarūs ir nesistengiau jų skaičiuot, bet dėl visa ko nuvykom į ligoninę, o ten pranešė, kad beveik pilnas atsidarymas ir tuoj turėsim savo prinesę bigsmile.gif Praėjo ne taip sudėtingai, kaip būna filmuose. Priežiūra tobula. Nežinau ar hercogienė gavo geresnę, bet aš tikrai kaip karalienė jaučiausi, nes ir atidumas ir kruopštumas ir supratingumas - viskas buvo iš personalo thumbup.gif Gal dėl to, kad ligoninė buvo tuščia beveik ir nebuvo konvejerio g.gif
O kaip tu nestuke.gif jauties? Jau nebedaug liko bigsmile.gif

QUOTE(panterra9 @ 2013 06 27, 19:56)
pjusttee didziausi roziniai sveikinimai  wub.gif  wub.gif Sveikatytes Jums ir laimes  wub.gif  wub.gif

Ačiū, tikriausiai sveikinimai veikia, nes labai laimingai vis pasimyluojam ir džiaugiamės sukūrę savo šeimą blush-anim-cl.gif Tik sveikatytės trūksta, bet langą apšiltinsim ir bus viskas liuks rolleyes.gif

O kur daugiau mūsų nuotakų - mamyčių? Būsim pirmas blynas, bet visai neprisvilęs, lauksiu sekančių bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pjusttee: 11 rugsėjo 2013 - 17:35
QUOTE(pjusttee @ 2013 09 11, 17:33)
Sveikos nuotakos  wub.gif
Ar nekyla noras dar kartą už vyrų tekėti ax.gif ? Kaip minėjot/ minėsit popierines vestuves? Mums pirmoji sukaktis jau visai ant nosies blink.gif o aš nieko neturiu tai progai doh.gif Ir dar anyta atvyksta į svečius, tad namie romantikos nepriplėši cool.gif
O kaip tu  nestuke.gif jauties? Jau nebedaug liko bigsmile.gif


As jauciuosi neblogai,pakankina paruosiamieji saremiai,bet kol kas viskas thumbup.gif liko tikrai nedaug,greit ir as laikysiu savo stebukleli rankose wub.gif
Per popierines mes ir sveciu apturejom,mano tetis ir anyta buvo atskridus tai romantikos nulis smile.gif Padovanojau MB marskinius,kuriu jau labai senai norejo. Pati gavau kvepalu smile.gif Padarem kuklia vakariene,kepiau triusi,torto buvo,pavakarojom ir viskas smile.gif Net nesijaucia,kad metai praejo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beddable: 11 rugsėjo 2013 - 22:29
Labas labas prapuoleles smile.gif

Mes gyvenam gerai, laukiam metiniu ir vis dar mastom ka cia nuveikus biggrin.gif Galvojom gal 'paskraidyti' tokiu parasiutu katerio tempiamu ax.gif Bet dar neaisku biggrin.gif Manau leksim kur i restorana papietauti dviese, sveciu neturesim, draugu cia dar nedaug turim, taip kad svesim dviese smile.gif
Atsakyti
Labas moterys 4u.gif biggrin.gif

Mes jau po visu metiniu, tuo metu lietuveleje ilsejomes tai atsventeme Nidoje, dovanu kazkaip vienas kitam nebepasidovanojombet is artimuju ir draugu gavome ivairiu smulkmeneliu smile.gif
Del seimos pagausejimo jau gal ir noretume vis pasnekam bet dar ''neveikiam'' smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2013 09 11, 21:28)
As jauciuosi neblogai Net nesijaucia,kad metai praejo  4u.gif

Jau tik 30 dienų liniuotė rodo thumbup.gif Visai greit, o as pamąsčiau, kad jaučiu, lyg nestuke.gif buvau prieš milijoną laiko, o susituokę mes visą begalybę blink.gif

QUOTE(panterra9 @ 2013 09 12, 06:26)
Labas labas prapuoleles  smile.gif taip kad svesim dviese  smile.gif

Oj kaip viliojančiai skamba thumbup.gif Norėjau ir aš kažko ekstrymiško, bet pamąsčiau, kad pienas gali paskui dingt, tai susiturėjau blush2.gif


QUOTE(A'kute @ 2013 09 14, 19:07)
Del seimos pagausejimo jau gal ir noretume vis pasnekam bet dar ''neveikiam'' smile.gif

Romantikai wub.gif

Na vat, praėjo sukaktis cool.gif Pasikvietėm artimus, papietavom ta proga. Vakare krepšinis, tad jokios romantikos doh.gif MB dovaną suruošė, tik ji dar pas kurjerį doh.gif o aš taip ir nesugalvojau, ką dovanot ir niekaip nesveikinau... blush2.gif Na ryte iškepiau sausainių, o vakare norėjau visaip išsipuošt miegui, bet anyta pirmam svečiuose blaškė MB mintis doh.gif Tad sumąsčiau, kad kviesių jį į vakarienę per sužadėtuvių sukaktį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pjusttee @ 2013 09 18, 03:22)
Na ryte iškepiau sausainių, o vakare norėjau visaip išsipuošt miegui, bet anyta pirmam svečiuose blaškė MB mintis doh.gif Tad sumąsčiau, kad kviesių jį į vakarienę per sužadėtuvių sukaktį ax.gif



Ir puiki dovana biggrin.gif Mes nemanau kad kazka dovanosimes, manau papietausim kur restorane , o del ekstrymo dar bus matyt kaip norai ta diena bus ax.gif Bandau tik kazkaip apsikirpti pries savaitgali - man dovana bus, nes siais metais dar nesikirpus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2013 09 18, 06:32)
Ir puiki dovana  biggrin.gif  Mes nemanau kad kazka dovanosimes, manau papietausim kur restorane , o del ekstrymo dar bus matyt kaip norai ta diena bus  ax.gif  Bandau tik kazkaip apsikirpti pries savaitgali - man dovana bus, nes siais metais dar nesikirpus  rolleyes.gif

As pernai spali kirpaus paskutini karta ax.gif auginu kasas bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos nuotakos smile.gif
Ar nenoretumet vestuviu pakartot? thumbup.gif
Man vis dar nostalgija baltoms suknelems. Tad noreciau kokio desimtmecio proga is naujo uz savo vyro teketi smile.gif O penkmecio proga krikstysim tikiuosi ne vien dukryte bigsmile.gif
QUOTE(panterra9 @ 2013 04 23, 19:03)
Ir dirbti ir gyventi - gyvenimo kokybes ieskom. Juk visko neuzsidirbsi, o gyventi reikia kol dar jauni  mirksiukas.gif

Sveiki, kaip sekasi Maltoje?
Atsakyti