Įkraunama...
Įkraunama...

Augintinis su dokumentais ar be jų?

QUOTE(MamaRokenRoll @ 2014 09 15, 20:36)
Del veiseju darbo ,jau nereike jiems  statyti paminklu-----daugeliui ju cia verslas ir is sito gyvena,uzdirba pinigus ir nemazus ir isparceluoja pasenuses kalytes ir patinelius,kaip nereikalingus daiktus g.gif

Nu man rodos is cia pasisakanciu mazuma is sunu gyvena, daugumai tai nepigus hobis, kurio islaidas tie veisiami suneliai daugiau maziau dengia g.gif
Beje, kas blogo, jei veisimui netinkamiems suneliams randami geri namai ? Pagaliau ir grynai is veisimo gyvenantis protingas veisejas taipogi stengiasi isveisti kuo kokybiskesnius sunis, jau vien del naudos ir reklamos cool.gif
---------
Ikisiu trigrasi ir del uzsienio kalbu...Labai smalsu pasidare kurioj saly gyvena Sever, o jei visgi LT, tai kiek metu? Mano galva uztenka 2-3metu, kad gyvenant tam tikroj saly ismokti ir josios kalba..na ir savo ruoztu ja vartoti viesoj vietoj...
Atsakyti
QUOTE(MamaRokenRoll @ 2014 09 14, 22:12)
Paliginimas  jusu nevykes----Tie kurie taip plesos del kalbos -----graziausei  supranta rusiskai. blush2.gif

Palyginimas buvo net labai vykęs. Anglijoje gyvena daug lietuvių ir lenkų. Bet esu įsitikinusi, kad pradėję keverzoti savo kalba angliškuose forumuose liktų ignoruojami.
Kas per akiplėšiškumas įsibrauti į lietuvių būrelį ir vienam imti postringauti rusiškai! O dar keisčiau, kad tam asmeniui yra atsakoma... Gal rusiškai pateikta info labai svarbi, žmogus žymus, ar kas?

Yra tokių asmenybių, kurios varo tik savo kalba ir atrodo nelabai orientuojasi gyvenime, kad jų kalba ne pasaulinė. Dirbu su tokia, visi aplink angliškai, o ji akis išpūtus čiauška man ir aiškina lenkiškai. Pasakau kalbėk angliškai, gūžčioja pečiais. Žinoma, ji supranta, kad nemoka angliškai, bet va kad lenkiškai visas pasaulis nekalba, tai aukštoji matematika. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(..seNse.. @ 2014 09 15, 21:41)
Palyginimas buvo net labai vykęs. Anglijoje gyvena daug lietuvių ir lenkų. Bet esu įsitikinusi, kad pradėję keverzoti savo kalba angliškuose forumuose liktų ignoruojami.
Kas per akiplėšiškumas įsibrauti į lietuvių būrelį ir vienam imti postringauti rusiškai! O dar keisčiau, kad tam asmeniui yra atsakoma... Gal rusiškai pateikta info labai svarbi, žmogus žymus, ar kas?

Yra tokių asmenybių, kurios varo tik savo kalba ir atrodo nelabai orientuojasi gyvenime, kad jų kalba ne pasaulinė. Dirbu su tokia, visi aplink angliškai, o ji akis išpūtus čiauška man ir aiškina lenkiškai. Pasakau kalbėk angliškai, gūžčioja pečiais. Žinoma, ji supranta, kad nemoka angliškai, bet va kad lenkiškai visas pasaulis nekalba, tai aukštoji matematika. doh.gif 

Man uzkliuna tas kaip pasirodo lietuviai nekence ne tik lenkokalbanciu,rusakalbanciu -----jus save , ..mielos lietuvaites ar girdit? Jei rusiskai sneka----tai postringavimas,isidirbinejimas,Jei lenkiskai sneka------ciauska.......Man kele siauba kad jus dar ir turit savo vaikus ......ir jau auklejat su tokiom paziurom ir cia nieko gero ..... doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Matot ir vel nuklydom nuo temos...... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2014 09 15, 20:58)
Nu man rodos is cia pasisakanciu mazuma is sunu gyvena, daugumai tai nepigus hobis, kurio islaidas tie veisiami suneliai daugiau maziau dengia  g.gif
Beje, kas blogo, jei veisimui netinkamiems suneliams randami geri namai ? Pagaliau ir grynai is veisimo gyvenantis protingas veisejas taipogi stengiasi isveisti kuo kokybiskesnius sunis, jau vien del naudos ir reklamos  cool.gif
---------
Ikisiu trigrasi ir del uzsienio kalbu...Labai smalsu pasidare kurioj saly gyvena Sever, o jei visgi LT, tai kiek metu? Mano galva uztenka 2-3metu, kad gyvenant tam tikroj saly ismokti ir josios kalba..na ir savo ruoztu ja vartoti viesoj vietoj...

