Įkraunama...
Įkraunama...

Augintinis su dokumentais ar be jų?

QUOTE(megeja @ 2015 08 12, 01:49)
O šiaip, šunys turi kainuoti, ir turi kainuoti brangiai.

Na, sou ir visokie sporto super cempionai tebunie..nu bet jei zmogus nori suns "namams", bet civilizuotai isveisto, tai tas "kainuoti brangiai" tik dar labiau skatintu bedokiu "gamyba". Juk ne visi sutinka/nori laikyt ugtelejusi ar visiskai maisyta prieglaudinuka g.gif
Tos parodos ir ju ivertinimai tai nemaza dalim yra tu veisiamu sunu savininku hobis, kitasyk netgi savotiska "tustybes muge"...bet tie didziuliai kastai (parodu mokestis, keliones, viesbuciai) ieina i suniuko kaina. O jei zmogus iesko sunelio namu dziaugsmui, jam viso sito sou nereik, uztenka kokybisko sveiko sunelio, atitinkancio veisles standarta.
Atsakyti
biggrin.gif Agnyte ,kodel tai jiums tikiu ! 4u.gif Pas jumi yra hobis ,bet daugeliiui tapo bizniu ! g.gif 10 000 as beveik idejiau i viena patina mano INT CH biggrin.gif Turiu 3kales cihu ,kergiau 2 kartus,pardaviau 1 suniuka-900 lt-200 ltdokai vakc=700 lt -/laikimas iki 4men ,minus mamos 6 parodoss------Pas mane irgi hobis 4u.gif Ii as nerasau ,kad veisiu be dokumentu,su tokiom salygom i kokes stato mumi valdzia----veisimas prilygsta labdarai !Daugelis atsisakys veisti visai,ar papildys gretas turginiu prekeiviu doh.gif doh.gif Siemet vargiai ar kergsiu !A del kokybisko suniuku as uzsiroviai pati nezinodama ypatumu veisles - 6 metai atgal --suplojau uz 3 brokuotus sunis 5,800lt.su dokais ! doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaRokenRoll: 12 rugpjūčio 2015 - 13:19
Yra labai geras pasakymas, tinkantis šitam: "jei kylas noras, ar nori veisti, neveisk!"

Paimant bet kokį hobi, kad ir koks jis bebūtų - medžioklė, žvejyba, kelionės ar veisimas - kai jis tampa bizniu ir pragyvenimo šaltiniu, jis nustoja būti tiesiog hobis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnnyte: 12 rugpjūčio 2015 - 13:41
QUOTE(MamaRokenRoll @ 2015 08 12, 01:07)
lotuliukas.gif Nejuokinkit zmoniu,nei vienas ne pardavines suniuku,jei po mokesciu likks 10 eu ! g.gif Jus tokios protingos ,kada paskutini karta buvot parodoje,a SEVER ne vienos CACIB parodos nepraleidzia ir neblogai pasirodo ! Druskininkuose 7-9 rugpjiucio jios kalyte pajeme 2 R.CACIB pralose kalei pas kure  47 CACIB ! ax.gif A dabar vaziujia i Latvija ir is algos neprivazinesi !Visi parduoti suniukai grizta i parodas ,geresni kasneli suniukam,veterinaru paslaugas ....... g.gif Daugeliui is jusu toli iki  SEVER !Daugelis veisejiu i paroda veda 2 kaetus Jiun kl ir iskart kerge kales,a sinjiorus isparceliuoja ...........Su pagarba AGNYTE,maciau jos suni paroduose ir sportuoja su augintiniu !Pagarba ! 4u.gif  4u.gif

