Įkraunama...
Įkraunama...

Augintinis su dokumentais ar be jų?

Juokinga... Tai R. CACIB nerealus titulas, tai 5800Lt už TRIS!!! šunis yra daug. Aviganių už tiek nenusipirksi gerų, o čia čihai. Šunys kainą ir atitiko.

Pas mane dviejų šalių čempione su keletu CACIB ir dar daugiau R. CACIB, kartu rimčiausių Lietuvoje dresūros varžybų nugalėtoja, visiškai sveika, sėdi nekergta ir nebus kergiama. Parduočiau jos šuniukus lengvai, bet man ji atrodo neverta veisimo. Ir neverkiu dėl išlaidų, kurių suskaičiuoti nesugebėčiau. 10000Lt ribą seniausiai peržengė, kad 10000€ nebūtų. Grąža 0. Na ir neverkiu kažkaip, be dokų nedauginu.

Dabar nusipirkau pomeraną. Už normalią perspektyviam šuniukui kainą, t.y. brangiau nei visi trys čihai. Kas užaugs matysim. Nesiskundžiu kažkaip kad brangu, kad nemokamai turėtų iš JAV nupirktų šunų palikuonis dalint. Nepatinka kaina, nematai vertės - nepirk. Manai kad neverta veisti - neveisk. Paprasta...
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 08 12, 11:03)
Na, sou ir visokie sporto super cempionai tebunie..nu bet jei zmogus nori suns "namams", bet civilizuotai isveisto, tai tas "kainuoti brangiai" tik dar labiau skatintu bedokiu "gamyba". Juk ne visi sutinka/nori laikyt ugtelejusi ar visiskai maisyta prieglaudinuka  g.gif
Tos parodos ir ju ivertinimai tai nemaza dalim yra tu veisiamu sunu savininku hobis, kitasyk netgi savotiska "tustybes muge"...bet tie didziuliai kastai (parodu mokestis, keliones, viesbuciai) ieina i suniuko kaina. O jei zmogus iesko sunelio namu dziaugsmui, jam viso sito sou nereik, uztenka kokybisko sveiko sunelio, atitinkancio veisles standarta.

Šunį laikyt yra prabanga. Bet ne tik dėl to. Dažniausiai tie, kas "namams" ieško pigiai, nu nevertina. Tada prasideda visokie kergimai be dokų, jų vaikai dar toliau kergiasi, kol prasideda mėtymai. Jei nematai įdirbio ir šuns vertės, imk iš prieglaudos ar šiaip kokį dovanojamą (ne parduodamą). Nesinori iš prieglaudos ar "maišyto" - tegul taupo. Dar niekas nuo to nemirė. Kaip tik - yra laiko susidėlioti prioritetus, išsigryninti viziją ir rimtai apsispręsti.
Nes nu, visi tie bedokumenčiai nuo dokumentuotų tėvų dažniausiai prasideda nuo tokių pirkimų "namams". Plius, išveisti kokybišką, sveiką šunelį namams kainuoja milijoną pinigų ir laiko. Bet ne tame esmė. Pirkėjas neturi atpirkti veisėjo hobio, aišku. Tačiau jei į šunį yra įdedama daug, ir čia kalbu ne apie finansus, o laiką, kurio neatpirksi, natūralu, kad veisėjas turi teisę savo veistus šunis pardavinėti brangiai. Netinka - taigi neperki. Ir tada matai, kiek žmogus pasiryžęs ir suprantantis. Kas įgyvendins svajonę, lauks, taupys ar skolinsis, o kas bėgs į šoną "nes pigiau". Aš norėčiau, jei kada veisiu, kad mano šuniukai kažkam būtų svajonė, o ne pigus namų užkišimas.
Tas "pataupymas" paskui smogia keleriopai - ligom ir baimėm. Aš iš savo darbinės praktikos tai galiu paliudyt - yra loterija užtikti sveiką ir stabilų "veislinį be dokumentų" šuniuką. Net gaila būna. Vienas bijo pajudėti, kitas bijo kažko staigaus, trečias - garsaus, ketvirtas nieko nebijo, bet visiškai niekuo ir nesidomi, penktas rodytųsi normalus, bet iš sveikatos sugriuvęs. Košmaras.

Ne ne, šunys turi kainuoti ir turi kainuoti brangiai.