Nelabai noriu as diskutuoti,del veisejiu darbo----3 tokius turiu ,kuriuos pirkau LT veislynuose ,sumokejau nemazus pinigus ir negaliu veisti ,net ir per parodas perejau ------tai uz dauk mazesne kaina galejau neblogesnius nupirkti Aleksoto turguje.........ir butu taip pat dziugine mane savo kompanija. : biggrin.gif A sukistu pinigu kaip i bala iki siol gaila doh.gif doh.gif Bet uztat 3 popieriukai su anspaudas guli kamode-------nemisrunai lotuliukas.gif lotuliukas.gif A ir Aleksoto turge galit nupirkt ir ne misruna del to ,kad sunis parduoda daug buvusiu LKD nariu ir parduoda nuo tu paciu kalyciu ir patineliu tik jau be kilmes dokumentu! g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaRokenRoll @ 2014 09 16, 09:15)
ir Aleksoto turge galit nupirkt ir ne misruna del to ,kad sunis parduoda daug buvusiu LKD nariu ir parduoda  nuo tu paciu kalyciu ir patineliu  tik jau be kilmes dokumentu! g.gif  g.gif

nu man tai įdomu - o iš kur jūs žinote, kad tai buvę nariai - patys pasisakė? Ir ką duoda tas jų buvimas LKD, ką jūs čia bandėte įrodyti? Dar klausimas, iš kur žinote, kad tai būtent tų patinukų ir kalyčių vaikai? Senai pasakojau, bet vėl nesunku pakartoti - mano buvusi bendradarbė turėjo kalę VA, kurią jos kaimynas pasiimdavo į turgų parodyti, neva ji jo parduodamų šuniukų mama. O realiai tų šuniukų tėvai nei šalia negulėję ir išvis ten ne vienos vados šuniukai būdavo, tiesiog žmogus per kaimus susirenka panašių dvornių, paima kalę - parodymui ir pirmyn, uždirba pinigėlio.
Viskas ok su tuo, kad jūs neva tokį patį be dokumentų pirksite, beveisliukai irgi faini, tik kad ar būtina už juos mokėti pinigus ir skatinti jų dauginimą? Ar mažai jų prieglaudose?..
Atsakyti
QUOTE(MamaRokenRoll @ 2014 09 15, 19:36)
Nesijuokit labai ---Graziausiai sneka rusiskai ,net ir LT uzkampiuose  ---- Vllniaus,Ignalinos,Ukmerges,Klaipedos,ziuriu ir dar nepensinio amziaus jus taip pat suprantat rusiskai,bet  nekencet rusu kalbos-----ir rusakalbiu ------todel jus ir visa kompanija del kalbos diskrlminuojat SEVER  ,ir pavarciau temas  lr daug straipsnlu radau nelietuviu kalba,bet jums  uzkliuvo nelietuviskai rasantis zmogus R U S A K A L B I S -----neprovokuokit zmoniu!Negrazu! sad.gif Del veiseju darbo ,jau nereike jiems  statyti paminklu-----daugeliui ju cia verslas ir is sito gyvena,uzdirba pinigus ir nemazus ir isparceluoja pasenuses kalytes ir patinelius,kaip nereikalingus daiktus g.gif Gink dieve nevisi taip daro,bet  reike sutikti,,kad ir Aleksoto turge ne visi piktodarei i,,,,,,parduoda sunis,,,,,isnaudotojai, schmoll.gif Man nepatinka vienas dalykas----turge be skiepu veterinarai leidze pardavineti suniukus, g.gif Su dokumentais ar ne pirkti ir parduoti --zmogaus pasirikimas biggrin.gif Mes gyvenam ne sovietmeciu,a dem, salyje 4u.gif

jei zmogus moka skaityti LIETUVISKAI - tai parasyt jau niekaip???

tam zmogui protas ir sazine duota - kad atsirinktu kas ir kaip. pirkau 2 dokumentuotus - pagarba jiems didziausia. jei mes, pirkejai, nepirktumem is tokiu veislynu, visokiu turgu, feizbuku ir patvoriu - tokiu pardaveju ir neliktu. bet kai godumas ir noras pasipuikuoti "veisliniu" be dokumentu popigiai nupirktu ima virsu, tai ir tu nesaziningu bus.