O taip iki Sever mums visiems toli . RCACIB - čia kruto ! Aš nelaukiu kada LKF nupirks autobusą ir nuvež visus norinčius į parodas užsienį . Važioju savo mašina .
Reikia labai gerai prižiūrėti savo kalyte kad pamiršti padaryti sveikatos tyrimą ( ir nepamiršti sukergti ) . Tai kur problema ? Parašyti į kinologiją , paaiškinti situacija ir padaryti tyrimus po šuniukų gimimo ( galbūt užmokėti brangiau už dokus ) . Bet galima ir kitu kelių nueiti - tiesiog parduoti be doku . Arba šitie šuniukai ir neverti turėti dokumentus .
Atsakyti
CACIBAI Lietuvoje yra pigiausia paroda kur galima nuvykti, į jas važinėju tik kai labai nėra pinigų, o šiaip-po užsienius. Aš tai džiaugiuos kai man šuniukų realizavimas ne į minusą nueina, nors laikant vokietį ir eina į minusą biggrin.gif. Vienai kalei kergimams išleidau 5000 lt, negavau nei vieno šuniuko, tai ką reikėjo be dokų vietoje kergt? Na jau ne. Į visus mano šunis investuota daug daugiau nei gavus iš jų. Veisimas tai hobis. Aš irgi turiu patiną, kurio kergimams labai dažnai prašo-neesu davus nei vienam bedokumenčiam kergimui...O kiek parodų praeita, kiek egzaminų laikyta-kurie jam NĖRA privalomi, o vat jam 5 metai ir tik vieną kergimą jam daviau
Atsakyti
QUOTE(saika @ 2015 08 12, 15:49)
galbūt užmokėti brangiau už dokus

Tokiu atveju, mano 2 mėnesių senumo žiniomis, reikia susimokėt baudą, kad kažkas neatlikta, atlikti tą tyrimą iki šuniukų dokumentų išdavimo (ar užsakymo, nežinau). Dokumentai tai vadai kainuoja pilna kaina, t.y. titulai, neprivalomi tyrimai ir egzaminai nuolaidų nebesuteikia.
Atsakyti
QUOTE(MamaRokenRoll @ 2015 08 12, 02:07)
lotuliukas.gif Nejuokinkit zmoniu,nei vienas ne pardavines suniuku,jei po mokesciu likks 10 eu !

biggrin.gif yra ir tokių. pvz. aš noriu, kad mano išveisti šunys būtų gražūs atitiktų standartą ir geriausi eitų į parodas ir būtų čempionais, net jei žinau , kad kalė tikrai kergiama nebus sad.gif . Man veisimas - brangus hobis ir svarbiausiai moralinis pasitenkinimas, kad mano veislyno šunys čempionai.
Atsakyti
QUOTE(saika @ 2015 08 12, 14:49)
O taip iki Sever mums visiems toli . RCACIB - čia kruto ! Aš nelaukiu kada LKF nupirks autobusą ir nuvež  visus norinčius  į parodas užsienį .  Važioju savo mašina .
Reikia labai gerai prižiūrėti savo kalyte kad pamiršti padaryti sveikatos tyrimą ( ir nepamiršti sukergti ) . Tai kur problema ? Parašyti į kinologiją , paaiškinti situacija  ir padaryti tyrimus po šuniukų  gimimo ( galbūt užmokėti brangiau už dokus ) . Bet galima ir kitu kelių nueiti - tiesiog parduoti be doku . Arba šitie šuniukai ir neverti turėti dokumentus .

