Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsienio nuotakos 2012

labas visoms Mrs 4u.gif
nezinau kaip pas jus bet pas mus jau siandien iki -4 buvo,tai brrr salta salta kur dairais biggrin.gif sniego vis dar laukiu biggrin.gif nors jau ir lt nebeuzkalnu ....nors papildoma iseigine neprosali butu smile.gif
Dar nusprendziau grizusi pasikeisti pasa tik nzn ar cia i gera man bus smile.gif bent su naujais metais nauja pavarde pradeti smile.gif
V tevai spaudzia del ''kinderiu'', o mums juos dar reiks atideti geriems metams smile.gif pradesiu antibijotiku kursa problematiska veido oda


Kaip jus visos? Svenciu nuotaikomis gyvenate? Gal jau namus sventems pasipuose?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
O aš pasą trečią dieną po vestuvių pasikeičiau smile.gif Tik teisių dar nea. Bet po kol kas važinėju su nekeistomis.. Ir tai naktimis, kai vyrą iš baliaus reikia parsivežt. tokia jau tų pilvukų dalia doh.gif
Tai pirkot malūnsparnį dovanų? Aš šiandien irgi eisiu pirkt biggrin.gif Nors dar svarstau ar dantų šepetėlį besisukantį, nes ir to nori jis g.gif
Nors ir oras visiškai bjaurus už lango, man reikia į miestą, tad ir eisiu. Tingėjau, kai buvo geras, dabar pati kalta biggrin.gif
O sniego noriu labai labai.. Mačiau truputėlį pakeliui į oro uostą kalnuose, tai net klykt iš džiaugsmo mašinoj pradėjau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2012 12 09, 18:48)
O man tik ateinanti savaite darbo ir sestadieni jau busim Lietuvoj  Turim nerealu plana - vaziuojam i veislyna suniuko 

Kaip fainai, as ir ciuciko noriu, bet nuoma su paragrafu "no pets"
QUOTE(A'kute @ 2012 12 13, 00:45)
labas visoms Mrs 4u.gif
    nezinau kaip pas jus bet pas mus jau siandien iki -4 buvo,tai brrr salta salta kur dairais  biggrin.gif  sniego vis dar laukiu biggrin.gif  nors jau ir lt nebeuzkalnu ....nors papildoma iseigine neprosali butu smile.gif
    Dar nusprendziau grizusi pasikeisti pasa tik nzn ar cia i gera man bus smile.gif bent su naujais metais nauja pavarde pradeti smile.gif
    V tevai spaudzia del ''kinderiu'', o mums juos dar reiks atideti geriems metams  smile.gif  pradesiu antibijotiku kursa problematiska veido oda
Kaip jus visos? Svenciu nuotaikomis gyvenate? Gal jau namus sventems pasipuose?

Pas mus jau - 12 o sniego nors vezimu vezk,galiu atsiust biggrin.gif Sventines nuotaikos pilnu galingumu pajungtos ant stalo sudeti vainikai ir mini plastikine eglute laukiam kaledu trolio bigsmile.gif sugryzom abu i mokslus jamsim ta bauba - norvegu kalba cool.gif kas per antibiotikai, man tas pats SS... dar kaziko nemiga kankina tai veidelis... doh.gif bet va pries vestuves buvau pas dermatologe-kosmetologe tai patare lb gera dalykeli: i prausikli arba su vaikisku muiliuku nakciai sveitimui naudoti paprasta soda, na biski istikro geriau. bet viena tiksliai zinau kad man viska sukelia hormonai + mityba blush2.gif

QUOTE(pjusttee @ 2012 12 14, 13:54)
Sveikos  4u.gif
O aš pasą trečią dieną po vestuvių pasikeičiau smile.gif Tik teisių dar nea. Bet po kol kas važinėju su nekeistomis.. Ir tai naktimis, kai vyrą iš baliaus reikia parsivežt. tokia jau tų pilvukų dalia  doh.gif


As ir tik va cia neina niekaip doku sutvarkyt nes negaunu vertimo blush2.gif noris ir cia but jau iene, uzteks cia senmergiaut blush2.gif
Beje sveikinu su 3 menesiukais 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai su pirmu ketvirciu biggrin.gif
Vakar pasirodo musiskis buvo blink.gif blink.gif biggrin.gif
Kazkaip neprisimenu net blush2.gif
Va klasioke vakar susituoke siaures airijoj su portugalu wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lanvin @ 2012 12 15, 04:04)
Beje sveikinu su 3 menesiukais  4u.gif  4u.gif


Sveikinu ir jus su 3 mėnesiukais wink.gif

Rakelė liniuotę naudotum, daug paprasčiau susekt datas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pjusttee: 15 gruodžio 2012 - 12:45
QUOTE(pjusttee @ 2012 12 15, 13:43)
Sveikinu ir jus su 3 mėnesiukais wink.gif

Rakelė liniuotę naudotum, daug paprasčiau susekt datas biggrin.gif

man gana dukrytes liniuotes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pjusttee @ 2012 12 14, 11:54)
Tai pirkot malūnsparnį dovanų? Aš šiandien irgi eisiu pirkt biggrin.gif Nors dar svarstau ar dantų šepetėlį besisukantį, nes ir to nori jis  g.gif