Mano nei vienas šuo nebuvo čempionas, ir tų pinigų jiems įsigyti nebuvo, bet, po paraliais, visi kainavo. Ir vienas už kitą brangesni biggrin.gif Taupiau, skolinaus, dirbau, ir turiu savo širdies džiaugsmą pagaliau. Nė viena nebuvo veista, ir neaišku ar bus.
Atsakyti
Kaina niekaip neisgelbes suns nuo blogu seimininku. Atsijos grupele zmoniu, bet neisgelbes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MartynaPapartyna @ 2015 08 13, 07:40)
Kaina niekaip neisgelbes suns nuo blogu seimininku. Atsijos grupele zmoniu, bet neisgelbes smile.gif

Gerokai sumažins tikimybę patekt pas tokį. Kažkaip tarp konfiskuojamų ir gelbėjamų su dokumentais, brangiai pirktų vos kokie 0,01%. O alia veislinių bent pusė... Kiti akivaizdūs mišrūnai.
Atsakyti



QUOTE(saika @ 2015 08 12, 16:44)
Aš žiūriu jums ramyb

es neduoda vaizdelis pamatytas Ukmerges parodoje kaip matuoja špicus . Nerodykit savo "neišprusima" tai  jeigu ką nežinote - patylėkit ( kad žmonių nejuokinti) . Matuoti špicus ( o tai pat kitu veislių kurie turi skirtingu ūgių - taksai , pudeliai ) yra normali praktika parodose . Ir tada jus nestebintu teisėjai su liniuote . Apskritai nesuprantu ko jus pastoviai lendat prie tu špicų ? Kainos neduoda ramiai miegoti ?Aišku už 5800lt galima nupirkti tik 1 špicą ( jei pasiseks) o ne 3 cihus . Jie kalbat apie mane tai veisiu vokiečių ( mažuosius ir nykštukus ) ir japonų špicus . Ir apgaule neužsiiminėjau kaip jūsų sever šuniuku be doku ir be sveikatos tyrimų neparduodu . Nepatenkintos šeimininkus irgi neturiu . O pavydėti kad perėjo CACIB  doh.gif Kaip sako rusai - " на тебе Боже , что нам негоже "



biggrin.gif Prilaikyk arrklius ! wub.gif Kas tau pasake ,kad as pirkau 3 cihus! lotuliukas.gif Nebuk pletku rinkejia !As beveik 6 metus atgal pirkau tik 1 viena patina ciha uz 2900 lt !Net tais laikais uz broka perdaug ! Ir briusselio grifona uz 1500 lt ,apie trecia suni neviesinsiu,nes gavau uz broka kompensacijia ! :! Jei nori zinoti,kad ciham nereike daryti akiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif tyrimus, A JI visiem ciham dare neprivalomus tyrimus akiu !! wub.gif Mano pazistami buvo atvazeve pirkti i tavo namus ispica,bet nepirko del to,kad neparodei mama mazylio !Apsiravek pirma sao Darza!,a paskui ziurek i svetima ! doh.gif

















Atsakyti
QUOTE(karinna @ 2015 08 12, 19:30)
Juokinga... Tai R. CACIB nerealus titulas, tai 5800Lt už TRIS!!! šunis yra daug. Aviganių už tiek nenusipirksi gerų, o čia čihai. Šunys kainą ir atitiko.

Pas mane dviejų šalių čempione su keletu CACIB ir dar daugiau R. CACIB, kartu rimčiausių Lietuvoje dresūros varžybų nugalėtoja, visiškai sveika, sėdi nekergta ir nebus kergiama. Parduočiau jos šuniukus lengvai, bet man ji atrodo neverta veisimo. Ir neverkiu dėl išlaidų, kurių suskaičiuoti nesugebėčiau. 10000Lt ribą seniausiai peržengė, kad 10000€ nebūtų. Grąža 0. Na ir neverkiu kažkaip, be dokų nedauginu.

Dabar nusipirkau pomeraną. Už normalią perspektyviam šuniukui kainą, t.y. brangiau nei visi trys čihai. Kas užaugs matysim. Nesiskundžiu kažkaip kad brangu, kad nemokamai turėtų iš JAV nupirktų šunų palikuonis dalint. Nepatinka kaina, nematai vertės - nepirk. Manai kad neverta veisti - neveisk. Paprasta...