p.s. noriu paklausti tu veisliniu be dokumentu savininku - kodel norit veislinio suns, jei jums reikia"namams" ir kai ju pilnos prieglaudos? kodel tada naudojates zmoniu kurie padare labai daug tai ar kitai veislei nuopelnais, jei perkat sunis be dokumentu? tas dokumentas ne tik pasipuikavimui - tai duokle ilgam ir kruopsciam veiseju darbui, kuris trunka desimtmeciais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazzas @ 2014 09 16, 09:03)
nu man tai įdomu - o iš kur jūs žinote, kad tai buvę nariai - patys pasisakė? Ir ką duoda tas jų buvimas LKD, ką jūs čia bandėte įrodyti? Dar klausimas, iš kur žinote, kad tai būtent tų patinukų ir kalyčių vaikai? Senai pasakojau, bet vėl nesunku pakartoti - mano buvusi bendradarbė turėjo kalę VA, kurią jos kaimynas pasiimdavo į turgų parodyti, neva ji jo parduodamų šuniukų mama. O realiai tų šuniukų tėvai nei šalia negulėję ir išvis ten ne vienos vados šuniukai būdavo, tiesiog žmogus per kaimus susirenka panašių dvornių, paima kalę - parodymui ir pirmyn, uždirba pinigėlio.
Viskas ok su tuo, kad jūs neva tokį patį be dokumentų pirksite, beveisliukai irgi faini, tik kad ar būtina už juos mokėti pinigus ir skatinti jų dauginimą? Ar mažai jų prieglaudose?..

As galiu bendrauti turge,jei patiks koks maziukas ,ypac jei matytas zmogus paroduose ,.....isisnekam,del ar tu tevu ar ne ---neturi skirtumo,jei suniukas neblogas g.gif Jau tikrai nemaisys veisime kitos veisles doh.gif Lietuvele maza thumbup.gif ir rasti zmogu visai nesunku ir jau tokem pardavejui gali buti riesta wub.gif wub.gif Del VA cia jus teisi ---ne karto nemaciau be dokumentu grynaveisliu doh.gif Ir ta pati galiu pasakyti apie rotveilerius. doh.gif Bet va dzeko rasello terjiero daug neblogu maciau g.gif Is kur ju tiek daug biggrin.gif biggrin.gif Del pinigu -----sumokesi pigiau ir rami galva,nei tau pretenziju,nei ka veisejai ir nervai sveiki.. biggrin.gif Be doku pirktii suniuka jau reike eiti su zinovu tos veisles,kitaip ir gali prasauti,jei pats nenusimanai g.gif B.eglobei augintiniai atskira tema ir labai skaudi wub.gif
Atsakyti
Tuzinas valstybinių ir nevyriausybinių organizacijų bei žymių žmonių susivienijo kovai prieš neatsakingus šunų daugintojus projekte NoriuŠuns.lt. Jie skatina gyventojus būti atsargius įsigyjant šuniukus turguose ir per skelbimus internete – tokie gyvūnai dažnai būna prastai socializuoti ir nėra tinkami gyvenimui tarp žmonių bei neretai turi įgimtų sveikatos sutrikimų.
http://www.noriusuns.lt/
https://www.facebook...riuSuns?fref=ts
Atsakyti
QUOTE(VIVULIA @ 2014 09 16, 09:56)
jei zmogus moka skaityti LIETUVISKAI - tai parasyt  jau niekaip???

tam zmogui protas ir sazine duota - kad atsirinktu kas ir kaip. pirkau 2 dokumentuotus - pagarba jiems didziausia. jei mes, pirkejai, nepirktumem is tokiu veislynu, visokiu turgu, feizbuku ir patvoriu - tokiu pardaveju ir neliktu. bet kai godumas ir noras pasipuikuoti "veisliniu" be dokumentu popigiai nupirktu ima virsu, tai ir tu nesaziningu bus.

p.s. noriu paklausti tu veisliniu be dokumentu savininku - kodel norit veislinio suns, jei jums reikia"namams" ir kai ju pilnos prieglaudos? kodel tada naudojates zmoniu kurie padare labai daug tai ar kitai veislei nuopelnais, jei perkat sunis be dokumentu? tas dokumentas ne tik pasipuikavimui  - tai duokle ilgam ir kruopsciam veiseju darbui, kuris trunka desimtmeciais  mirksiukas.gif

