Įkraunama...
Įkraunama...

Augintinis su dokumentais ar be jų?

QUOTE(2_kart_mama @ 2014 09 11, 01:05)
Rusiško rašinio paskutinė pastraipa.
Negi, kai žmogus sako, kad perka dėl savęs, jau tuo nebetikima?
Aš pvz paimiau be dokumentų a la panašų į anglų buldogą šunį, nes mokėti tiek kiek kainavo mano mašina, deja, nepajėgiu... o ir nedirbu. Bet aš net nežadu jo suleidinėti. Būtent, kai buvo kalbėta, ar imt paskolą šuniui pirkt, diskutavom, ar suleidinėsim, ar ne. Ir ėmėm be dokumentų.
Aišku liksiu pasmerkta, bet tiek to.



Nieks neturi laiko smerkt kiekvieno biggrin.gif jei nepagalvojote, kad šuniuką galėjote atsisiųsti iš LT ar pasiimt iš prieglaudos ar kitomis sąlygomis - na, tai turite ką turite. Tačiau neikite rašinėdama, kad turite anglų buldogą, nes jo neturite.
Atsakyti
QUOTE(2_kart_mama @ 2014 09 11, 01:05)
Rusiško rašinio paskutinė pastraipa.
Negi, kai žmogus sako, kad perka dėl savęs, jau tuo nebetikima?
Aš pvz paimiau be dokumentų a la panašų į anglų buldogą šunį, nes mokėti tiek kiek kainavo mano mašina, deja, nepajėgiu... o ir nedirbu. Bet aš net nežadu jo suleidinėti. Būtent, kai buvo kalbėta, ar imt paskolą šuniui pirkt, diskutavom, ar suleidinėsim, ar ne. Ir ėmėm be dokumentų.
Aišku liksiu pasmerkta, bet tiek to.

Skupus moka du kartus...
Aš tik noriu paklausti, kodėl kai reikia imti paskola mašinai ( kompiuteriui, televizoriui, skalbimo mašinai, šaldytuvui, indaplovėj ) pajėgumas mokėti yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(2_kart_mama @ 2014 09 11, 02:05)
Aš pvz paimiau be dokumentų a la panašų į anglų buldogą šunį,


Tai čia atėjot pasigirt, kad esat "gudresnė" už kitus? Nu ir, kaip sako rusai, "Флаг вам в руки" ( deja, lietuviškai taip taikliai neišsiverčia, tai palieku originalą). drinks_cheers.gif

KIEKVIENAS VERTAS TO ŠUNS, KURĮ IŠSIRINKO.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mike-pukuotukas: 11 rugsėjo 2014 - 10:32
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2012 08 19, 16:45)
-alternatyvios organizacijos išduoda savo dokumentus, pripažįsta daugiau veislių (pvz. biewerio jorkai), bet jų kažin ar jų veikla ir tikslai siejasi su šunų gerove - galbūt daugiau narių mokesčiais (mano asmeninė nuomonė) apie kiekvieną tokią organizaciją reiktų pasidomėti atskirai.

Nesupratau šitos pastraipos g.gif Gal galit išsamiau?
Atsakyti
QUOTE(Inneta @ 2014 09 11, 15:29)
Nesupratau šitos pastraipos  g.gif Gal galit išsamiau?


Kaip jau ir rašiau, tai mano asmeninė nuomonė. mirksiukas.gif Kodėl aš taip parašiau, jau gerai neprisimenu, bet vėl peržvelgusi vienos iš alternatyvių organizacijų veisimo nuostatus, supratau, kad niekas nepasikeitė.
http://www.lgac.lt/s..._nuostatai.html
Veisiamiems šunims neprivalomi jokie sveikatos tyrimai. Į jų organizaciją priimami visi išskėstomis rankomis ( tame tarpe ir tie, kurie pagal LKD nuostatus savo šuns kergti negali, nes pvz. sveikatos tyrimai yra negeri). Taigi, kas gali paneigti, kad kergiami ligoti šunys?
Kita situacija. Girdėjau apie gudrius "veisėjus", kurie vieną oficialią vadą registruoja LKD, paskui nubėga į alternatyvą ir tos pačios kalės vadą tais pačiais metais registruoja ten. Nes veisimo nuostatuose ir neparašyta, kad negalima kalės kergti kiekvieną rują...
Apibendrinus- kur ta šunų gerovė? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2014 09 11, 16:55)

Veisiamiems šunims neprivalomi jokie sveikatos tyrimai.


