Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsienio nuotakos 2012

QUOTE(panterra9 @ 2012 11 22, 21:37)
Mums siandien fotografe dvieju menesiuku proga foto filma atsiunte  wub.gif  wub.gif


Uuu... kaip fainiai smile.gif
4u.gif
Atsakyti
Na ir tuscia cia pas mus ax.gif Aciu labai uz puslapiuka su tais piratais, jau buvau iki detaliu susideliojus kelione i brazilija ir beveik nusipirkau bilietus kai MV pradejo sakyt kad net nemeginciau pirkt, bet kai pamate kad as jau visai rimtai planuoju tai pasake kad musu kelione jau nupirkta ir kad tai turejo but mano kaledu dovana blush2.gif tai va taip netyciukais isgavau ka gausiu ant svenciu,
Kaip jus zmoneles ar jau isibegejot svenciu maratone, kokios dovaneles nusimato mirksiukas.gif
Prasom pasipasakojam,
Pjuste kaip sveikatele? bigsmile.gif as jau ir pradedu mastyt kad tikrai jau reikia leliaus blush2.gif vistiek planai kurie buvo numatyti nejuda o jei taip lauksim tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lanvin @ 2012 12 04, 05:05)
i pasake kad musu kelione jau nupirkta ir kad tai turejo but mano kaledu dovana  blush2.gif  tai va taip netyciukais isgavau ka gausiu ant svenciu,



wub.gif Saunuolis thumbup.gif

Mes lakstom dovaneles pirkaliojam, uz 10 dienu i Lt Kaledoms thumbup.gif Griztam 26d, nes man i darba 28-ta, bet vistiek Kucios ir Kaledos namuose bigsmile.gif

Siaip visokiu minciu yra, taciau dovaneles bus simbolines - visgi jauciasi , jog vestuves su kelione apturejom blush2.gif Dar mano jubiliejus pinigine palengvino prie to pacio ax.gif Siek tiek didesne tik savo mamai sumasciau - metine prenumerata zurnalui 'Zmones', nes kiekviena savaite perka - tikiuosi patiks rolleyes.gif
Atsakyti
laba 4u.gif as ''kariauju'' su interneto kompanija doh.gif beveik antras menuo neturiu normalaus interneto, problemos mat rajone, ir vis girdziu ta rytoj rytoj jau turetu but gerai, savaitei is vis buvo atjunge ta malonuma, tai ieskome nauju tiekeju, bet nelabai ka randame uz panasia kaina schmoll.gif

QUOTE(panterra9 @ 2012 11 22, 20:37)
Mums siandien fotografe dvieju menesiuku proga foto filma atsiunte  wub.gif  wub.gif


Kaip smagu!! thumbup.gif

lanvin vyro dovana thumbup.gif 4u.gif saunuolis!


QUOTE(panterra9 @ 2012 12 04, 19:31)
Mes lakstom dovaneles pirkaliojam, uz 10 dienu i Lt Kaledoms  thumbup.gif  Griztam 26d, nes man i darba 28-ta, bet vistiek Kucios ir Kaledos namuose  bigsmile.gif

Siaip visokiu minciu yra, taciau dovaneles bus simbolines - visgi jauciasi , jog vestuves su kelione apturejom  blush2.gif  Dar mano jubiliejus pinigine palengvino prie to pacio  ax.gif Siek tiek didesne tik savo mamai sumasciau - metine prenumerata zurnalui 'Zmones', nes kiekviena savaite perka - tikiuosi patiks  rolleyes.gif


Mes taip pat skaiciuojam dieneles visos 16 dienu beliko iki lt , dovaneles simboliskai, vaikus gal daugiau palepinsim nei suaugusius. ax.gif

Man dar vis didziausias galvos skausmas Vyrui dovana, gimtadienis jau si penktadieni doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lanvin @ 2012 12 04, 04:05)
Na ir tuscia cia pas mus  ax.gif  Aciu labai uz puslapiuka su tais piratais, jau buvau iki detaliu susideliojus kelione i brazilija ir beveik nusipirkau bilietus kai MV pradejo sakyt kad net nemeginciau pirkt, bet kai pamate kad as jau visai rimtai planuoju tai pasake kad musu kelione jau nupirkta ir kad tai turejo but mano kaledu dovana  blush2.gif  tai va taip netyciukais isgavau ka gausiu ant svenciu,
Kaip jus zmoneles ar jau isibegejot svenciu maratone, kokios dovaneles nusimato  mirksiukas.gif
Prasom pasipasakojam,
Pjuste kaip sveikatele?  bigsmile.gif  as jau ir pradedu mastyt kad tikrai jau reikia leliaus  blush2.gif  vistiek planai kurie buvo numatyti nejuda o jei taip lauksim tai  doh.gif


Patinka ir man tas puslapiukas, tik kad aš labiau seilę pavarvinu, bet nieko, ateis šventė ir į mano kiemą. Nors aišku, iš MB tokios dovanos niekada niekada nesusilaukčiau, per daug jis nekūrybingas ir nusiteikęs prieš šventes, bet nieko, kiek reikės ir kiek galėsim pati priplanuosiu, juk jau žinojau, kokį vyrą įsimylėjau wub.gif

Visai niekam neturiu nei dovanėlių, nei minčių nei pinigėlių. Šventės bus čia, tad į LT tik atvirutes siųsim, siuntinio nedėsim..