Juokinga,kai zmogus pasiepe kitu sunu pasiektus rezultatus ! blush2.gif Dar suo neuzaugo,a jau karuna uzdejiot ! lotuliukas.gif Nieks nedaugina be doku,jei yrodysit atviksciai -statau....... ! Paskaitai jusu komentus-nu vien Rokfelleirei Lietuvelej sunis laiko !Jau i r 10000 lt nepinigai doh.gif doh.gif Skaito forumus ir valdzios atstovau-----po tokiu komentu ir dar ko sugalvos----BRAVO ! lotuliukas.gif lotuliukas.gif










!
Papildyta:
QUOTE(karinna @ 2015 08 12, 19:30)
Juokinga... Tai R. CACIB nerealus titulas, tai 5800Lt už TRIS!!! šunis yra daug. Aviganių už tiek nenusipirksi gerų, o čia čihai. Šunys kainą ir atitiko.

Pas mane dviejų šalių čempione su keletu CACIB ir dar daugiau R. CACIB, kartu rimčiausių Lietuvoje dresūros varžybų nugalėtoja, visiškai sveika, sėdi nekergta ir nebus kergiama. Parduočiau jos šuniukus lengvai, bet man ji atrodo neverta veisimo. Ir neverkiu dėl išlaidų, kurių suskaičiuoti nesugebėčiau. 10000Lt ribą seniausiai peržengė, kad 10000€ nebūtų. Grąža 0. Na ir neverkiu kažkaip, be dokų nedauginu.

Dabar nusipirkau pomeraną. Už normalią perspektyviam šuniukui kainą, t.y. brangiau nei visi trys čihai. Kas užaugs matysim. Nesiskundžiu kažkaip kad brangu, kad nemokamai turėtų iš JAV nupirktų šunų palikuonis dalint. Nepatinka kaina, nematai vertės - nepirk. Manai kad neverta veisti - neveisk. Paprasta...

Del JAV palikuoniu -daug inbridingo ir rezultatas --didelis procentas kriptorhu vadose ! fear.gif spam.gif
Jau senai rimti veisejai labai atsargus su veisimu spicu -palikuoniu JAV ! g.gif



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaRokenRoll: 13 rugpjūčio 2015 - 16:22
Ну вы и писаки...

Дурака учить, только портить Вет.служба осталась без работы (из-за санкций), содержать огромный штат надо, а тут ЧЛЕНЫ ЛКД (мать вашу) со своими заявами, подкинули дровишки И не надо лохматить бабушку о прививках с бешенством…

Могу всех успокоить, не переживайте за меня – с анализами все отлично, просто делала лишние для чихов и вот эти лишние мой муж и не сделал… Обойти все можно со всех сторон, начиная от аренды собаки….. Хочу еще раз обратить внимание, хочу чтоб при выдаче документов было человеческое отношение к людям (взбесило меня отношение к гриффонам)… ЛКД должны быть более лояльны

Что касается РЦациба, я довольна - на каждом цацибе мы с ЧМира и с Невской в ринге, в этом году еще и Москва doh.gif И вообще 2 день в Друскининкай был за Литвой, НО…. Был без них цациб- Литва забрала все- было ТАК приятно
А письками ни с кем не буду меряться- за 3 года опыта, нас знают, собаки титулованы не одной страной, а если если кто-то плюет нам спину- ТАК значит мы впереди Но я никогда не буду оплевывать гриффонов с рынка, потому что у есть доки, анализы, выставки- их потомки чемпионы не одной страны- и что заставило их пойти на рынок, заставляет задуматься….

2 дня цациба смотрела ринг овчарок, за кого болела тот и выйграл - захватывающее зрелище...

Читаю дальше….
Atsakyti


Не поняла, чем не нравится идея с автобусом ЛКД, самим не будет приятно приехать на крупную выставку цивилизованно (или уже кого-то зачмырили с эти автобусом mirksiukas.gif ) .... Будет Чмира в Москве, кто не бойкотирует- будет приятно приехать... lotuliukas.gif

Сайка
А ты мне все не простишь клиентов- да ладно тебе blush2.gif Ко мне до сих пор приезжают спрашивают- сама судьба велит blush2.gif Мои старушки умрут я возьму парочку шпицев- они схожи по темпераменту с гриффонами lotuliukas.gif Я смотрю гоняешь и шпицеводев с темы шпицев- хулиганка biggrin.gif

Я не дочитаю никогда... Ну какие вы злыдни-фуй lotuliukas.gif https://www.youtube....h?v=eUrIT0cuQ8o