Papildysiu.
Kita alternatyvi organizacija:
http://www.huntingdog.lt/?page_id=71
Apie sveikatos tyrimus vėlgi- tyla. Apie kergimo tankumą- tyla. Šaunuoliai, kad bent jau reglamentuoja amžių, nuo kada ir iki kada galima kergti ( pirmojoj apie tai nė žodžio. Taip išeina, kad kai tik kalė surujoja- pirmyn doh.gif ).
Atsakyti

ОЙ борьба за рынок сбыта докатилась, до рынка Алексота, и не лень опускаться lotuliukas.gif
Почему молчите, что многие люди с рынка- это ваши друзья по кинологии, с которыми некоторые здоровались и здороваются Что за охота на ведьм
Не гоже опускаться господам да уровня негров Не хорошо воевать с бедными, стариками, многодетными матерями … на рынке, учить этому молодежь, скрыто делать видео - фу подло, гадко, неприятно Собаки в клетках- как на выставках, при большом скоплении людей, с вет паспортами…. В чем проблемы девочки Вот если вы сделали бы расследование, которое раскрыло жестокое обращение с собаками- вот это да А так одна машина торгует собаками с питомников Литвы, другие сидят на реализации- с тех же питомников, старики, бабы с дитями…. Имейте уважение к себе , а не голословность Собаки с документами здоровые- я тоже верила в эту сказку blink.gif
Когда все рыли яму нелегалам, а всех предостерегала- НЕ ВЕРЬТЕ ГОСУДАРСТВУ, НЕ РОЙТЕ ЯМУ ДРУГОМУ И Фто и рынок ныне там, и налогоблажение их никак не коснулось, и рынок даже не стремиться до уровня ЛКД, а вот некоторые члены медленно , но верно до него опускаются

Могу сказать, что встрянет у меня помет с грифонами, если отложится поездка в Россию, пойду на рынок и ложила я большой болт на все мнения Не продам, так хоть рекламу породе сделаю bigsmile.gif
Какая разница рынок-интернет, дайте вы людям дышать и ЖИТЬ, не лезьте в чужую жизнь, живите своей- но если своей нет, тогда понимаю
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 09 11, 08:57)
Skupus moka du kartus...
Aš tik noriu paklausti, kodėl kai reikia imti paskola mašinai ( kompiuteriui, televizoriui, skalbimo mašinai, šaldytuvui, indaplovėj ) pajėgumas mokėti yra? g.gif

Hmm, kad aš paskolų neimu smile.gif todėl ir šuniui neėmiau.
Norėjau tik pasakyt, kad nereik žemint tų, kas paima šunį be dokumentų. Nors kažin ar jums tai suvokiama.
Atsakyti
Niekas JŲ NEŽEMINA. Tik pataiso, kad šuo be dokų yra MIŠRŪNAS ir tas taupusis augina MIŠRŪNĄ. Kitas aspektas, kad tas taupusis įsižeidžia dėl žodžio MIŠRŪNAS. Tik tiek... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Sever @ 2014 09 11, 22:54)

Какая разница рынок-интернет, дайте вы людям дышать и ЖИТЬ, не лезьте в чужую жизнь, живите своей- но если своей нет, тогда понимаю

А не пора бы научиться государственному языку?
Atsakyti
QUOTE(Martusik @ 2013 12 03, 11:45)
mes turim AZIJOS AVYGANI. Pradziai nupirkom suni be dokumentu, jis pragyveno pas mus beveik 12 metu. Buvo ziauriai egresyvus, prasidejo apilepsija, galu gale sirdis, vezys ir t.t
O dabar paemem su dokumentais - auksinis suo, labai geras, draugiskas ir kol kas sveikas.  4u.gif

12 metu stambiam suniui gyventi tiek laik0----laabai gerai thumbup.gif A ligos ir dokumentinius neaplenke.... bigsmile.gif Del elgesio suns---daugumoje ir savininkai kalti---juos privaloma teisingai aukleti nuo mazumos g.gif
Atsakyti
Rodnega ,forumuose LT. kitakart ir angliskai raso ir nors as nesuprantu,bet man neina net igalva zmogu lazdavoti-----yra vertejas ir ijungiu vertima. biggrin.gif Lietuviu kalba yra sunki ,ypac rasimas,net tiem ,kurie mokinos ja 12 metu LT. mokykluose..... doh.gif A tiem,kurie patis ismoko sneketi ---rasyba ir isdestimas minciu lietuviskai ----katastrofa doh.gif Ir dar ,jei nezinot----zmogus - mazumos atstovas Lietuvoje bet koki prasyma i valstybinei institucijoi gali pateikti savo gimtaja kalba blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2014 09 11, 19:35)
Papildysiu.
Kita alternatyvi organizacija:
http://www.huntingdog.lt/?page_id=71
Apie sveikatos tyrimus vėlgi- tyla. Apie kergimo tankumą- tyla. Šaunuoliai, kad bent jau reglamentuoja amžių, nuo kada ir iki kada galima kergti ( pirmojoj apie tai nė žodžio. Taip išeina, kad kai tik kalė surujoja- pirmyn doh.gif ).

Aš turėjau omenyje kodėl tai taikoma bieweriams, kadangi pati auginu dabar tokios vieslės šuniuką smile.gif Ir priklausom mes FCI ir visus turim atliktus sveikatos tyrimus,kaip priklauso. Aišku gaila, kad jie kolkas dar nepripažinta veislė pas mus, rusijoje jie jau pripažinti ir pilnai dalyvauja paroduose su visom veislėm lygiai.
Atsakyti