Įkraunama...
Įkraunama...

Augintinis su dokumentais ar be jų?




Сайка
А и ладно, а и фиг с ним ...- мои старушенции боевые супер lotuliukas.gif Наткнули меня мысль- в эстонском кенелите собаки с 10 лет выставляются бесплатно, а почему у нас такого нет ax.gif


Мы сейчас все в одной лодке, под названием ЛКД Я против того, чтоб топить близлежащие плоты, бить веслами утопающих, а то так люди перепрыгнут в другие лодки- допустим питомники (сук) зарегят в других страх...
Atsakyti
Nieks nešieps jokių titulų jei jie nebus pristatomi kaip nežinia koks pasiekimas. Daug kas turi, malonu, bet nieko ypatingo. Nebent tavo šunys ant tiek retai juos gauna...

O 10000Lt šešiems metams yra 138Lt per mėnesį. Tiek vien maistas kainuoja, o kur parodos, treniruotės, seminarai, varžybos... Aš dabar savaitės seminare su malinua jaunikle, jo kaina išėjo 700€ - 2400Lt. O kiek panašių buvo... Parodos palyginus su rimtu pasiruošimu IPO sportui piguma, kišenpinigiai.

Nemačiau kur nors vienam iš savo jaunų šunų būčiau uždėjus karūną. Bus matyt, ir tiek. Na, malinua jau kažkas pradeda matytis, preliminari displazija švari, du JN jau gavo Druskininkuose vos 9mėn suėjo ( ir čia darbinė linija, ne parodoms veisiama), mokosi gerai, jau jau galima tikėtis kad ir toliau augs neblogai. Tuo labiau kad motina pasaulinėse IPO varžybose tarp geriausių - 10 iš daugiau nei 100. Bet būsiu tikra po dar kokių metų. Vyresnei karūną jau galiu dėt, popieriukus įrodančius pasiekimus ji turi.

Apie špicus gąsdint manęs nereikia, kažkokių rimtesnių problemų visos linijos turi - jūsų šunų irgi. Ne diletantė, rožiniai akinukai pasimetė senokai. Jei to nesuvokiat, reiškia arba trūksta žinių, arba apgaudinėjat aplinkinius ir save. O gal suvokiat ir tik aplinkiniams meluojat... O man sąžiningumas svarbus. Net nepirksiu šuniuko jei veisėjas pareikš, kad jokios problemos nėra galimos.

Север, никто на свойх не будет плевать. Пусть они и грифоны на рынке. Да и с 3 годами правда мериться нечем. Еще много что поймется. И всегда будет что-то еще, чему научишься и если не идиот, некоторые взгляды гарантированно будеш постепенно менять.
Atsakyti

karinna

Согласна drinks_cheers.gif Я мнения не поменяю о стандарте гриффона-это маленькая собака от 3,5-6 кг и если бы кто-то не затравим моего кобеля из ЛКД (достижений у нас было бы больше и заявили бы ярче) Но стандарты пишет Россия и давайте своих не давить, и если я не жоплюсь в цене на чихов, то это только во благо гриффонов Если будут нас щемить, я уйду в клубы других стран....
Уже в этом году можно было меряться, если бы не MamaRokenRoll с моим мужем, ее кобель мог стать ЧМира, и если был бы автобус у ЛКД, села и поехала...
Atsakyti
QUOTE(MamaRokenRoll @ 2015 08 13, 20:25)
Spicu forumas--cia SAIKA ir 4 visazinios visu veisliu !Nieks manes nebanino ! lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Jau nufotkina i tas svetaines profi,kad apsiverkt galima is malonumo ,a gyvai ir ziuret ner i ka ! lotuliukas.gif Duosiu patarima SAIKA

Laimei nuomones diletantu apie mano šunų mane nedomina . Jei noriu įvertinimų savo šuns - einu į parodą .O jau patarimai to labiau . Savo daržą irgi apleidot . Kinologija daug prarado kad jus nenuvažiavot į Milaną .
QUOTE(Sever @ 2015 08 13, 21:31)
karinna


Уже в этом году можно было меряться, если бы не MamaRokenRoll с моим мужем, ее кобель мог стать ЧМира, и если был бы автобус у ЛКД, села и поехала...

