Įkraunama...
Įkraunama...

Augintinis su dokumentais ar be jų?

QUOTE(Almiox @ 2015 07 12, 17:38)

Turite įrodymų, kad beveisliams išduoti LKD/FCI dokumentai ar tiesiog lojat dėl triukšmo?
Būtų smagu pamatyti juos.

O dėl prastų sąlygų - kvieskit policiją, kvieskit žurnalistus, filmuokit su išmaniais telefonais, įrašinėkit pokalbius. Iškelkit viešumon.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnnyte: 12 liepos 2015 - 16:48
Gal jis apie "Anykščių vyną" šitaip? g.gif Jis lyg dar veikia. Užkliuvę buvo, kad bulterjerą jie parduoda.
Atsakyti
QUOTE(Funkcionierė @ 2015 07 12, 18:33)
Gal jis apie "Anykščių vyną" šitaip? g.gif  Jis lyg dar veikia. Užkliuvę buvo, kad bulterjerą jie parduoda.

Nėra tokio veislyno. Yra veislynas Iš Anykščių.
Apie jį jau rodė per televiziją. Nežinau, ar kas susitvarkė. Kad daugina dabar mažiau - faktas. Ir žmonės, ieškodami šuniuko jau dabar tikrai apie jį žino. Turim dabar dvi Cane Corso vadas, tai patikėkit, bent pusė skambinančiųjų puikiai žino, kad ten tikrai nieko gero...
Tokios vietos gyvuos tol, kol žmonės iš ten pirks. Ir tol, kol pasijutę apgauti tiesiog nuleis galvas ir gėdingai tylės.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 07 12, 16:46)
Turite įrodymų, kad beveisliams išduoti LKD/FCI dokumentai ar tiesiog lojat dėl triukšmo?
Būtų smagu pamatyti juos.

O dėl prastų sąlygų - kvieskit policiją, kvieskit žurnalistus, filmuokit su išmaniais telefonais, įrašinėkit pokalbius. Iškelkit viešumon.

Aš ne prokuroras ir čia ne mano reikalas. O jūsų reikalas panašu tik loti ant kitų kaip šuniui. Normalūs žmonės į klausimą klausimu neatsakinėja. Atidžiau skaitykit pasisakymus. Kiekvienas turim savo nuomonę, tol kol gyvenam laisvoj šalį. Taip kad nejuodinkit kitų. Nes jūsų pasisakymuose nieko kito ir nematau.
Atsakyti
QUOTE(Almiox @ 2015 07 12, 20:28)
Aš ne prokuroras ir čia ne mano reikalas. O jūsų reikalas panašu tik loti ant kitų kaip šuniui. Normalūs žmonės į klausimą klausimu neatsakinėja. Atidžiau skaitykit pasisakymus. Kiekvienas turim savo nuomonę, tol kol gyvenam laisvoj šalį. Taip kad nejuodinkit kitų. Nes jūsų pasisakymuose nieko kito ir nematau.

Nė vieno nejuodinau. Juo labiau nemėgstu, kai žmonės kalba vien tam, kad kalbėtų. O jei teigiat, kad dokumentus galima išduot bile kam, svarbu, kad pažįstamų turėt - klokit faktus ant stalo. Nes kitaip elementarus pasakos sekimas.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 07 12, 17:46)
Turite įrodymų, kad beveisliams išduoti LKD/FCI dokumentai ar tiesiog lojat dėl triukšmo?
Būtų smagu pamatyti juos.

O dėl prastų sąlygų - kvieskit policiją, kvieskit žurnalistus, filmuokit su išmaniais telefonais, įrašinėkit pokalbius. Iškelkit viešumon.

Nu kas dabar norės prasižioti. blink.gif Kas pasikeis nuo to, kad faktai bus atskleisti?
Atsakyti
QUOTE(malinua @ 2015 07 12, 20:54)
Nu kas dabar norės prasižioti.  blink.gif Kas pasikeis nuo to, kad faktai bus atskleisti?