Jau spicistu veisejiai ,daugelis ,ypac veisentis miniatiurinius spicus ,galetu ir patilet ! doh.gif doh.gif Jiu veisime daugiause broku !Visada mane stebina ju ringe teisejiai su liniuotemis........ bigsmile.gif Pasirodo daug lt dokose parasyta v.min.spicas, a uzauga mazieji ir zmogus lieka nepatenkintas permoka uz suniuka yra didele ! doh.gif doh.gif Jus paprasciausei uzsiimat apgaule !A del R.CACIB---pasiepdama si titula parodet savo neisprusima ! g.gif Jei suo gauna R.CACIB ,pralose suniui ,kuris gavo CACIB ir turi INTERA,tai automatiskai CACIB pereina rezervistui ir R.CACIB iraso i dokus ! biggrin.gif SEVER kalyte jau uzskaityta FCI 2 CACIB ! lotuliukas.gif lotuliukas.gif Per dvi parodas ! lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nepavidekit ! wub.gif
Papildyta:
QUOTE(liuka** @ 2015 08 12, 15:17)
biggrin.gif yra ir tokių. pvz. aš noriu, kad mano išveisti šunys būtų gražūs atitiktų standartą ir geriausi eitų į parodas ir būtų čempionais, net jei žinau , kad kalė tikrai kergiama nebus sad.gif . Man veisimas - brangus hobis ir svarbiausiai moralinis pasitenkinimas, kad mano veislyno šunys čempionai.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2015 08 12, 11:03)
Na, sou ir visokie sporto super cempionai tebunie..nu bet jei zmogus nori suns "namams", bet civilizuotai isveisto, tai tas "kainuoti brangiai" tik dar labiau skatintu bedokiu "gamyba". Juk ne visi sutinka/nori laikyt ugtelejusi ar visiskai maisyta prieglaudinuka  g.gif
Tos parodos ir ju ivertinimai tai nemaza dalim yra tu veisiamu sunu savininku hobis, kitasyk netgi savotiska "tustybes muge"...bet tie didziuliai kastai (parodu mokestis, keliones, viesbuciai) ieina i suniuko kaina. O jei zmogus iesko sunelio namu dziaugsmui, jam viso sito sou nereik, uztenka kokybisko sveiko sunelio, atitinkancio veisles standarta.


užkabinai biggrin.gif tai pagal tokią logiką, veisėjai turi organizuoti vadas econom ir show klasių? pvz turiu gerą kalę, viską surinkau ko reikia ir dar daugiau, tai vieną kergimą darysiu su super duper patinu, kad gautusi super duper perspektyvūs šuniukai tiems kam titulai svarbu ir turi daug pinigų... o kitą vadą darysiu su vietiniu patinu turinčiu tik būtiniausią ko reikia kergimui, kad galėtų pasidžiaukti paprasti žmogeliai, kuriems reikia šuniuko meilei bet neturi pinigų daug mokėt? tada man pasistoja klausimas, kodėl automobilių negamina panašiu principu? pvz svajoju aš apie Porche automobilį, bet na neturiu aš tiek pinigų, bet na labai labai mylėčiau, daug važinėčiau, tai spec dėl manęs ir mano bendraminčių gamintojai pagamina Porche iš mažiau kokybiškų medžiagų. o mašina ne gyvas padaras, jo negaila išnaudoti pasipinigavimui g.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 08 12, 16:30)
tai vieną kergimą darysiu su super duper patinu, kad gautusi super duper perspektyvūs šuniukai tiems kam titulai svarbu ir turi daug pinigų...

Čia tau ne poršas koks, kas garantuos, kad vat imsi ir gausi super duper ultra mega perspektyvius? Tikimybę turi, bet ar garantiją?

Pirmiausia reikia pradėti kritiškai vertinti vadą, kurią parduoda veisėjai. Ne visi jie vienodi gimsta, auga ir tampa perspektyviais. Kai atsiras savikritika ir blaivus savo vados matymas, tada nebereikės economy vados. Ir nebeliks visiškų show vadų. Ir atsiras pasiūla įvairiems pirkėjams.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 08 12, 15:12)
Tokiu atveju, mano 2 mėnesių senumo žiniomis, reikia susimokėt baudą, kad kažkas neatlikta, atlikti tą tyrimą iki šuniukų dokumentų išdavimo (ar užsakymo, nežinau). Dokumentai tai vadai kainuoja pilna kaina, t.y. titulai, neprivalomi tyrimai ir egzaminai nuolaidų nebesuteikia.

