QUOTE(*** @ 2012 08 27, 19:57)
Reikia skaiciuot kiek uzdirbi ar apsimoka atsitraukti nuo esamo darbo del migloto rezultato
Dėl pačių statybos darbų, tikrai dažniausiai apsimoka, bet dėl kokių statybinių medžiagų, tai nežinau. Jei yra daug laisvo laiko, neturit ką daryti, galima ir
grindinio trinkeles pačiam gamintis. Aš laisvą laiką šiuo momentu skiriu statybų darbų vykdymui, žiemos metu skyriau informacijos apie statybas rinkimui, manau, tai duos didesnę naudą nei trinkelių gamyba.
Tiesa, rekuperatorius yra mazgas, kurio vis nepavuksta rasti tokį, kad man patiktų ir techninės charakteristikos ir kaina. Papigiaiski su trijų padėčių tumbleriu, tikrai neatrodo sudėtingu gaminiu, bet manęs jie ir nevilioja, norisi automatinio pagal CO2 ar drėgmės kiekį patalpose lanksčiai reguliuojamo valdymo. Jei iki prireiks šio mazgo nerasiu man patinkančio pirkinio, gal žiemai ką nors veikiančio susimontuosiu pats. Pašalinti perteklinę drėgmę iš namo vidaus jo turėtų užtekti ir kol neįsikelsiu ten gyvent nuolat, galėsiu savo paieškas vykdyti toliau.
Papildyta:
QUOTE(DEU @ 2012 08 27, 20:08)
Čia lengviausia, ką galiu padaryti. Būtų puiku jei būčiau visiškai tikras, kad to pakaks.
1.Neramu, kad gegnės per metrą bus išlindę į lauką. Vadinasi prisitrauks drėgmės. Tikiuosi, kad tuo pat būdu drėgmė ir pasišalins, bet tikras nesu.
2. Neramu, kad net įrengus labai gerą garo izoliaciją, po kurio laiko vistiek kažkiek vandens garų pateks į gegnes. Tikiuosi, kad toks nedidelis kiekis neturėtų padaryti didesnės žalos ir turėtų pasišalinti per atvirą gegnės galą ir putplastį. Bet tikras nesu.
Palaukit, taigi jums nereikia visų sausų gegnių, jums reikia tik gegnių dalies. Tikrai verta pasidomėti, ar praktikoje nėra taikomi kokie nors sujungimai tokiems mazgams, kad ir iš tų pačių osb gaminių, likusią gegnę paliekant medinę.