Nu tiesiog keista. Yra tam tikros taisyklės, kurias išpildžius gauni dokumentus. Jei neišpildai, jų negauni. O jei kažkas sako, kad galima gauti antruoju atveju, tai gaunasi arba organizacijos blogybė, arba tiesiog šmeižimas. Elementaru, kad norėtųsi žinoti, kokiai organizacijai priklauso daugelis čia esančių. Kaip suprantu, ir tu pati.
Atsakyti
QUOTE(Almiox @ 2015 07 12, 16:38)
Būtent.
Šiam švogerių krašte kur tik už otkatus gali ES paramą gauti, kur vairuotojo ar traktoristo teises gali nusipirkti už ganėtinai mažus pinigus, ir tt., šuns dokumentai manau visiška smulkmena. Manau viskas priklauso nuo to ant ko užsirausim, liaudiškai tariant. Jei šuns tėvai tikrai veisliniai su dokumentais, tai kaip gali šuniukas tapti beveisliu? Lygiai taip pat pats esu matęs LT tokį ale veislyną, kur parduodami šunys su dokumentais, kad ašaros byrėjo per skruostą kai reikėjo iš ten išvažiuoti, nes tai ne veislynas, bet šunų koncentracijos stovykla. Juo labiau kad veislyno savininkas veterinaras, tai gali padirbinėti ir vakcinavimo ir kitus dalykus. Ir kaži kiek džiaugsmo gali turėti žmogus nupirkęs tokius šuniukus, kurie pilni blusų, mėšlini ligi ausų, greičiausiai pjaunami kirminų, nesocializuoti ir vargu ar tėvai bus tikrai tie kas parašyta ant dokumentų.
Esmė yra sąžinėj, o ne dokumentuose. Todėl perkant šuniuką reiktų būti labai atidiems.
Suprantu, kad užkliudžiau veislynų klaną, kuris kaip supratau ginamas ir šiam forume, nes skelbimų temoj pilna taisykles pažeidžiančių komentarų. Bet gal nusileiskit pirma šuniukų kainomis į realybę, o tada jau pulkit kitus.


Aš turiu šunį. Labai fainas ir gražus, turėjo užaugt vokiečiu, nu užaugo kaip išėjo. Labai norėčiau dokumentų. Sumokėčiau daug, gal galit nukreipti, kur čia jie taip lengvai padaromi kaip du pirštus ap***t? biggrin.gif Tėvus ir senelisu ir sveikatos tyrimus pati galiu susirašyt ar kaip?

Veislynų klaną, lol. Kliudot jį tiek pat, kiek padivalkes 'abibas' pardavinėjantys turguje kliudo adidas veiklą.

O kainos Lieuvoj yra realios, jos yra žemos, neretai net nesiekia 1000eu, kas yra standartinė kaina EU daugumoj veislių - tai gal jūs nusileiskit ant žemės su savo įsivaizdavimu, kokios tos kainos turėtų būt. Ar norit kokybiško produkto už 200 eu? O jūs į juvelyrinę pabandykit nueit ir sakyt 'nu šitas metalo gabalas tai tik 10 eurų vertas', nuleiskit juos ant žemės, ką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Andra Beauceron @ 2015 07 12, 21:18)
Aš turiu šunį. Labai fainas ir gražus, turėjo užaugt vokiečiu, nu užaugo kaip išėjo. Labai norėčiau dokumentų. Sumokėčiau daug, gal galit nukreipti, kur čia jie taip lengvai padaromi kaip du pirštus ap***t? biggrin.gif Tėvus ir senelisu ir sveikatos tyrimus pati galiu susirašyt ar kaip?