Sukergem patina su visais tyrimais -patella 0/0,akys sveikos,bet nebumo praejias parodu.!Parodas CACIB MOLETU puikiai sudalivavo iki dokumentu isdavimo --2BOB ir CACIB,tapo KL15 CH. 4u.gif 4u.gif Labai saunus patinelis,ji as pamaciau kaip ziurova kovo men Vilniaus CACIB e ir itikinau seimininke sudalivauti parodose, ir Druskinikuose jis viena diena sudalivavo i r CAC ! 4u.gif Ar butina musti per pinigine ! doh.gif

Papildyta:
QUOTE(inga321 @ 2015 08 12, 15:30)
užkabinai biggrin.gif tai pagal tokią logiką, veisėjai turi organizuoti vadas econom ir show klasių? pvz turiu gerą kalę, viską surinkau ko reikia ir dar daugiau, tai vieną kergimą darysiu su super duper patinu, kad gautusi super duper perspektyvūs šuniukai tiems kam titulai svarbu ir turi daug pinigų... o kitą vadą darysiu su vietiniu patinu turinčiu tik būtiniausią ko reikia kergimui, kad galėtų pasidžiaukti paprasti žmogeliai, kuriems reikia šuniuko meilei bet neturi pinigų daug mokėt? tada man pasistoja klausimas, kodėl automobilių negamina panašiu principu? pvz svajoju aš apie Porche automobilį, bet na neturiu aš tiek pinigų, bet na labai labai mylėčiau, daug važinėčiau, tai spec dėl manęs ir mano bendraminčių gamintojai pagamina Porche iš mažiau kokybiškų medžiagų. o mašina ne gyvas padaras, jo negaila išnaudoti pasipinigavimui  g.gif

IInga 321,gerus suniukus itakoja ne vien titulai.bet genetika ir daug dar ko ! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaRokenRoll @ 2015 08 12, 16:25)
Jau spicistu veisejiai ,daugelis ,ypac veisentis miniatiurinius spicus ,galetu ir patilet ! doh.gif  doh.gif Jiu veisime daugiause broku !Visada mane stebina ju ringe teisejiai su liniuotemis........ bigsmile.gif Pasirodo daug lt dokose parasyta v.min.spicas, a uzauga mazieji ir zmogus lieka nepatenkintas  permoka uz suniuka yra didele ! doh.gif  doh.gif Jus paprasciausei uzsiimat apgaule !A del R.CACIB---pasiepdama si titula parodet savo neisprusima !  g.gif Jei suo gauna R.CACIB ,pralose suniui ,kuris gavo CACIB ir turi  INTERA,tai automatiskai CACIB pereina rezervistui ir R.CACIB iraso i dokus ! biggrin.gif SEVER kalyte jau uzskaityta FCI 2 CACIB ! lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Per dvi parodas ! lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Nepavidekit ! wub.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Aš žiūriu jums ramybes neduoda vaizdelis pamatytas Ukmerges parodoje kaip matuoja špicus . Nerodykit savo "neišprusima" tai jeigu ką nežinote - patylėkit ( kad žmonių nejuokinti) . Matuoti špicus ( o tai pat kitu veislių kurie turi skirtingu ūgių - taksai , pudeliai ) yra normali praktika parodose . Ir tada jus nestebintu teisėjai su liniuote . Apskritai nesuprantu ko jus pastoviai lendat prie tu špicų ? Kainos neduoda ramiai miegoti ?Aišku už 5800lt galima nupirkti tik 1 špicą ( jei pasiseks) o ne 3 cihus . Jie kalbat apie mane tai veisiu vokiečių ( mažuosius ir nykštukus ) ir japonų špicus . Ir apgaule neužsiiminėjau kaip jūsų sever šuniuku be doku ir be sveikatos tyrimų neparduodu . Nepatenkintos šeimininkus irgi neturiu . O pavydėti kad perėjo CACIB doh.gif Kaip sako rusai - " на тебе Боже , что нам негоже "
Atsakyti