Įkraunama...
Įkraunama...

Augintinis su dokumentais ar be jų?

QUOTE(Agnnyte @ 2015 07 12, 23:02)
Megeja, nevark. Gi jau sakė - ne prokuratūra čia biggrin.gif

Kai pradeda šnekėti apie kainų mažinimą ir nusileidimą ant žemės, tai norisi pažiūrėti, kur, pagal oponuojantį, siūloma leistis.
Nes aš matau benamius, bedalius šunis, šunis kurių atsikratoma dėl milijonų įvairių, dažnai visai nepagrįstų, priežaščių. Aš matau prieglaudas, savanorius, daugyklas, ir kai prisiklausai istorijų iš tokios realybės (tikriausiai tokios, apie kurią dažnas susimąstyti nenori, nes tai reikštų prisipažinti, kad klystama. O EGO taip lengvai nepasiduoda.), įdomu, kokioje gyvena pašnekovas.

Ai, ir visame šitame dalyvauja PRIKĖJAI, perkantys šunis be dokumentų. Nes pigiau, nes draugo, nes meilei ir panašiai.
Nes jie nežino, o koks vados brolių ir seserų likimas, tų kitų, kuriuos pirko, nes pigiau; koks vados tėvelių likimas, anūkų ir viso tęstinumo.
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2015 07 12, 21:20)
Bet, teigti negalite jei toje organizacijoje negali niekaip atsirast zmogus kuris uz pinigus visgi prastumtu koki ne visai geram suniukui dokumentus.. smile.gif Ypac jai vienai pusei labai jau ju reikia...


Nu kas bus per dokumentas. Aš jums su photoshopu galiu nupiešt. Dar pridėsiu pieštą magistrą ir gimimo liudijimą sakantį, kad jūs Anglijos princesė smile.gif
Atsakyti
Visi jau gal 10 metų apie tuos padirbtus dokumentus erezijas pasakoja. Bet nė vienų neatsirado kažkaip. Per tiek laiko jau tikrai galėjo išlįst visa tiesa. Su visais po to sekančiais padariniais.
Atsakyti
Kažin, ar tos smegenys girdi, ką kalba jų burna irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Andra Beauceron @ 2015 07 13, 00:46)
Nu kas bus per dokumentas. Aš jums su photoshopu galiu nupiešt. Dar pridėsiu pieštą magistrą ir gimimo liudijimą sakantį, kad jūs Anglijos princesė smile.gif

zinokit labai noreciau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnnyte @ 2015 07 13, 08:18)
Visi jau gal 10 metų apie tuos padirbtus dokumentus erezijas pasakoja. Bet nė vienų neatsirado kažkaip. Per tiek laiko jau tikrai galėjo išlįst visa tiesa. Su visais po to sekančiais padariniais.

Bet tai nereiskia,kad neatsiras.. smile.gif As niekur seip nesakiau,kad yra ar net zinau kas daro..Rasiau apie nora ir galimybes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2015 07 13, 09:56)
As  niekur seip nesakiau,kad yra ar net zinau kas daro..Rasiau apie nora ir galimybes smile.gif

Aš šiaip niekur ir nesakiau, kad Jūs sakėt lotuliukas.gif
Žinok čia jau gaunasi kabinėjimasis dėl kabinėjimosi. Panašiai kaip imčiau aš ir pasakyčiau - Jūs esat vagis (ginkDie, neįsižeiskit). Jūs sakysit, kad ne. O aš imsiu ir pasakysiu: "Bet Jūs gi negalit to paneigti". O kai paprašysit įrodymų, aš pasakysiu "ne prokuratūra čia, o laisvas forumas" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnnyte: 13 liepos 2015 - 09:14
QUOTE(Agnnyte @ 2015 07 13, 11:04)
Aš šiaip niekur ir nesakiau, kad Jūs sakėt  lotuliukas.gif
Žinok čia jau gaunasi kabinėjimasis dėl kabinėjimosi. Panašiai kaip imčiau aš ir pasakyčiau - Jūs esat vagis (ginkDie, neįsižeiskit). Jūs sakysit, kad ne. O aš imsiu ir pasakysiu: "Bet Jūs gi negalit to paneigti". O kai paprašysit įrodymų, aš pasakysiu "ne prokuratūra čia"  smile.gif

As niekur nekabinejuos..baikit..Tiesiog jus niekaip nenorit pripazint tiesos,kad suniuka galima ''prastumt" su netikrais dokumentais..Pasikartosiu ''PRASTUMT" Galu gale argi kiekvienas sumastes pirkt suniuka domisi kaip atrodo tie jusu dokumentai..Svarbu pigiai...Tas kas domisi tikrai nepsimaus ant to ir puikiai zino kiek kas kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2015 07 13, 10:16)
As niekur nekabinejuos..baikit..Tiesiog jus niekaip nenorit pripazint tiesos,kad suniuka galima ''prastumt" su netikrais dokumentais..

Nu kelintą kartą jau sakau - nu nėr tekę girdėt nė vienam iš čia sėdinčių tokių atsitikimų. Per šitiek metų, kiek kai kurie iš čia Jums rašiusių, užsiima kinologija ir veisimu. Mano asmeniniai 5 metai kinologijoj yra lašas jūroj. Ir vis tiek taip norisi pačiai tuo tikėt?
Kad skiepų pasą rodo kaip dokumentą, kitas dalykas. Bet jis niekad kilmės dokumentu nebuvo. Ir kad veterinaro nuomonę kiša kaip įrodymą dėl veislės grynumo - tai irgi nuo to dokumentai neatsiranda.

