Įkraunama...
Įkraunama...

Augintinis su dokumentais ar be jų?

QUOTE(MamaRokenRoll @ 2014 12 02, 17:44)
Noriu nors viena veiseja isgirsti,kuri atsako parduoti suni---ir lauktu ir rinktus pirkejus---- lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Ko čia juoktis. Asmeniškai pažįstu ir nieko keisto ir ypatingo nematau.
Atsakyti
Pažįstu tokius, bet kam neparduodančius ne vieną, ne du ir net ne tris. Nematau iš ko juoktis.
Atsakyti
QUOTE(MamaRokenRoll @ 2014 12 02, 14:44)
Noriu nors viena veiseja isgirsti,kuri atsako parduoti suni---ir lauktu ir rinktus pirkejus---- lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Musu laikais skelbimu ... pardavimui sunu pilna.....Koks durnius lauks......Nesekit pasaku.....Pasidesit su vada apie metus....noras ne tik stebuklingo seimininko ,bet ir veisti noras praeis,ypac jei veiset stambiu veisliu schmoll.gif
Papildyta:

Atvaziuos,apziures kaip gyvenat  . del idomumo,a paskui apvoks.Leiskit  ,leiskit doh.gif  :ir doh.gif  Visiem negalima pasitiketi doh.gif
Papildyta:

Bepigu sakyti ,kad pirkejai ateina patys,kada gyveni didelem mieste,a jei gyveni kokem uzkampyje tolokai---tai nelaba pirkejas vaziuoja---- nors tavo  auksiniai  suniukai ir pati stebuklinga veiseja,jau nepykit 4u.gif

Nu kokias nesamones snekate doh.gif zinau tokiu veiseju ir ne viena ir ne du. Viena veiseja cia anglijoje man atsisake leisti rexervuotis suniuka is jos dar negimusios vados. Kaip jau sakiau, hetiems veisejams nettuksta oitkeju, o jei pas kazka visa vada uzsilieka metams tai jau reikia susimastyti kokius suniukus ten veisia.
Del didmiesciu vel nusisnekat. Matyt ne daug teko ieskotis sunu, jei tokiose iliuzijose gyvenate. Dauguma veiseju negyvena vidury miesto centro. Kaip jau kiti yra sake, zmones norintys suniuko is vutent to veisejo nuvaziuoja i kita sali, o cia iki lietuvos galo nuvaziuot negalima? rolleyes.gif as gyvendama skotijoje pirkau suniuka is veisejos gyvenancios vokietijoje, mazame kaimelyje. Ir ka jus manote? Ji ne tik nepabijojo mane pasikviesti valandai apziureti namu ir susipazinti su suniukais ir ju tevais bet jet vakariene pavaisino! blink.gif
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2014 12 02, 23:10)
Nu kokias nesamones snekate doh.gif zinau tokiu veiseju ir ne viena ir ne du. Viena veiseja cia anglijoje man atsisake leisti rexervuotis suniuka is jos dar negimusios vados. Kaip jau sakiau, hetiems veisejams nettuksta oitkeju, o jei pas kazka visa vada uzsilieka metams tai jau reikia susimastyti kokius suniukus ten veisia.
Del didmiesciu vel nusisnekat. Matyt ne daug teko ieskotis sunu, jei tokiose iliuzijose gyvenate. Dauguma veiseju negyvena vidury miesto centro. Kaip jau kiti yra sake, zmones norintys suniuko is vutent to veisejo nuvaziuoja i kita sali, o cia iki lietuvos galo nuvaziuot negalima? rolleyes.gif as gyvendama skotijoje pirkau suniuka is veisejos gyvenancios vokietijoje, mazame kaimelyje. Ir ka jus manote? Ji ne tik nepabijojo mane pasikviesti valandai apziureti namu ir susipazinti su suniukais ir ju tevais bet jet vakariene pavaisino! blink.gif