Žinot rusų patarle ? "Ехал, да не доехал: опять поедем - авось доедем"
O jums karinna apie kriptorhu ši panele daug gales papasakoti - turi patirti kaip nupirkti pet patinuką veisimui ( už kopeikus ) o paskui kompensacija pasiimti .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saika: 13 rugpjūčio 2015 - 21:03


Сайка
Там без авось- ЧМира у маман... А меня одну не отпускают.... Я так смотрю на вас обеих, скоро ринги шпицев дадут фору овчаркам lotuliukas.gif Вы хотите сказать, что автобуса ЛКД не надо.....
Atsakyti
Saika ,yra rusu patarle:Слышала звон ,да не знаеш где он !" lotuliukas.gif Jau tikrai nenupirkciau suni su matomu broku !! g.gif Taip cia isreiskiai savo fantazijia ! lotuliukas.gif Zinoma ,kada pati parduodi suni namams uz 1000 euro,tai cia normalu--Saika,tokie kaip tu ir padaro is sunu bizni! wub.gif Tavo supratimu spicas uz 1000 eu tik namams ir tik prie ringo pastovet wub.gif Kiek jiu turi,tikrai daug ,daug daugiau ,nei par0dai savo svetainej! ! g.gif Nepomkslauk ,bek ir susimokek mokescius ir miegosi ramiai ! doh.gif blush-anim-cl.gif gossip.gif Sever pri kom mano grifonas ir Milano paroda ?Mano mazylis jau turi INTERA iR Cempionas 5 saliu,Cempionas Baltijios saliu ir man to pakaks !Tik CACIBUS LT Lankys mano grazuoliukas !Dar malonu kad nereikes uz paroda moket ! lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Karina ,kai rasiau spie 2 R.CACIB Sever,tik turejiau omeny ,kad gautas parodines ivertinimus paskutinej parodoje ir tiek!Sita kalyte CEMPIONE ,Berods 4 saliu ,ir galvojiu INTERA metu begyj. uzdarys !! box.gif Labai grai,kad nusimanot ir apie grifonus -brabantus,dziugu ! 4u.gif
Atsakyti
Neįdomūs man tie jūsų grifonai, čihai, špicai ar kas bebūtų. Tiesiog apie šunis žinau pakankamai. Apie tas veisles ir linijas kurias žinau, problemas galėčiau ir išvardinti. O dabar pakanka žinoti, kad jų visur ir pas visus yra.
Atsakyti
Po velnių, skalbkitės savo apatinius asmeniškai! Kaip penkiolikmetės mergaitės, dėl to paties berniuko susipykę.
O ir šiaip, tarp kitko... Kiek galima rusų kalba lietuviškam forume varyt? Nebandėt pas kokius prancūzus ar vokiečius nueit ir paskalambyt rusiškai? Neturiu nieko prieš rusus ar jų kalbą - nu bet turėkit sąžinės, perskaityt tai galit, tai parašykit irgi lietuviškai. Saika vat rašo, kaip suprantu, irgi rusakalbė (sorry, jei klystu). Jau geriau su klaidom, bet gerbkit ir kitus, kas kalbos nemoka. O jei informacija skirta tik tam tikrai siaurai asmenų grupei ar vienam asmeniui, tai gal privačiai susirašykit?
Atsakyti

 ! 
Sever, tema nėra skirta tautinės neapykantos kurstymui.
Žinutės pašalintos.
Tai pirmas viešas įspėjimas. Ir tuo pačiu raginimas visoms diskutuoti be asmeninių santykių aiškinimosi, įžeidinėjimų ir žinoma - į temą. Gerbkite kitus ir save.
Ačiū.
Moderatorė Rasma
Atsakyti