Kaip matau, trukt už vadžių ir vėl iš pradžių. Ir vėlgi nieko konkretaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnnyte: 13 liepos 2015 - 09:26
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2015 07 12, 21:25)
Niekuo as negyvenu..tiesiog netikiu,kad NEIMANOMA gaut dokumentu uz pinigus.Taip jus viska darot saziningai.Bet ar visi tokie yra..Nu netikiu.. schmoll.gif

imanoma. padirbtus bigsmile.gif
kolege taip issidurusi yra doh.gif pagal nr. jie kito suns, kitos veisles, kito veislyno bigsmile.gif
taip kad issiaiskinti ar dok padirbti ner taip ir sudetinga mirksiukas.gif
p.s. pirko suni pagal skelbima, ne is veislyno + uz "padarytus" dokumentus 300 lt. virsaus paeme. atsiuntė už mėn. ar kazkaip panasiai rolleyes.gif labai nustebus buvo, kai pasakiau kad savo suni iskart su dok + sutartim pirkau - tiek makaronu prikabinta buvo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VIVULIA: 13 liepos 2015 - 09:48
QUOTE(VIVULIA @ 2015 07 13, 10:42)
imanoma. padirbtus  bigsmile.gif
kolege taip issidurusi yra  doh.gif pagal nr. jie kito suns, kitos veisles, kito veislyno  bigsmile.gif
taip kad issiaiskinti ar dok padirbti ner taip ir sudetinga  mirksiukas.gif
p.s. pirko suni pagal skelbima, ne is veislyno + uz "padarytus" dokumentus 300 lt. virsaus paeme. atsiuntė už mėn. ar kazkaip panasiai  rolleyes.gif  labai nustebus buvo, kai pasakiau kad savo suni iskart su dok + sutartim pirkau - tiek makaronu prikabinta buvo doh.gif

Pirko vokiečių aviganį, atsiuntė jorko dokumentus? biggrin.gif
Nu jo, "padirbo" biggrin.gif
Papildyta:
Yra tekę su vienais turguje "kilmingų vokiečių aviganių" pardavėjais kalbėt dėl tų dokumentų. Ta pasaka, kai sako: dokumentai kainuoja dvigubai. Kai pasakiau, kad imsiu ir mokėsiu dvigubai, nes noriu su dokumentais, pasiūlė pas veterinarą nueit nusipirkus ir jis išrašys rolleyes.gif Čia gal panašus variantas, tik ne pas veterinarą pasiuntė, bet atšvietę kažkokio kito šuns atsiuntė paštu smile.gif Va paieškon googlėj įmetus, rezultatų milijonai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnnyte: 13 liepos 2015 - 09:58
QUOTE(Agnnyte @ 2015 07 13, 09:55)
Pirko vokiečių aviganį, atsiuntė jorko dokumentus? biggrin.gif
Nu jo, "padirbo" biggrin.gif
Papildyta:
Yra tekę su vienais turguje "kilmingų vokiečių aviganių" pardavėjais kalbėt dėl tų dokumentų. Ta pasaka, kai sako: dokumentai kainuoja dvigubai. Kai pasakiau, kad imsiu ir mokėsiu dvigubai, nes noriu su dokumentais, pasiūlė pas veterinarą nueit nusipirkus ir jis išrašys rolleyes.gif  Čia gal panašus variantas, tik ne pas veterinarą pasiuntė, bet atšvietę kažkokio kito šuns atsiuntė paštu smile.gif


pasinaudojo tikru dok. Nr. tik veisle, metus ir pan pakeite. kadangi neciupinejau tik nuotrauka parode - tai kokia ten kokybe ju net neisivaizduoju. gal atšviestas, gal kokie chakeriukai kompu padare, velniai zino. vis tik ne 50 lt, o cielus 300 uzsiprase - tai gal kokybiskiau padare g.gif
paskui del idomumo (jau po keliu metu, kai issikalbejom) per pazystamus ar tai draugus pasidomejo biggrin.gif
daugiau ir nebekalbejom ta tema....suo tai su dokumentais biggrin.gif

p.s. fb irgi pasidomejus tais pardavejais - tai vos ne visada islenda, kad kergia savo karstai mylima kalyte del sveikatos..... per kiekviena ruja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VIVULIA: 13 liepos 2015 - 10:07
QUOTE(VIVULIA @ 2015 07 13, 12:07)
pasinaudojo tikru dok. Nr. tik veisle, metus ir pan pakeite. kadangi neciupinejau tik nuotrauka parode - tai kokia ten kokybe ju net neisivaizduoju. gal atšviestas, gal kokie chakeriukai kompu padare, velniai zino. vis tik ne 50 lt, o cielus 300 uzsiprase - tai gal kokybiskiau padare  g.gif
paskui del idomumo (jau po keliu metu, kai issikalbejom)  per pazystamus ar tai draugus pasidomejo  biggrin.gif
daugiau ir nebekalbejom ta tema....suo tai su dokumentais  biggrin.gif

p.s. fb irgi pasidomejus tais pardavejais  - tai vos ne visada islenda, kad kergia savo karstai mylima kalyte del sveikatos..... per kiekviena ruja  doh.gif

Va tai as ir norejau visa laika pasakyt smile.gif
Atsakyti