Mes jau visiskai nuklydbm nuo temos ,bet nera idealiu veisejiu ir idealiu pirkejiu--uz pinigus jus parduodat suniukus,ne uz aciu ,pirmenybe tures uzsienietis ,arba galintis uzmoketi daug brangiau savo salyje----siais laikais is hobi darot bizni---ir nereike cia Pasaku----bizni valdo pinigai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaRokenRoll @ 2014 12 03, 07:02)
Mes jau visiskai nuklydbm nuo temos ,bet  nera idealiu veisejiu ir idealiu pirkejiu--uz pinigus jus parduodat suniukus,ne uz aciu ,pirmenybe tures uzsienietis ,arba galintis uzmoketi  daug brangiau savo salyje----siais laikais is hobi darot bizni---ir nereike cia Pasaku----bizni valdo pinigai biggrin.gif

kitaip nei daugintojai, veisėjai pinigus ir investuoja į šuniukus ir tokius, kad dažnai į minusą eina juos pardavę
Atsakyti
QUOTE(malinua @ 2014 12 03, 07:20)
kitaip nei daugintojai, veisėjai pinigus ir investuoja į šuniukus ir tokius, kad dažnai į minusą eina juos pardavę

Leisiu sau issakyti kita nuomone---Elitini suniuka ,perspektyvini suniuka jus vargiai ,ar nupirksit LT ----- Jei yra toks veisejas ,kaip jus ji apibudinat,kurem svarbu ne pinigai,a suniuko gerove----jis issirinks pirkeja uzsienieti ,a jums ibruks daug prastesni ---vien del to,kad Nessudarytu konkurencijos ateityje,Kalyte superine --gauti nerealu,a jei patinelius ir palieka ---tai su sutartim --neveisimui......ar dar koki velne sugalvoja doh.gif Is kokios puses hepaziuresit----veisejas tik sau i nauda ziuri biggrin.gif
Atsakyti
Aš negavau šuniuko iš norimos vados, rezervas metams į priekį, anksčiau gauna nebent veislėje jau turintys aukštą rezultatą ar veisėjui pažįstami, patikimi žmonės. Šuniukų kaina aukštesnė už vidutinę, bet tikrai ne dviguba. Veislyne kalės sukergiamos pirmą kartą ir 4 metų, tik porą vadų neretai viena per gyvenimą turi. Negyvena iš to veisėjas. Ir "parduoti užsieniečiui" prestižas TIK mūsų kraštuose. Visam Vakarų pasaulyje mieliau šuniuką pasiliks arti kad matyti ir padėti šeimininkui.
Atsakyti
QUOTE(MamaRokenRoll @ 2014 12 03, 09:15)
Leisiu  sau issakyti kita nuomone---Elitini suniuka ,perspektyvini suniuka jus vargiai ,ar nupirksit LT ----- Jei yra toks veisejas ,kaip jus ji apibudinat,kurem svarbu ne pinigai,a suniuko gerove----jis issirinks pirkeja uzsienieti ,a jums ibruks daug prastesni ---vien del to,kad  Nessudarytu konkurencijos ateityje,Kalyte superine --gauti nerealu,a jei patinelius ir palieka ---tai su sutartim --neveisimui......ar dar koki velne sugalvoja doh.gif Is kokios puses hepaziuresit----veisejas tik sau i nauda ziuri biggrin.gif

