Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsienio nuotakos 2012

QUOTE(lanvin @ 2013 02 05, 20:28)
sumastem dasimes pinigeliu ir dumsim i seiselius  thumbup.gif  juk medaus menesio kaip ir neturejom  blush2.gif  pasinaudojom varsuvos akcija ir bilietus pigiai nukovem  ax.gif dabar reik sugaudyt Beddable patarimams  blush2.gif



bigsmile.gif bigsmile.gif VAJETAU KAIP FAINA bigsmile.gif bigsmile.gif I az parasyk mirksiukas.gif Mes gyvenam kaip ir po senovej, isdykeli savo auginam, auklejam ax.gif Minciu visokiu turim , uz poros sav i Dublina leksim i 'Work abroad expo'. Ar ideju, ar variantu , ar tiesiog spyrio subinen paieskot doh.gif Reikia gyvenima , ateiti kurtis , zinom, jog cia likti nenorim, reik krutet cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lanvin @ 2013 02 05, 19:28)
Beje atlekiau ir pasiguost ir pasidziaugt  ax.gif
Kaip zinia vyras buvo padovanojes kelione, bet kelioniu agentura pakeite data  blink.gif  (pasirodo sutartyse cia buna visada buna punktas leidzia taip elgtis) atostogos paimtos ka daryt  doh.gif  Tai sumastem dasimes pinigeliu ir dumsim i seiselius  thumbup.gif  juk medaus menesio kaip ir neturejom  blush2.gif  pasinaudojom varsuvos akcija ir bilietus pigiai nukovem  ax.gif dabar reik sugaudyt Beddable patarimams  blush2.gif

Prasau gaudyt smile.gif kaip tik viena porele konsultuoju,tai kol viska prisimenu galiu pakonsultuoti. Beto mamuose yra tema apie Seiselius. Ten daug informacijos prirasyta ir nuotrauku,ir zinoma mano sviezi informacija smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pjusttee @ 2013 01 20, 22:19)

O kaip tavo zirniukas auga? bigsmile.gif Musu seimyna po ilgu bandymu irgi laukia gandru jau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2013 02 15, 00:30)


O kaip tavo zirniukas auga?  bigsmile.gif  Musu seimyna po ilgu bandymu irgi laukia gandru jau  nestuke.gif



Oi kaip smagu - sveikinimai wub.gif Prasom virusiuka placiau paleisti ax.gif
Atsakyti
Prazuvo temute musu 4u.gif O visos tikriausiai visokiu naujienu ir geroviu turi wub.gif
Atsakyti
rolleyes.gif laukiam naujienu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Vis neprisiruošiu parašyti, bet siunčiu visoms pageidaujančioms virusiukus wub.gif
Mūsų žirniukas jau išaugo iki visai neblogo kamuolio (pagal vieną iš kalendorių - kopūsto dydį pasiekėm) cool.gif

Buvau atostogėlėse trumpose fuerteventuroje, o dabar vėl dabukai..

Kas jungiasi prie mūsų nestuke.gif ? Kaip jūsų namų planai? Nepargrįžot į Lietuvėlę? Turit tokių minčių cool.gif
Atsakyti
Jei pjusttee turi kopusta,tai pas mane dar tik obuolys smile.gif)) Ziuriu jau neuzilgo ir gimdysi bigsmile.gif Musu seimyna nemasto apie LT,kol kas dar nera planuose labai ilgai gryzti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2013 04 21, 19:58)
Jei pjusttee turi kopusta,tai pas mane dar tik obuolys smile.gif)) Ziuriu jau neuzilgo ir gimdysi  bigsmile.gif  Musu seimyna nemasto apie LT,kol kas dar nera planuose labai ilgai gryzti smile.gif

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif valiiiiooo smile.gif Bus vaikuciu pabiruciu thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
pas mus lyg nieko naujo g.gif
Atsakyti
Na, musu naujienos siek tiek kitokios, po 11 metu Airijoj pagaliau paliekam sali kito menesio gale ax.gif Bet ne i Lt keliaujam , o i Malta bigsmile.gif

Kol kas tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2013 04 21, 17:58)
Jei pjusttee turi kopusta,tai pas mane dar tik obuolys smile.gif))

Oj, dar daug visokių reikaliukų, tad jokių gimdymų ir minčių apie jį doh.gif Baisokai unsure.gif

Sveikinu su obuoliuku 4u.gif Kaip smagu būti nestuke.gif

QUOTE(panterra9 @ 2013 04 22, 18:11)
Bet ne i Lt keliaujam , o i Malta  bigsmile.gif

Wow bigsmile.gif Kaip šauniai, buvom mes fuerteventūros apžiūrėt, bet ten per daug vėjuota, tad visam laikui netiktų.. O ką jūs Maltoje planuojat daryt? Ten jau kraustytis darbuotis?
Super smagu thumbup.gif Ir šilta ir saulėta kiekvieną dieną pusę metų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pjusttee @ 2013 04 23, 15:16)
Oj, dar daug visokių reikaliukų, tad jokių gimdymų ir minčių apie jį  doh.gif Baisokai  unsure.gif

Sveikinu su obuoliuku  4u.gif Kaip smagu būti  nestuke.gif

Dekui bigsmile.gif Tikrai labai smagu,kiekviena savaite vis kazkas naujo. Man tai norisi kuo greiciau laikyti gleby ir dziaugtis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pjusttee @ 2013 04 23, 16:16)

O ką jūs Maltoje planuojat daryt? Ten jau kraustytis darbuotis?
Super smagu thumbup.gif Ir šilta ir saulėta kiekvieną dieną pusę metų  wub.gif


Ir dirbti ir gyventi - gyvenimo kokybes ieskom. Juk visko neuzsidirbsi, o gyventi reikia kol dar jauni mirksiukas.gif
Atsakyti