Sveikatėlė nebloga, neskaitant kad daug kas supykina ir nugarėlę vis skauda ir skauda. Liko pora savaičių iki kito scano, kada patvirtins, kad labai gražūs ir sveiki augam ir tada jau iš viso nuostabiai jausimės smile.gif Žinai, kai nematai, negali paklaust to žirniuko, tai ir nežinai, ar jam nieko netrūksta..
Aš nežinau, kiek geras mūsų pasirinktas kelias, bet manau D norėjo, kad taip būtų ir kad taip bus geriausia mums. Tad ir jūsų laikas ateis pats wink.gif Tik aš turiu tokį nusistatymą, kad kuo daugiau tuo linksmiau ir lengviau, tai yra, su vyru dviese daug geriau gyventi ir keliauti po pasauliu, nei tai reiktų daryt vienai, tad ir su pipiriuku bus dar smagiau smile.gif O jis gal ir bus ta paskata imtis didesnių ir svarbesnių tikslų wink.gif
Papildyta:
QUOTE(A'kute @ 2012 12 04, 22:41)
Man dar vis didziausias galvos skausmas Vyrui dovana, gimtadienis jau si penktadieni doh.gif


Aš turiu numačius malūnsparnį su distanciniu lotuliukas.gif
Jis vis juokauja, kad jam jo reikia, arba parduotuvei vis užkliūna jam akis, tai sakiau specialiai nupirksiu, tegul pasidžiaugia. Kiti žaislai jau bus nebejam nuo kitų kalėdų lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pjusttee @ 2012 12 05, 22:00)
Aš turiu numačius malūnsparnį su distanciniu  lotuliukas.gif
Jis vis juokauja, kad jam jo reikia, arba parduotuvei vis užkliūna jam akis, tai sakiau specialiai nupirksiu, tegul pasidžiaugia. Kiti žaislai jau bus nebejam nuo kitų kalėdų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Gerai tu CIA Su tuo malunsparniu smile.gif as draugams pasakiau kad gal reiktu, tai jie jau nupirke uztat pati Dar sedziu be dovanos doh.gif ryt paskutine diena kazka nupirkti.
Atsakyti
QUOTE(A'kute @ 2012 12 06, 00:01)
Gerai tu CIA Su tuo malunsparniu smile.gif as draugams pasakiau kad gal reiktu, tai jie jau nupirke uztat pati Dar sedziu be dovanos  doh.gif  ryt paskutine diena kazka nupirkti.


Visada gali persirišt kkaspinu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pjusttee @ 2012 12 05, 23:00)
Aš turiu numačius malūnsparnį su distanciniu  lotuliukas.gif
Jis vis juokauja, kad jam jo reikia, arba parduotuvei vis užkliūna jam akis, tai sakiau specialiai nupirksiu, tegul pasidžiaugia. Kiti žaislai jau bus nebejam nuo kitų kalėdų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Turbut visi vyrai vienodi biggrin.gifD Maniskis irgi noretu biggrin.gif Bet dabar labai uzsideges ties nardymu,pradejo kursus lankyti tai kaledoms nori gyvybes draudimo,o po nauju metu ir gimtadienis jo bus tai reikia antra dovana sumastyti,nori nardymo deguonies baliono lotuliukas.gif Tai sakiau tikrai apsieis,mastau apie laikrodi panasu y toki kur man vestuviu proga padovanojo g.gif Bet nzn gal gryzus y LT kazka dar sumastysiu smile.gif Lauksiu is jusu ideju drinks_cheers.gif
Atsakyti
laba 4u.gif as jau po visu gimtadieniu biggrin.gif Viskas smagiai praejo, be strioku biggrin.gif Vyras visas happy sedi pulteli apsikabines lotuliukas.gif o man toks jausmas : tuoj as ji numusiu!!! gerai kad dar vaiku neturim, bet jau zinau ko nepirksiu smile.gif

Dar dvi darbo savaites ir i lithuania.gif saldainiai suruosti Hello kitty supirkta dar sau kazko silto pasieskoti apsirengti ir ramuma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(A'kute @ 2012 12 09, 17:53)
Dar dvi darbo savaites ir i  lithuania.gif saldainiai suruosti Hello kitty supirkta dar sau kazko silto pasieskoti apsirengti ir ramuma 4u.gif



O man tik ateinanti savaite darbo ir sestadieni jau busim Lietuvoj thumbup.gif Turim nerealu plana - vaziuojam i veislyna suniuko wub.gif Liks tik parsigabenti ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Mes liekam cia smile.gif nevaziuosim i LT smile.gif Galvoju ar svest ir kada ir kaip gimtadieni savo smile.gif
Bus jubiliejus mazas, bet vistiek noris paminet rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra9 @ 2012 12 09, 16:48)
O man tik ateinanti savaite darbo ir sestadieni jau busim Lietuvoj  thumbup.gif Turim nerealu plana - vaziuojam i veislyna suniuko  wub.gif  Liks tik parsigabenti  ax.gif


I veislyna cia jus kada sumastes? siandien ar lt budami? bigsmile.gif kaip fainiai 4u.gif
Mes taip pat norim, tik V nusprende kad kai turesim leliu ir bus 5 men tada ir suni isigysim biggrin.gif

Rakelė butinai reikia gimtadieni ir sventes pamineti, taupumo sumetimais daryk viska vienu metu smile.gif
Atsakyti