viskas nerealu pagal jus, bet mes turim begalę puikių ir patinų ir kalių vietinio veisimo ir čempionų ne tik LT lygmenyje, taip kad daug netiesos pas jus. Konkurencija...aš matau tik džiaugtis reikia, kad tavo veisimo šunys laimi, juk visada turi atsirasti kažkas geresnio, juk to ir siekiama. O apie dauginamus šunis ir daugintojus atskira tema, jau apie jų naudos ieškojimą tai reiktų patylėti
Atsakyti
Nutariau pasisakyti ir aš smile.gif
Man atrodo, kad visur didžiausią įtaką daro žmogiškas faktorius.
Daugintojų, įregistravusių veislynus, taip pat pilna.
Pačios pastebėjot, kad nuvest kalę į 2 parodas, surast kaiminystėje gyvenantį šunį ir turėt vadą po vados - tokių nevienas.
Elitinių šuniukų, žinovai, be abejo, važiuos į kitą šalį. Eiliniai, norintys šuniuko namams, ko gero rinktųsi arčiau esantį veislyną. Arba toliau, bet patikimą.
Jei gyveni užkampyje, nesi užsirekomendavęs šuniukų kokybe - parduot tikrai bus sunkiau.
Bet jei tai smagu - visi hobiai kainuoja daug, tada pelno neskaičiuojam biggrin.gif



Atsakyti
QUOTE(MamaRokenRoll @ 2014 12 02, 17:44)
Noriu nors viena veiseja isgirsti,kuri atsako parduoti suni---ir lauktu ir rinktus pirkejus---- lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Musu laikais skelbimu ... pardavimui sunu pilna.....Koks durnius lauks......Nesekit pasaku.....Pasidesit su vada apie metus....noras ne tik stebuklingo seimininko ,bet ir veisti noras praeis,ypac jei veiset stambiu veisliu schmoll.gif



Nušnekat. Aš atsisakau parduoti kartais. Ir daugiau tokių pažįstu. Ir eilės pas mane, deja, nestovi, ale vat šuo rūpi. Ir nenoriu rinkti paskui iš prieglaudų ar apleistų sodybų savo šunų. Todėl paskutinis iš praėjusios vados tik pusės metų išvažiavo.
Ai, beje - šunys azijatai. Tokie visai ne mini biggrin.gif
Atsakyti
o man dviejų parodų neužtenka ir kaimynystėje gyvenantis šuo irgi netenkintų biggrin.gif ir kaip pirkėja net nežiūrėčiau į tokias vadas, kur kalė alinama ir nieko perpektyvaus veisėjas(jei jį taip dar galima vadinti) neišgauna jau n metų. Aš galiu laukt ilgai, kelis metus to vienintelio šuns. Tiesiog į viską žiūriu kiek kitu kampu. Čia viskas labai paprasta-jei į šunį žiūri kaip į daiktą, prekę, tuomet kyla daug minčių, aš žiūriu kaip į draugą, kuriuo aš galėsiu didžiuotis ir jokie pinigai to nepakeis. Nežinau už ką mokėt daugintojui, o vat sąžiningam veisėjui už triūsą, visą įdėtą laiką, vargą galiu mokėt
Atsakyti
Dar kartą pabrėžiamas žmogiškas faktorius 4u.gif
Teisingai Malinua parašė, apie požiūrį į šunį - kas jis -daiktas ar draugas?
Ir aš nepirkčiau šuns iš veisėjo, kur šuo laikomas voljere 2*3.
Arba aplankęs 50 patrodų, čempionas, bet nedresuotas, yra daiktas, ne draugas, kai taurelės už eksterjerą savininkui svarbiau nei pačio šuns charakteris, elgesys - irgi nepirkčiau.
Ir neparduočiau bet kam net azijato (paminėjau nes labai jau didelis wub.gif ) - geriau maitinti illlgai, kol atsiras jo tikras žmogus, nei paskui kasnakt galvoti,kaži kaip tas šuniukas unsure.gif
O nuvažiuot per Lietuvą pasiimt savo Šunį, gyvenimo dalį 15-kai metų pas veisėją, kuris taip pat myli to šuns motiną, kuriam rūpi kaip vaikas augs - ne atstumas smile.gif
Bet žmonių kuriems šuo - daiktas, aksesuaras - pilna.
Va ir visa diskusija, kaip du poliai - žmonės tikrai mylintis šunis yra ne tas pats, kas žmonės turintys šunis... Gal jiems net suprast vieniems kitus neįmanoma g.gif
Atsakyti