Atsakyti
QUOTE(MamaRokenRoll @ 2015 08 13, 16:26)
biggrin.gif Prilaikyk arrklius  ! wub.gif Kas tau pasake ,kad  as pirkau 3 cihus! lotuliukas.gif Nebuk pletku rinkejia !As beveik 6 metus atgal pirkau tik 1 viena patina ciha uz 2900 lt !Net tais laikais uz broka perdaug ! Ir briusselio grifona uz 1500 lt ,apie trecia suni neviesinsiu,nes gavau uz broka kompensacijia ! :! Jei nori zinoti,kad ciham nereike daryti akiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tyrimus,  A JI visiem ciham dare neprivalomus tyrimus akiu !! wub.gif Mano pazistami buvo atvazeve pirkti i tavo namus ispica,bet nepirko del to,kad neparodei mama mazylio !Apsiravek pirma sao Darza!,a paskui ziurek i svetima ! doh.gif

Kokiu grybu , jus panele prisivalgėt? Praskalaukit burna su actu . Aš su jumis negeriau ir savo familiariška "tu" pasilaikykit savo " podružkams " . Beje neturėjau progos ir susipažinti su jūsų " pažįstamais " nes nežinau kur jie važiavo pirkti šunį . Pletku renkat jus nes net sunku nueiti į mano svetaine ir pamatyti visus šunys , kurias turiu , visus vadas , kurie turėjo ir kokia užaugo šuniukai . Myliu ir didžiausiu savo špicais ir neturiu mados jos slėpti . Specialiai jums , kad žinotumėt savo oponento ir nekabintumėt man svetimus problemas http://www.visadakartu.remo.lt/
Man nėra reikalo už kiek ir ko jus pirkot . O apie trečia šunį geriau tikrai patylėti . Rusų špicų forumas sėkmingai jus užbanino . Gaila kad lietuviai labai tolerantiškus ir chamus į vietą nestato .
Gero jums vakaro . Jau sunki artilerija atvyko ir jums su sever liūdna nebus . Paties save pagirsit ,paties katutes suplosit .
Atsakyti
Я не дочитаю - оборжаться lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Как вообще можно инетовское общение- переносить на жизнь.... Дайте дочитать...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sever: 13 rugpjūčio 2015 - 19:13
QUOTE(Sever @ 2015 08 13, 19:54)
Не поняла, чем не нравится идея с автобусом ЛКД, самим не будет приятно приехать на крупную выставку цивилизованно (или уже кого-то зачмырили с эти автобусом mirksiukas.gif ) .... Будет Чмира в Москве, кто не бойкотирует- будет приятно приехать... lotuliukas.gif

Сайка
А ты мне все не простишь клиентов- да ладно тебе  blush2.gif  Ко мне до сих пор приезжают спрашивают- сама судьба велит blush2.gif Мои старушки умрут я возьму парочку шпицев- они схожи по темпераменту с гриффонами  lotuliukas.gif  Я смотрю гоняешь и шпицеводев с темы шпицев- хулиганка  biggrin.gif

Я не дочитаю никогда... Ну какие вы злыдни-фуй  lotuliukas.gif  https://www.youtube....h?v=eUrIT0cuQ8o

Pas mus skirtingi klientai . Jau turėjot bedokumentinius ale špicus . Tai mano klientai pas jus neateis .
Atsakyti
QUOTE(saika @ 2015 08 13, 19:05)
Kokiu grybu , jus panele prisivalgėt? Praskalaukit burna su actu . Aš su jumis negeriau ir savo familiariška "tu" pasilaikykit savo " podružkams " .  Beje neturėjau progos ir susipažinti su jūsų " pažįstamais  " nes nežinau kur jie važiavo pirkti šunį . Pletku renkat jus nes net sunku nueiti į mano svetaine ir pamatyti visus šunys , kurias turiu , visus vadas , kurie turėjo ir kokia užaugo šuniukai . Myliu ir didžiausiu savo špicais ir neturiu mados jos slėpti . Specialiai jums , kad žinotumėt savo oponento  ir nekabintumėt man svetimus problemas http://www.visadakartu.remo.lt/
Man nėra reikalo už kiek ir ko jus pirkot . O apie trečia šunį geriau tikrai patylėti . Rusų  špicų forumas sėkmingai  jus užbanino . Gaila kad lietuviai labai tolerantiškus ir chamus į vietą  nestato .
Gero jums vakaro . Jau sunki artilerija atvyko ir jums su sever liūdna nebus . Paties save pagirsit ,paties katutes suplosit .

Spicu forumas--cia SAIKA ir 4 visazinios visu veisliu !Nieks manes nebanino ! lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jau nufotkina i tas svetaines profi,kad apsiverkt galima is malonumo ,a gyvai ir ziuret ner i ka ! lotuliukas.gif Duosiu patarima SAIKA
Atsakyti