QUOTE(==== @ 2012 09 25, 12:34)
zinau, kad nenusipelno, taciau garazas sliejasi prie namo ir turi bendra stoga, tad norint isvengti visu hemoroju su fasado skilimais, tampriomis jungtimis ir t.t. buvo pasirinkta dvi plokstes (vienos PP variantas irgi buvo atmestas - kiek pamenu jusiskis toks, buvo performuojamas ir t.t.?)
Čia klausimas konstruktoriui, jei sugebės "surišti dvi plokštes, manau pavyks ir polius su plokšte. Gal DEU pasidalins šiuo "supersprendimu", jis numatęs tokį variantą.
Papildyta:
QUOTE(DEU @ 2012 09 25, 19:50)
Planuotojas sakys daryk mažesnį langą. Architektas sakys gadina architektūrą.
Reikėtų pasieškoti labai tolerantiškų asmenybių.
Man atrodo, geriau architektas ir planuotojas būtų vienas asmuo.
Pritariu. Tie du žmonės turi dirbti kartu, jei bėgiosite nuo vieno pas kitą - himarojaus neišvengsite
Nors teoriškai įmanoma, imate apytikslią architektūrinę dalį ir tada pas planuotoją, tas duoda sąlygas architektūrai - reikia papildomai tiek m2 langų arba nereikia. Architektas turi ŽINOTI ir SUPRASTI PN esmę.
Papildyta:
QUOTE(mintas @ 2012 09 25, 23:30)
Kartais ne čia dažnai linksniuojamas Simonas Klezys?
QUOTE(Igr540 @ 2012 09 26, 01:04)
Yep
Tik nepulkite iškart šaukt "reklama reklama!" Jei kas turi geresnių variantų - siūlykite. Aš asmeniškai galvoju kad Simonui pavyks iš pirmo karto (kaip santuokoje
) susiprojektuoti ir pastatyti PN, todėl jis realiai gali padėti ir kitiems. Yra ten pas jį truputi nežinomųjų (pvz garažas vos ne šildomam tū ryje
) bet pamatysite, kaip viskas baigsis labai gerai.
Papildyta:
QUOTE(*** @ 2012 09 26, 10:13)
Vakar vienas langininkas pasakojo kad vitrina ir seseliavimas pasirodo gali buti problema. Ty kur ant puses lango krenta seselis, toks langas gali suskilti - sprogti jai nera grudintas. Dar vienas momentas kad jis pvz nepatare deti dvigubo selektyvo i pietine puse.
Dvigubas selektyvas...taip tai blogis, jis realiai labai prastina g faktorių, bet ar turime alternatyvų? Langas PN apsimoka tik tada, kai pritekėjimai per jį viršija nuostolius - be dvigubo selektyvo sugausite žymiai daugiau šilumos dieną, bet kaip bus naktį? Ar neprarasite dvigubai daugiau nei dieną gavote? Čia tik retorinis klausimas, ne teiginys. Gal jau yra kitų technologijų užtikrinti stiklo "šiltumą", mažą liambda, nei selektyvas.