As moku skaityti vokiskai,lenkiskai ,komi,bet rasyti ne ir sneku sunkiai ,nors kitakart ir viska suprantu lotuliukas.gif lotuliukas.gif Lietuviu kalba yra viena is sunkiausiu kalbu doh.gif A kas atspes kiek procentu 12 toku siemet neislaike egzamena lietuviu kalbos?Jus man pasakykit ,gerbiamoji tai is kur tada pirkti ,jei ne is :visokiu' turgu'' ,,feizbuku'',patvoriu ir ''tokiu veisejiu''------tai kur tada pirkt,pas ka ?--------Visiskas nusisnekejimas!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaRokenRoll @ 2014 09 16, 12:43)
man pasakykit ,gerbiamoji tai is kur tada pirkti ,jei ne  is :visokiu' turgu'' ,,feizbuku'',patvoriu  ir ''tokiu veisejiu''------tai kur tada pirkt,pas ka ?--------Visiskas nusisnekejimas!! lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Viskas teisingai. Skelbimai gali būti kur nori- internete ( beje, oficiali LKD svetainė, kurioje talpinami skelbimai apie šuniukus- taip pat internete mirksiukas.gif ) laikraštyje, ant stulpo. Bet pirkti šuniuką reikia IŠ NAMŲ. Nuvažiuoji, pamatai savo akimis, kokiomis sąlygomis gyvena šuniukai, kaip realiai atrodo kalė ir kiti šunys ( jei tokie yra), kaip atrodo veisėjai, jų namai, kaip veisėjai elgiasi su savo šunimis ir kaip šunys elgiasi prie šeimininkų ir svetimų žmonių. Ir darai išvadas- pirkti ar ne.
Čia turima omeny, kad nereikia pirkti turguje iš dėžutės, kur negausite jokios realios informacijos apie nieką arba iš automobilio kur nors degalinėje vėlai vakare, kur vėlgi nei apie žmones, nei apie šunis, nei apie šuniukus jūs nesuprasite nieko. O ir "galų" paskui neatrinksit, jei šuniukas nugaiš- pasikeis žmonės kortelę ir pašvilpkit. smile.gif

P.S mano praktikoje yra buvę, kad pardaviau kelis šuniukuis iš automobilio. lotuliukas.gif Kaip taisyklė- užsieniečiams- latviams, rusams. Tiesiog susitardavom, kad mes atvešime kažkur arčiau ( rusams- iki sienos) ir atiduodavom konkretų šuniuką. Bet iki tol būdavo daug bendravimo el.laiškais ir telefonu, daug išsiųstų nuotraukų ir filmuotos medžiagos ir žmonės jau žinojo ką ima, ką gauna ir kodėl. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mike-pukuotukas: 16 rugsėjo 2014 - 12:21
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2014 09 11, 15:55)

http://www.lgac.lt/s..._nuostatai.html
Veisiamiems šunims neprivalomi jokie sveikatos tyrimai. Į jų organizaciją priimami visi išskėstomis rankomis ( tame tarpe ir tie, kurie pagal LKD nuostatus savo šuns kergti negali, nes pvz. sveikatos tyrimai yra negeri). Taigi, kas gali paneigti, kad kergiami ligoti šunys?

cia tai liudna... verysad.gif


QUOTE(MamaRokenRoll @ 2014 09 16, 08:15)
Nelabai noriu as diskutuoti,del veisejiu darbo----3 tokius turiu ,kuriuos pirkau LT veislynuose ,sumokejau nemazus pinigus  ir negaliu veisti ,net ir per parodas perejau ------tai uz dauk mazesne kaina galejau neblogesnius  nupirkti Aleksoto turguje.........ir butu taip pat dziugine mane savo kompanija. : biggrin.gif A sukistu pinigu  kaip i bala iki siol gaila doh.gif  doh.gif Bet  uztat 3 popieriukai su anspaudas guli kamode-------nemisrunai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif A ir Aleksoto turge galit nupirkt ir ne misruna del to ,kad sunis parduoda daug buvusiu LKD nariu ir parduoda  nuo tu paciu kalyciu ir patineliu  tik jau be kilmes dokumentu! g.gif  g.gif

nieko keisto,nesaziningu zmoniu pasitaiko visose srityse,ne tik politikoje rolleyes.gif
sveikos 4u.gif
diskutuojama su dokais ar be doku,o kokios butu nuomones apie O dokumentus g.gif atsiprasau,jei yra sukurta atskira tema
Atsakyti
QUOTE(domante4 @ 2014 09 16, 12:23)
cia tai liudna...  verysad.gif
nieko keisto,nesaziningu zmoniu pasitaiko visose srityse,ne tik politikoje  rolleyes.gif
sveikos  4u.gif
diskutuojama su dokais ar be doku,o kokios butu nuomones apie O dokumentus  g.gif  atsiprasau,jei yra sukurta atskira tema

Man patinka jusu nuomone ,kad pasitaiko nesazinihgu zmoniu is dviejiu pusiu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Sovietmecio laikais leistina buvo 0 dokus tik vienai veislei ---Aziatam iir tai tik is gimtojio krasto ---sovhozu---gime ten suniukai gaudavo pazimas,a nauji seiminikai stodavo i klubus,Po apziuros teisejio parodoja ,jei suniukas atitinka visus veisles reikalavimus,tai tik po to isduodavo kilmes dokumenta rolleyes.gif Veisiti lesta buvo tik po spec. kurso :superTik nieko nieko negaliu pasakyti apie medzioklinius sunis,jie priklausydavo visai kitai organizacijai..... A kaip dabar su tais O dok idomu butu paskaityti smile.gif
Atsakyti