Aš lygiai taip pat pasidaryčiau dokumentus savo kelpiui. Būtų antrasis kelpis, registruotas Lietuvoj.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 07 12, 20:09)
Nu tiesiog keista. Yra tam tikros taisyklės, kurias išpildžius gauni dokumentus. Jei neišpildai, jų negauni. O jei kažkas sako, kad galima gauti antruoju atveju, tai gaunasi arba organizacijos blogybė, arba tiesiog šmeižimas. Elementaru, kad norėtųsi žinoti, kokiai organizacijai priklauso daugelis čia esančių. Kaip suprantu, ir tu pati.

Dar pasikartosiu, kad čia forumas o ne prokuratūra, ir visi galim reikšti nuomones tokias kokias tik norim. Čia ne koks ruskynas ar Šiaurės Korėja jums.
Klausimas 1.Jei tos dokumentus išduodančios organizacijos tokios šventos karvės, tai paaiškinkit man kaip iš tokio šunų konclagerio apie kokį minėjau išeina šuniukai su dokumentais?
Klausimas.2.Kuo skiriasi šuniukas kurio tėvai grynaveisliai su dokumentais bet jis be, nuo šuniuko kurio tėvai su dokumentais ir šuniukas su dokumentais? Išskyrus pačius popierėlius aišku.
P.S.Pats turiu šunį iš veislyno su visais priklausančiais dokumentais. Bet tada kainos buvo per pus mažesnės. Todėl šiuo metu rinkčiausi kad ir be dokumentų, svarbu iš patikimo pardavėjo.
Šuo su dokumentais reikalingas tik veisimui, parodoms, nu ir dar pasimaivymui prieš kaimynus. O jei reikia tiesiog šuns, tai ir pirkim šunį o ne jo dokumentus, nes ir jie nieko negarantuoja.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2015 07 12, 18:46)
Turite įrodymų, kad beveisliams išduoti LKD/FCI dokumentai ar tiesiog lojat dėl triukšmo?
Būtų smagu pamatyti juos.

O dėl prastų sąlygų - kvieskit policiją, kvieskit žurnalistus, filmuokit su išmaniais telefonais, įrašinėkit pokalbius. Iškelkit viešumon.

Na manyciau siais laikais galima nupirkt viska..isskyrus sveikata..Ko negali dideli pinigai gali labai dideli pinigai...Kam reikes nusipirks..kam reikes parduos.. smile.gif Ir kodel jus taip del tokios nuomones pykstate 4u.gif
Pav imtumete ir trumpai ir aiskiai parasytumet kodel to neimanoma padaryt..Kaip,kad man kelios forumietes eme ir atsake i visus mano klausimus trumpai ir aiskiai.O ka darot jus...?Paprsciausiai izeidinejat... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milka-Vanylka: 12 liepos 2015 - 20:44
QUOTE(Almiox @ 2015 07 12, 21:34)
Dar pasikartosiu, kad čia forumas o ne prokuratūra, ir visi galim reikšti nuomones tokias kokias tik norim. Čia ne koks ruskynas ar Šiaurės Korėja jums.
Klausimas 1.Jei tos dokumentus išduodančios organizacijos tokios šventos karvės, tai paaiškinkit man kaip iš tokio šunų konclagerio apie kokį minėjau išeina šuniukai su dokumentais?
Klausimas.2.Kuo skiriasi šuniukas kurio tėvai grynaveisliai su dokumentais bet jis be, nuo šuniuko kurio tėvai su dokumentais ir šuniukas su dokumentais? Išskyrus pačius popierėlius aišku.
P.S.Pats turiu šunį iš veislyno su visais priklausančiais dokumentais. Bet tada kainos buvo per pus mažesnės. Todėl šiuo metu rinkčiausi kad ir be dokumentų, svarbu iš patikimo pardavėjo.
Šuo su dokumentais reikalingas tik veisimui, parodoms, nu ir dar pasimaivymui prieš kaimynus. O jei reikia tiesiog šuns, tai ir pirkim šunį o ne jo dokumentus, nes ir jie nieko negarantuoja.

1. Asmeniškai aš tai nežinau, apie kokį konclagerį kalbat.
2. Į šitą klausimą atsakymas buvo nesenai.
Atsakyti