Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsienio nuotakos 2012

Sveikutes jau istekejusios. Cia ir toliau galime testi pokalbius apie vestuves Lietuvoje ir ne tik apie jas. Kadangi sveciuose laukiamos ir tos,kurios dar tik planuoja , tad kvieciu dalintis patirtimi , ispudziais ir patarimais is uzsienio planuojant vestuves Lietuvoje.

Papasakokite ar pasiteisino jusu planavimas, ar viskas vyko sklandziai ....

Pvz. , as labai nerimavau del uzstatu , kadangi juos siunciau i saskaita ir gavosi taip,kad po 10 darbo dienu uzstato vis dar nebuvo , neziurint i tai,kad vis dar nezinojau uzstato likimo , drisau siusti pakartotinai ( ana uzstata atsaukiau , bet pinigai grazinami po gero menesio ) , po kiek laiko paaiskejo ,kad sodybos,kuria nuomavomes puslapyje nurodytas klaidingas sasakitos nuemeris doh.gif ir pinigai nuejo i kazkokios imones sasakita, visa laime,kad imone pasitaike sazininga ir atidave ne jai skirtus pinigus. Daugiau nesusipratimu lyg ir nebuvo , gal dar vienas maziukas - susitariau su manikiuriste ( bendrau internetu ) , bet klaidingai uzsirasiau jos tel. numeri ,o kadangi LT didziaja dali buvau be interneto , gavau ieskotis kitos manikiuristes Radau nail.gif
Atsakyti
QUOTE(monyte @ 2012 08 20, 15:24)
Sveikutes jau istekejusios. Cia ir toliau galime testi pokalbius apie vestuves Lietuvoje ir ne tik apie jas. Kadangi sveciuose laukiamos ir tos,kurios dar tik planuoja , tad kvieciu dalintis patirtimi , ispudziais ir patarimais is uzsienio planuojant vestuves Lietuvoje. 

Papasakokite ar pasiteisino jusu planavimas, ar viskas vyko sklandziai ....

Pvz. , as labai nerimavau del uzstatu , kadangi juos siunciau i saskaita ir gavosi taip,kad po 10 darbo dienu uzstato vis dar nebuvo , neziurint i tai,kad vis dar nezinojau uzstato likimo , drisau siusti pakartotinai ( ana uzstata atsaukiau , bet pinigai grazinami po gero menesio ) , po kiek laiko paaiskejo ,kad sodybos,kuria nuomavomes puslapyje nurodytas klaidingas sasakitos nuemeris  doh.gif  ir pinigai nuejo i kazkokios imones sasakita, visa laime,kad imone pasitaike sazininga ir atidave ne jai skirtus pinigus. Daugiau nesusipratimu lyg ir nebuvo , gal dar vienas maziukas - susitariau su manikiuriste ( bendrau internetu ) , bet klaidingai uzsirasiau jos tel. numeri ,o kadangi LT didziaja dali buvau be interneto , gavau ieskotis kitos manikiuristes  Radau  nail.gif

ir po vestuviu bendrausim toliau wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(monyte @ 2012 08 20, 16:24)
Sveikutes jau istekejusios.



Tai ka monyte, tamsta ipareigota sukviesti jau istekejusias is musu temeles, o mes po truputeli jungsimes po vestuviu mirksiukas.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Atsakyti
na ka.. renkames cia, zmonytes smile.gif smile.gif

Manes vis klausia "kaip jautiesi tapus zmona?". Nezinau ka atsakyt, nes nesijauciu niekaip unsure.gif
o jus?
Atsakyti
Laba diena zmoneles 4u.gif nebuvau prisedus bet visas laaaaabai sveikinu 4u.gif
QUOTE(rabelkyte @ 2012 09 19, 19:51)
na ka.. renkames cia, zmonytes  smile.gif  smile.gif

Manes vis klausia "kaip jautiesi tapus zmona?". Nezinau ka atsakyt, nes nesijauciu niekaip  unsure.gif
o jus?

Pas mane tas pats buvo smile.gif visi su tuo klausimu , bet atsakau trumpai: niekas nepasikeite biggrin.gif po tiek metu gyvenimo kartu kas cia keisis .
Atsakyti
QUOTE(A'kute @ 2012 09 20, 11:21)
Laba diena zmoneles 4u.gif  nebuvau prisedus bet visas laaaaabai sveikinu 4u.gif 
Pas mane tas pats buvo smile.gif visi su tuo klausimu , bet atsakau trumpai: niekas nepasikeite  biggrin.gif po tiek metu gyvenimo kartu kas cia keisis .

drinks_cheers.gif juolab pas mus ir dukra jau ne savaites amziaus blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2012 09 19, 20:51)
na ka.. renkames cia, zmonytes  smile.gif  smile.gif

Manes vis klausia "kaip jautiesi tapus zmona?". Nezinau ka atsakyt, nes nesijauciu niekaip  unsure.gif
o jus?

Turbut kaip ir visiems,kurie pries tai gyveno kartu niekas nesikeite. Cia matyt reikia klausti tu,kurie po vestuviu tik apsigyveno smile.gif)
Kaip einasi apsiprasti su nauja pavarde? Man vis norisi senaja rasyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2012 09 23, 23:32)
Turbut kaip ir visiems,kurie pries tai gyveno kartu niekas nesikeite. Cia matyt reikia klausti tu,kurie po vestuviu tik apsigyveno smile.gif)
Kaip einasi apsiprasti su nauja pavarde? Man vis norisi senaja rasyti  blush2.gif

drinks_cheers.gif
nteko dar niekur rasyt, bet kazkaip man ji nelimpa... Reiks laiko, kad priprast ax.gif
Atsakyti
Na ka zmonikes, greit i tinkama tema ateinam biggrin.gif

As savo naujosios pavardes kolkas nenaudoju, nes dokumentu nepasikeitus, tai viskas mergautine, nezinau kaip cia priprast reiks g.gif

O del pasikeitimo - yra pilnatves jausmas ir vyras vis zmona prie kitu vadina pabreztinai , su pasididziavimu tokiu wub.gif Visa kita lyg ir taip pat, juk gyvenimas toliau i rutina liejasi - darbas / namai. Nors vakarai namie kartu tikrai malonus wub.gif
Atsakyti
nu tema visai pamirus, davai cia bunam mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2012 10 10, 21:48)
nu tema visai pamirus, davai cia bunam  mirksiukas.gif  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif



Mes cia visos savos ax.gif Savo ir albumiuka dar susikurti reiktu, tik as nelabai moku biggrin.gif
Atsakyti