Su 3 menesiukais 4u.gif 4u.gif

Joa, draugai nupirko, nedideli toki, tai man kelias dienas virs galvos uze, dabar padejau nelabai matomoj vietoj tai man ramu biggrin.gif

QUOTE(lanvin @ 2012 12 15, 03:04)
Pas mus jau - 12 o sniego nors vezimu vezk,galiu atsiust biggrin.gif Sventines nuotaikos pilnu galingumu pajungtos ant stalo sudeti vainikai ir mini plastikine eglute laukiam kaledu trolio  bigsmile.gif sugryzom abu i mokslus jamsim ta bauba - norvegu kalba  cool.gif kas per antibiotikai, man tas pats SS... dar kaziko nemiga kankina tai veidelis...  doh.gif  bet va pries vestuves buvau pas dermatologe-kosmetologe tai patare lb gera dalykeli: i prausikli arba su vaikisku muiliuku nakciai sveitimui naudoti paprasta soda, na biski istikro geriau. bet viena tiksliai zinau kad man viska sukelia  hormonai + mityba  blush2.gif 


Siusk sniego cia, salcio nereikia, vamzdziai neatlaikys smile.gif o sniego tai labai laukiu smile.gif saunuoliai jau pasipuose, pas mus vienintelis svenciu akcentas tai supakuotos dovanos biggrin.gif
o del antibiotiku tai ten tokie - laaabai stiprus reoccutane jei teko girdeti, ten viska is vidaus valo. nes ir man tai ar del maisto ar del harmonu, neaisku, jau buvau susitvarkius ir vel prasidejo doh.gif noriu nebebijoti be spakliaus i kiema iseiti smile.gif
Atsakyti
Lanvin kuriam gale gyveni? biggrin.gif pas mus tai per nakti 60cm iskrito ir pagrindinis kelias uzdarytas su visais nepagrindiniais smile.gif Bet dabar jau termometras rodo +2 ir lyna,tikiuos nesumastys staigiai salt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2012 12 15, 22:07)
Lanvin kuriam gale gyveni?  biggrin.gif  pas mus tai per nakti 60cm iskrito ir pagrindinis kelias uzdarytas su visais nepagrindiniais smile.gif Bet dabar jau termometras rodo +2  ir lyna,tikiuos nesumastys staigiai salt  doh.gif

Bergene as, peranksti pasidziaugiau doh.gif vakar staigiai atsilo o sniego kadangi daug buvo tai cia ciuozykla ziauri doh.gif tai kai cia kalneliai tai stovint ciuozi vejuj paputus lotuliukas.gif
vakar dar sugalvojau parduotuve nusiaubt biggrin.gif konkreciai HM, nes mango si sezona doh.gif dar manau niekad taip prastai nebuvo schmoll.gif galima karta i metus sau leisti toki malonuma
Atsakyti
QUOTE(A'kute @ 2012 12 15, 19:34)

Siusk sniego cia, salcio nereikia, vamzdziai neatlaikys smile.gif o sniego tai labai laukiu  smile.gif 



Oi zinotum kas Lt darosi blink.gif Pusnys visur, net ciuckino vaziuot negalim sako uzpustyti visai , be viksrinio traktoriaus be sansu doh.gif Net is vaikystes tokios ziemos nepamenu biggrin.gif Su vyru taip prasivaiksciojom siandien, tai sakiau raumenukai geri bus - siaubas kaip sunku per pusnis tokias brist rolleyes.gif Bet smagu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lanvin @ 2012 12 16, 21:17)
Bergene as, peranksti pasidziaugiau  doh.gif  vakar staigiai atsilo o sniego kadangi daug buvo tai cia ciuozykla ziauri  doh.gif  tai kai cia kalneliai tai stovint ciuozi vejuj paputus  lotuliukas.gif
vakar dar sugalvojau parduotuve nusiaubt  biggrin.gif  konkreciai HM, nes mango si sezona  doh.gif  dar manau niekad taip prastai nebuvo  schmoll.gif galima karta i metus sau leisti toki malonuma

Mango ir as buvau vakar Stavangery tai kaip niekad gilus liudesys,tai teko irgi siaubt HM biggrin.gif Isvis prekybcentriuose chaosas,o pirkti nera ko doh.gif Siandien pas mus jau ir visas +7,nesuprantu as tokiu oru kai viena diena -12 o kita +7 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2012 12 16, 23:07)
Oi zinotum kas Lt darosi  blink.gif Pusnys visur, net ciuckino vaziuot negalim sako uzpustyti visai , be viksrinio traktoriaus be sansu  doh.gif  Net is vaikystes tokios ziemos nepamenu  biggrin.gif  Su vyru taip prasivaiksciojom siandien, tai sakiau raumenukai geri bus - siaubas kaip sunku per pusnis tokias brist  rolleyes.gif  Bet smagu  wub.gif


Jau maciau lrytas.lt ziniose rode, sniegas tai super duper ir tos pusnys viskas butu smagu jei dabar buciau ten unsure.gif bet dabar kai penktadieni planuojam lekti i lt tai net siurpuliukai eina, kad tik kelione nusisektu g.gif

QUOTE(beddable @ 2012 12 17, 13:17)
Siandien pas mus jau ir visas +7,nesuprantu as tokiu oru kai viena diena -12 o kita +7 biggrin.gif


pas mus tas pats nuo -4 iki +8 bent siandien su saulute buvo smile.gif
Atsakyti